Preticanje

sid said:
to su ti medjasi, crtu dozivljavaju kao medju, pa onda stipne malo ko i doma

:cigle:
:lolcry:
 
angelo.ma said:
dok se god budeš vozio ko da si sam na cesti to će ti se dešavat, kako kaže gastajbarter makni se u stranu :wink:.

Nemoj se micat u stranu, onda tek auti prolaze kraj tebe kao da te nema, ovako bar ne mogu dok netko ide u suprotnom smjeru.
A kompleksasa ce uvijek bit, vidim da ih ni ovdje na fali...
 
Turc1n said:
Nemoj se micat u stranu, onda tek auti prolaze kraj tebe kao da te nema, ovako bar ne mogu dok netko ide u suprotnom smjeru.
A kompleksasa ce uvijek bit, vidim da ih ni ovdje na fali...

pa kaj se ne moraju skuteri po zakonu voziti skroz desno?
 
Brckach said:
pa kaj se ne moraju skuteri po zakonu voziti skroz desno?
mopedi 0,05l
 
Turc1n said:
A kompleksasa ce uvijek bit, vidim da ih ni ovdje na fali...

da si nizak i debeo ko ja i ti bi lječio komplekse strašeći skuteraše sa eRRom od soma kubika :cool:
 
tibor_zg said:
da si nizak i debeo ko ja i ti bi lječio komplekse strašeći skuteraše sa eRRom od soma kubika :cool:

Uz to motor ti radi na mješavinu tako da nije ni čudo da si hodajući kompleks  :LOL:
 
Turc1n said:
Nemoj se micat u stranu, onda tek auti prolaze kraj tebe kao da te nema, ovako bar ne mogu dok netko ide u suprotnom smjeru.
A kompleksasa ce uvijek bit, vidim da ih ni ovdje na fali...

zato i jesi na štakama....  :mrgreen:
 
Cvitak said:
Uz to motor ti radi na mješavinu tako da nije ni čudo da si hodajući kompleks  :LOL:

:skriven: :mrgreen:
 
tibor_zg said:
da si nizak i debeo ko ja i ti bi lječio komplekse strašeći skuteraše sa eRRom od soma kubika :cool:
Ali si zato faca i bez obzira kako izgledao uhvatit ćeš svačiji pogled pogotovo ženski  (y)
 
DADO+ said:
... treba znat' i imati pilu  :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=L_FbaWqL6sw
Toga ne stigneš ni vidjeti jer čudo leti  :mrgreen:
 
Turc1n said:
Nemoj se micat u stranu, onda tek auti prolaze kraj tebe kao da te nema, ovako bar ne mogu dok netko ide u suprotnom smjeru.
A kompleksasa ce uvijek bit, vidim da ih ni ovdje na fali...

Ja se motoru uvijek pomaknem u stranu, da čovjek zna da može preticat sigurno. Autima se ne mičem, vozim između sredine i lijeve strane.
 
Pa ocito ne vozi moped ako vozi ide 100 po magistrali..
I nisam uopce rekao da se ne treba pomaknut desno ako vidi motor u retrovizoru..

netijak said:
zato i jesi na štakama....  :mrgreen:

Nice  :mrgreen:
 
mala_crna69 said:
Ali si zato faca i bez obzira kako izgledao uhvatit ćeš svačiji pogled pogotovo ženski  (y)

vidi se da me ne poznaš ...

ja sam ti tolko neugledan da neki ljudi s ovog foRRuma više ne žele ni pivo popit samnom :(
 
AUXILIUM said:
Neka mi netko ovdje objasni čemu to i zašto se to radi.
Pošto sam uvjek na cesti sa skuterom primjetio sam da motoristi sa jačim pilama to rade non stop.
Znači ja se vozim po magistrali između 80 i 100 kad odjednom doleti frajer kraj mene samo što me nije okrznuo.
U tom trenutku da mogu dotičnog uhvatiti ne znam što mu ne bi napravio.
Molim komentare ???

i dobro,znaci da ga mozes uhvatiti,sto bi ti tad napravio?jel ti netko od njih nesto napravio,sto je proletio kraj tebe,nije. :wink:

u cemu je problem :misli: