Problem sa FZR 1000 94 god.

mene tocnije zanimaju performanse. >Sto je bolje kod YZF R1 98*??  :misli: Nisam puno oko toga prckao ali na mojoj je sad motoric ukopcan i cujem ga kad dajem kontakt da zuji ali nemam exup na ispuhu nego samo cijev???  :misli: Sto bi bilo bolje,vratit u orginal ili? Dosta kruzim po kracim relacijama.  :mrgreen:
 
GENESIS_R1 said:
mene tocnije zanimaju performanse. >Sto je bolje kod YZF R1 98*??  :misli: Nisam puno oko toga prckao ali na mojoj je sad motoric ukopcan i cujem ga kad dajem kontakt da zuji ali nemam exup na ispuhu nego samo cijev???  :misli: Sto bi bilo bolje,vratit u orginal ili? Dosta kruzim po kracim relacijama.  :mrgreen:

Definitivno radi bolje sa exupom....motor je puno jači u nižim okretajima, krivulja snage je ispeglanija i ljepše se vozi
 
GENESIS_R1 said:
mene tocnije zanimaju performanse. >Sto je bolje kod YZF R1 98*??  :misli: Nisam puno oko toga prckao ali na mojoj je sad motoric ukopcan i cujem ga kad dajem kontakt da zuji ali nemam exup na ispuhu nego samo cijev???  :misli: Sto bi bilo bolje,vratit u orginal ili? Dosta kruzim po kracim relacijama.  :mrgreen:
kakvu crnu cijev....ex up klapna je u prosirenju kolektora...ispod masine.... :misli:
 
Tocno tako,nisam se tehnicki ispravno izrazio,htio sam reci da imam kompletni klasicni ispuh  bez ExUpa.. Al po svemu sudec izgleda da cu staviti gore exup,iako neki kazu da je bolje bez na stazi,aj ga sad znaj  :misli: :mrgreen: Eh da ima li tko strucan da moze reci dali pase na YZF R1 98* EXUP sa modela iz 03*godine????  :misli: :mrgreen: