problem fz6!!!!

Pitbull said:
Je istina ograničen je kilometražom i vremenski ali da te mogu zaj...... za dva tjedna +- to fakat nemrem vjerovat.  :shock:

Provjereno kod glavnog distributera Yamahe za Hrvatsku i Slo.....motori imaju 2godine garancije koja je ograničena vremenski (2g). Servisni ciklusi su od 6k-10k km i nigdje nije naveden zahtjev,da mora biti 2 servis (10k) napravljen u roku godine dana od prvog servisa.
 
LiQuId said:
Provjereno kod glavnog distributera Yamahe za Hrvatsku i Slo.....motori imaju 2godine garancije koja je ograničena vremenski (2g). Servisni ciklusi su od 6k-10k km i nigdje nije naveden zahtjev,da mora biti 2 servis (10k) napravljen u roku godine dana od prvog servisa.

Evo vidiš muljaže ovih naših kvazi uvoznika.  :palacdolje:
 
Cigel said:
A gorivo? Ja sam tankal na tifonu jednom i nakon par kilometrića motor nejde nejde i nejde, obrtaji padaju i sam tužno plaće uuuuuuuuuuuuu. Još je bil pod garancijom.
Slijedeći dan sam se dokotural do Grigića, on ispustil gorivo s rezervoara, nalil svoje gorivo i freza je propjevala sa svojih 1000 ccm tak kak treba.
Meni se desilo da mi je na 12 000 okretaja jednostavno nije htio dalje, kao da se počeo gušit  :( to me zabrinulo, al isto tako nakon tankanja benge (brijem da sam baš išao na tifon i tankao 98, (( neznam kaj vi tankate al brijem da je najbolje 98, o omv-ovoj 100-ki smo već podosta čuli)) sve je bilo ok, mala pjeva i traži gasa ko kurva k#rca  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: