Problemi oko logiranja i registracije na forum

Xiaomi,chrome
Redmi 6
 
Last edited:
Poslao sam upit ptemda ne znam sto bi mogli ocekivati kao odgovor ako vecini radi normalno. Javim u svakom slucaju. Probajte eventualno resetirati uredaje i vidjeti jel bilo nekih update-a.
 
Poslao sam upit ptemda ne znam sto bi mogli ocekivati kao odgovor ako vecini radi normalno. Javim u svakom slucaju. Probajte eventualno resetirati uredaje i vidjeti jel bilo nekih update-a.

Nije problem samo na jednom mobu niti kod samo jednog korisnika. Probao npr i na mobovima od staraca: isto. Iz tog razloga ne vidim resetiranje uredjaja kao rjesenje. Nekaj drugo se spojebalo.
 
Dajte recite da li ovaj forum otvarate preko browsera ili imate neku app na mobitelu?
 
Meni otvara i Samsung aplikacija i Chrome browser koje alfa navodi pa je time još nejasnije. U međuvremenu sam za probu uklonio baniranu IP adresu od prošlog tjedna ali nemoguće da ste svi na istoj. :mrgreen:
 
Meni su na Huaweiju priko svih browsera (Brave, Tor, Opera) bili isti simptomi, nije pomoga ni reset ni brisanje predmemorije, pa sam ubacija kartice u Xiaomi mobitel di sve štima.
Garant Mate ima zubić u Mi-Shopu.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:



Khm... Tapatalk anyone? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Last edited:
Kod mene ne irgeti jos uvijek, aj ba Glava reci kolko trazis da se vise na zayebayemo :mrgreen:
 
Meni su na Huaweiju priko svih browsera (Brave, Tor, Opera) bili isti simptomi, nije pomoga ni reset ni brisanje predmemorije, pa sam ubacija kartice u Xiaomi mobitel di sve štima.
Garant Mate ima zubić u Mi-Shopu.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:



Khm... Tapatalk anyone? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
bas te htio pitati Jesi probao jel ti radi tapatalk?
 
Hm, meni radi i na laptopu i mobu, oba na Chromeu