Preticanje

AUXILIUM

Member
Neka mi netko ovdje objasni čemu to i zašto se to radi.
Pošto sam uvjek na cesti sa skuterom primjetio sam da motoristi sa jačim pilama to rade non stop.
Znači ja se vozim po magistrali između 80 i 100 kad odjednom doleti frajer kraj mene samo što me nije okrznuo.
U tom trenutku da mogu dotičnog uhvatiti ne znam što mu ne bi napravio.
Molim komentare ???
 
Žele da osim propuha i zvuka osjetiš i muževan miris kojim odišu pravi bajkeri?

:misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
jedino da kupis motor ili makar gledas u retrovizor pa ako stignes vidit da dolazi maknes se u stranu :mrgreen:..ja gledam da prodjem sto blize kako bi se skuterasima odvrno lijevi retrovizor kad prodjem jer ionako ne gledaju nazad,a coperasima se rese upletu u pletenice i pokoja prisivka spadne kad prodjem kraj njih :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gastajbarter said:
jedino da kupis motor ili makar gledas u retrovizor pa ako stignes vidit da dolazi maknes se u stranu :mrgreen:..ja gledam da prodjem sto blize kako bi se skuterasima odvrno lijevi retrovizor kad prodjem jer ionako ne gledaju nazad,a coperasima se rese upletu u pletenice i pokoja prisivka spadne kad prodjem kraj njih :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a kaj ak dolaze iz kontra smjera ko kamikaze? jel žućneš u gaće malo jelda :mrgreen:
 
AUXILIUM said:
Neka mi netko ovdje objasni čemu to i zašto se to radi.
Pošto sam uvjek na cesti sa skuterom primjetio sam da motoristi sa jačim pilama to rade non stop.
Znači ja se vozim po magistrali između 80 i 100 kad odjednom doleti frajer kraj mene samo što me nije okrznuo.
U tom trenutku da mogu dotičnog uhvatiti ne znam što mu ne bi napravio.
Molim komentare ???
dok se god budeš vozio ko da si sam na cesti to će ti se dešavat, kako kaže gastajbarter makni se u stranu :wink:.
 
Zato jer si prespor!!! :mrgreen:


Jebote lik sa skuterom se cudi sto ga ekipa stize :misli:
A ne vozit cu iza tebe!!!
 
najdraži su mi ovi na tim kao malo boljim skuterima tipa TMax, pokušavaju se utrkivat gdje god da ih sretnem :LOL: :LOL: :LOL:

redovito skidanje lijevog retrovizora uz odrješito "sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!" :LOL: :LOL: :LOL:


poslije pokušavaju stić jer su uzrujani i hoće se tuć :mrgreen:




Srki
 
Srki said:
najdraži su mi ovi na tim kao malo boljim skuterima tipa TMax, pokušavaju se utrkivat gdje god da ih sretnem :LOL: :LOL: :LOL:

redovito skidanje lijevog retrovizora uz odrješito "sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!" :LOL: :LOL: :LOL:


poslije pokušavaju stić jer su uzrujani i hoće se tuć :mrgreen:




Srki
Da, točno, pravi iskompleksirani raceri! :shock: :LOL:
 
... ako netko ima otvoreni auspuh i bez DB k. treba obavezno pogledati u retrovizor,
kad prođe, jer u nailasku se obično ne čuje  :misli:



- da nije sl. čovjek pao  :mrgreen:
 
Vjerovatno neki zavidnici, nedaj se smesti, samo gas i čuvaj unutarnju stranu pred zavoj  :mrgreen:
 
ima situacija čak i kad se voziš skroz desnom stranom po onim šahtama, prašini i sitnom staklu šta se arhivira par godina uz ivićnjak, ako si opet skroz desno u traci do ibera onda te auti zaobilaze kao da te ni nema, a još mi je jače kad u gradu di je 50 ograničenje idem 60-70 i ispred mene je auto koji vozi istom brzinom, a ovaj iza ide preticat samo mene...kompleks? pa rekao bi da je, ljudi u autima koji ne voze skutere niti bilo kakvo dvokotačno pomagalo su veličinom iskompleksirane budale, što veći auto manji pimpek kak je netko gore dao usporedbu za blizinu preticanja :mrgreen: a jedna od full glupih i nerazumnih situacija koje mogu napravit samo ženske osobe je sljedeća: približavam se semaforu, ispred kolonica od 4-5 auta i crveno svjetlo, auti stoje skroz desno tako da nema prolaska s te strane, jedino s lijeve, jedno 30ak metara prije zadnjeg automobila dam ljevi žmigavac i krenem lagano u prestrojavanje, kad iza trebica sa rej ban pepeljarkama, mobitelom u ruci i 3 lopate šminke na faci dala ljevi žmigavac i bacila crni dim iz dizela i reko aj ide teta pa je pustim i prestrojim se skroz desno i kočim laganini, međutim koza sisata pretiče mene i ubaci se ispred te najaši na kočnicu ne ostavljajući mi izbora nego da joj ćešnem desni retrovizor i skoro dignem prašinu sa novim trapericama...dok ona spušta prozor da bi se pravdala, ja sam duboko udahnuo čisti industrijski zrak (zna mate kaki je zrak  :mrgreen:) i potegnuo zelembaća kakvog se nebi posramio ni čistokrvni zagorac nakon tjedan dana rokanja špek fileka i gemišta, podigao kacigu preko nosa i opalio rafal trebici po predivnoj crnoj haljinici, nadam se da ima muža kojem je morala obrazlagat flekicu :azn: tako da je bolje vozit se desno ali ne skroz i imat spremnu municiju u grlu, just in case

i zaboravio sam reć funny part, odma do tog semafora je birc sa publikom...bilo je i aplauza :bis:
 
Phobocaster said:
...a još mi je jače kad u gradu di je 50 ograničenje idem 60-70 i ispred mene je auto koji vozi istom brzinom, a ovaj iza ide preticat samo mene...kompleks? pa rekao bi da je

Mozda nemaju klimu pa se luftaju ventilacijom, a ako je ispred tebe cvajo - nije ugodno  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Mozda nemaju klimu pa se luftaju ventilacijom, a ako je ispred tebe cvajo - nije ugodno  :mrgreen:
a možda samo voli flekicu :mrgreen: :LOL:
 
AUXILIUM said:
Znači ja se vozim po magistrali između 80 i 100 kad odjednom doleti frajer kraj mene samo što me nije okrznuo.

po magistRRali se brže voze i oni kameni zaštitni stupovi kaj stoje sa strane ...
 
Zna mi se to desiti na motoru kada me zeli obici nadobudni papak u avtu.

Brzo sam naucio jednu stvar, ako vozim nekad sporije, tj. ne jurcam ;) obavezno 'posvojim' svoj komad trake u cijeloj sirini. Znaci, kada vidim brzi auto, pomaknem se 》ulijevo《 i natjeram auto da se preseli u suprotnu traku i propisno i sigurno me obidje. U suprotnom, ljudi kontaju "ma ima mjesta" i hoce me zgurati s ceste. Naravno, ovaj manevar ne izvoditi brzo, nego na vrijeme :)

Hope it helps :)