prijedlozi za jednodnevne izlete, vožnje...

ima ko kakav prijedlog za otic do mora,jadranovo,crikva,selce,krk .... na jedan dan na kupanac,malo vidjet mora?

bili prosli vik na murteru al to mi je daleko,nekaj blize  :D

htel bi u nedelju sa curom do mora jos dok se moze iskoristit,negdje tu kaj je blizu i ak ko zna di se moze ostavit motor i torbe?

il da se negdje mogu stat sa motorom da ga imam u oku  :mrgreen:

neka uvalica,plaza itd...

se more i na rastokama kupat?tam negdje? :misli:
 
damir_zgb said:
ima ko kakav prijedlog za otic do mora,jadranovo,crikva,selce,krk .... na jedan dan na kupanac,malo vidjet mora?

bili prosli vik na murteru al to mi je daleko,nekaj blize  :D

htel bi u nedelju sa curom do mora jos dok se moze iskoristit,negdje tu kaj je blizu i ak ko zna di se moze ostavit motor i torbe?

il da se negdje mogu stat sa motorom da ga imam u oku  :mrgreen:

neka uvalica,plaza itd...

se more i na rastokama kupat?tam negdje? :misli:

Vjerujem da su Rastoke ledene
Ali vidi prijedloge za Mrežnicu. Interesantno je na potezu od Duge Rese do Generalskog stola.
Može se voziti po cesti s druge strane Mrežnice (od ceste D.R.-Josipdol) i odabrati zgodno mjesto.
 
nekako bi draze do mora skoknuo..

budem i za mreznicu vidio ako mi moreno otpadne.. :wink:
 
damir_zgb said:
ima ko kakav prijedlog za otic do mora,jadranovo,crikva,selce,krk .... na jedan dan na kupanac,malo vidjet mora?

bili prosli vik na murteru al to mi je daleko,nekaj blize  :D

htel bi u nedelju sa curom do mora jos dok se moze iskoristit,negdje tu kaj je blizu i ak ko zna di se moze ostavit motor i torbe?

il da se negdje mogu stat sa motorom da ga imam u oku  :mrgreen:

neka uvalica,plaza itd...

se more i na rastokama kupat?tam negdje? :misli:
Imaš kupalište sa druge strane mosta.
 
Rastoke,uređeno kupalište,moreš kampirat,skakaonica,za vodu nisam siguran kolka je temp.
 
damir_zgb said:
nekako bi draze do mora skoknuo..

budem i za mreznicu vidio ako mi moreno otpadne.. :wink:
Možeš i u gen.stolu skrenut prema lešću i okupat se na vanjskom bazenu.  (y)
Ako očeš na mrežnicu kod birca GEA skreneš lijevo nakon cca3-4km imaš uređeno kupalište na mrežnici.  (y)
 
skuco said:
Možeš i u gen.stolu skrenut prema lešću i okupat se na vanjskom bazenu.  (y)

Bad je što tam niti teorijski ne vidi motor.
 
clox said:
Bad je što tam niti teorijski ne vidi motor.
A neznam čemu taj srah za motor nije to zg da iza svakog ćoška čeka lopov. Plati meni pivu i čuvam ti ga dok se okupaš.  :mrgreen:
 
evo prijedlog za kupanac na Kupi...starom riječkom prema Rijeci i poslije Zdihova u mjestu Klanac kod restorana Mirni kut se spustite dole do Kupe...mjesto je super, nema puno ljudi... tok rijeke je širok, miran i plitak...može se bez beda kampirat na divljaka...roštiljat...
 
al je ziher hladno a?
 
ne naprotiv, ovo su slike od prošlog vikenda...voda je toplija bar 3-4 stupnja od Mrežnice na Slapiću...mirniji je tok i puno je pilće pa se valda lakše zgrije...al se bojim da je za ovu sezonu gotovo...
 
ma jos neznam kud bi sutra  :?

ide mi se negdje a neznam di  :blink:
 
Ak ti se  ide na Kupu moreš se zaletit i do Ozlja,mi smo bili ove i prošle god na kupanju,a u blizini ti i špilja u kanjonu Kupe(prema Jurovskom Brodu) a i sam Ozalj je lijepi sa starom utvrdom i hidroelektranom.Btw u Ozlju se može jeftino pojesti i popiti (2 porcije lignja,pomfri,tartar+2 cedevite=72kn)
 
Evo i mog prijedloga za kraći djir koji sam danas odradio  :)

Bjelovar-Križevci-Sudovec-Varaždin-Koprivnica-Đurđevac-Bjelovar

Poslije Sudovca kreće cesta u brda i to je definitivno najbolji dio cijelog puta (čista nirvana). Novi asfalt, zavoj na zavoju i što je najbolje nema prometa (sreo sam dva auta, a od toga je jedan bio parkiran  :mrgreen:)