prije je bilo bolje

Je, lako je reći.Dečki su prije par godina organizirali utrku oko inine zgrade, sve se svelo na par ljudi. Sa organizacijom utrka se borim već 6. godinu za redom, istina Nova Rača je mala sredina, ali ko voli nek izvoli. Puno truda se uloži da bi Vam na kraju pametni kritičari rekli što valja a što ne.
 
romel said:
Je, lako je reći.Dečki su prije par godina organizirali utrku oko inine zgrade, sve se svelo na par ljudi. Sa organizacijom utrka se borim već 6. godinu za redom, istina Nova Rača je mala sredina, ali ko voli nek izvoli. Puno truda se uloži da bi Vam na kraju pametni kritičari rekli što valja a što ne.

ne smije pasti org.samo na nečija leđa usput,prije par godina su se motori utrpali sa autima....ali organizacija.......
 
M900 said:
Ovako je to izgledalo nekada .
A ove priče o tome da se nemože ništa raditi na motorima, pa molim vas .
Trkaći se motori ne kupuju u svakoj trgovini , a i kada se kupe ne voze se nikada u stanju u kojemu su kupljeni , a tko bi prerade i podešavanja trebao učiniti ?
Mislim da trke zaslužuju voziti samo oni koji nešto i znaju o motoru , a ne samo šaltati i rušiti u zavojima .

imaš još kakvih materijala o povijesti???'slikica.....??
 
Strašno je šta su napravili od Grobnika, sve je raskopano, puno pijeska, kanala, rupa, ulaz na automotordom je devastiran, a čisto sumnjam da će sve to biti popravljeno do pune sezone... :misli: :sadblinky: :no:
 
zweky said:
imaš još kakvih materijala o povijesti???'slikica.....??
 
Gemich said:
Prije su ljudi sve sami radili oko motora
dok je danas tehnika toliko išla naprid da je nemoguće
imat sav potreban alat, a o znanju da ne govorimo.
Nema više "prčkanja" :mrgreen:

U velikoj si zabludi,itekako si ima sta "prckati" po novim motorima zahvaljujuci sve strozim zakonima o buci,plinovima itd....
 
M900 said:
Ovako je to izgledalo nekada .
A ove priče o tome da se nemože ništa raditi na motorima, pa molim vas .
Trkaći se motori ne kupuju u svakoj trgovini , a i kada se kupe ne voze se nikada u stanju u kojemu su kupljeni , a tko bi prerade i podešavanja trebao učiniti ?
Mislim da trke zaslužuju voziti samo oni koji nešto i znaju o motoru , a ne samo šaltati i rušiti u zavojima .

U potpunosti se slazem sa tobom
P.S. A dali zasluzuju voziti utrke oni koji imaju love da plate npr. Taubiju da im prcka po motoru? :mrgreen:
 
Ninja said:
U velikoj si zabludi,itekako si ima sta "prckati" po novim motorima zahvaljujuci sve strozim zakonima o buci,plinovima itd....
prčkan ja i te kako, ALI, kao što sama rič i kaže "prčkan" :mrgreen:
di je ono bilo prije, na putu prominit prstene itd.
 
Gemich said:
prčkan ja i te kako, ALI, kao što sama rič i kaže "prčkan" :mrgreen:
di je ono bilo prije, na putu prominit prstene itd.

Ok to stoji na Fazeru neces moc na putu promjeniti klip kao nekad na "cetrnajstici" (tomos 14M).

Ali zato ga mozes sam na fazeru remapirati,promjeniti auspuh,modificrati usis (air box),ukloniti ili preraditi exup ventil,ukloniti AIS (air induction system) i jos dosta toga da ne nabrajam vise...
 
Ninja said:
Ok to stoji na Fazeru neces moc na putu promjeniti klip kao nekad na "cetrnajstici" (tomos 14M).

Ali zato ga mozes sam na fazeru remapirati,promjeniti auspuh,modificrati usis (air box),ukloniti ili preraditi exup ventil,ukloniti AIS (air induction system) i jos dosta toga da ne nabrajam vise...
slažem se, normalno da se može još puno toga sam radit ko ima volje i znanja (y)
 
Dragi dečki.Da nema svih njih s novcima tko bi uopče onda vozio?! :misli:
Jer oni koji imaju znanje šarafljenja i slaganja trkačih motora,
i posjeduju veliku volju,u pravilu nemaju novaca i vremena da bi si to priuštili.
I vraćamo se na ono kolko love tolko muzike. :D