Probne vožnje

2Srki.... bi kupio Fazera da si ga recimo dobio na probnu vožnju prije nego si ga kupio?
 
2Dylan: Transalp ti je odličan motor,nečeš falit ako se odlučiš,neuništiva mašina, mala potrošnja VELIKI užitak u vožnji.Neznam jesi li ikad vozio nešto drugo osim skutera,ali ja sam prije 5 miseci sa skutera od 80ccm preša na transalpa i motor je super za stjecanje iskustva.s njim možeš i po gradu i na otvorenu cestu! (y)
 
A po selu? :mrgreen: :mrgreen:
Veki, znam da je TransAlp odličan motor, kojemu kilometraže preko 100 000 km nisu problem, vozi se ko bicikl. Visoko je pozicioniran na listi mojih želja, međutim trenutno mi je nedostupan zbog nekih drugih financijskih planova. Naravno, neka povoljna kombinacija uvjek igra; ako Migi ispita kombinaciju sa svojim bratom lako je moguće da se dogovorimo.
 
Preostaje ti jedino otić i rentat model koji misliš kupit, al to bu te koštalo... :?
 
Vedran said:
2Srki.... bi kupio Fazera da si ga recimo dobio na probnu vožnju prije nego si ga kupio?[/quote


vrlo vjerojatno NE. probo bi dodat još novaca i kupit nešto drugo.


ali daleko od toga da sam nezadovoljan. Čoek bi trebo imat 2-3 motora da pokrije želje i zahtjeve.

ionak je ovo još jedan korak prema pravom motoru. Mislim onom jednom koji mi je totalno do jaja
:mrgreen:




srki
šuPAK Li
 
2 Dylan Ja ispito kombinaciju sa bratom, a on ko ovo vrijeme čas oblačno čas sunce čas kiša! Bio je zagrižen da bi kupio skuter i od kad sam dovezao TransAlpa malo se probao vozit i odustao od skutera i sad hoće nešto takvo!!!!

Ali gledaj pošto sam ja rekao da hoću pomoći ljudima da se što više voze i da uživaju imam ja par kombinacija pa možemo preko pm ako si zainteresiran!????
 
Srki said:
Zato i postoje svakakvi bezvezni dileri koji se međusobno kolju sa cijenama jer misle da je to JEDINI način da se proda.srki

a ti kupuješ kod skupljeg dilera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
migi..
koja je godina transalpica i kolko novaca?
 
4rijeke said:
Srki said:
Zato i postoje svakakvi bezvezni dileri koji se međusobno kolju sa cijenama jer misle da je to JEDINI način da se proda.srki

a ti kupuješ kod skupljeg dilera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


jbga, ja sam kupio tam di je bilo :mrgreen:

cijena je bila ista kod svih.

i bila je povoljna. Da su 2 dilera imala taj motor po istoj cijeni, dobro bi si razmislio di ću ga uzet.

ono što ne kuže ni kupci a kamoli trgovci, je da kupnjom motora kod dilera XX i kupac i prodavač ulaze u partnerski odnos (trebali bi). Diler bi se trebao brinuti o tom motoru kvalitetnim servisom, 2 puta godišnje nazvat i pitat jel sve u redu, podsjetit na servise, ponudit s kavom i poklonit majicu, obavijestit o novom proizvodu ili usluzi. Jer kupac je zakon, Bog. On tom dileru omogućava da ovaj ima kaj jesti u nedelju za ručak, da može platit račune i klincima platit vrtić. To ovi zaboravljaju.

Takvom dileru bi se ja kao kupac UVIJEK vraćao. I ne bi mi cijena bila JEDINI parametar.


Kako to kod nas izgleda? Mislim da je o tome puno već ovdje rečeno, da se ne ponavljamo.
Za početak, većini "dilera" bi tečaj lijepog ponašanja bio neophodan. "Dobar dan, izvolite, hvala, kako vam mogu pomoći".

Bit će i to jednog dana kad se civilizacijska razina ove države podigne.
Al pitanje je da li će onda biti njih.



srki
jebo, al stvarno im jebo
 
a kaj da velim...
slažem se sa Srkijem,i mogu reći da je primjer jednog takvog ljubaznog i "normalnog" dealera Top-Moto,g.Željko Djurdjek.
iako ga znam već godinama,tek povremeno navratim kod njega pitat za neku stvar.
Napominjem,iako uglavnom samo pitam,a rijetko kada i kupim,uvijek mi i za najmanju sitnicu izadje u susret,maltretira se po mikrofilmovima i to.
I zato sam rekao,po novu hondu jednog dana idem kod njega.i točka.
da je malo više "takta",i drugi bi dileri radili puno uspješnije nego do sada.
jer kad se zainatim i nisam zadovoljan uslugom ili informacijom,taj me više neće vidjeti,bez obzira na cijenu.
 
Srki said:
On tom dileru omogućava da ovaj ima kaj jesti u nedelju za ručak, da može platit račune i klincima platit vrtić.

Točno tak.

Srkija za dilera (naravno motora).
 
Inakon svega toga kaj ste napisali, zakaj vi ne otvorite dučan s motorima i prodajete , vidim jako dobro bi vam išlo.
Kog vi zavaravate.
Trenutno sad u bilo koj dučan sam nazvao i raspitivao se za motor ili za nekakvu opremu ljudi su bili OK sve ti vele kaj te zanima ako naravno imaju podatke.
A i u svako slučaju moraš ti biti prema njima pristojan, a ne ponašat se ko budala, on za tebe mora dati sve, mora ali u granicam mogučnosti.
Ti ćeš se njemu vratiti kao potrošač, ko njemu daje garanciju za to da ćeš se ti vratiti. doći će neki drugi diler jeftiniji a ti ćeš reći ko fučka ka je tu jeftinije idem ja tam di mi je skuplje, aha da baš bi bilo tak
Isto ti je tako u svemu, potpiši ugovor da ćeš servisirat motor kod njega i samo kod njega kupovat opremu i dijelove i gume, a ne ići u Sloveniju kupovat i onda vratit se sim i tražit da bude on prema tebi ko da si ti svetinja i da on tebi baš mora pomoći i ljubiti te u guzicu akj si došel kod njega.
nemojte sve doslovno shvatit ali u biti to je to
 
http://www.motorist.si/vsebine/pdf/cenik_08_2004.pdf


prije usporedbe sa hrvatskim cijenama preporučljivo je sjest na stolac


i jebo priče o trošarinama, ovome il onome.


ak može Kawa kod nas koštat isto ko i tam, onda može i Honda i Ducati i Yamaha.




srki
jebo
 
Vedran said:
Inakon svega toga kaj ste napisali, zakaj vi ne otvorite dučan s motorima i prodajete , vidim jako dobro bi vam išlo.
Kog vi zavaravate.

Ti ćeš se njemu vratiti kao potrošač, ko njemu daje garanciju za to da ćeš se ti vratiti. doći će neki drugi diler jeftiniji a ti ćeš reći ko fučka ka je tu jeftinije idem ja tam di mi je skuplje, aha da baš bi bilo tak
Isto ti je tako u svemu, potpiši ugovor da ćeš servisirat motor kod njega i samo kod njega kupovat opremu i dijelove i gume, a ne ići u Sloveniju kupovat i onda vratit se sim i tražit da bude on prema tebi ko da si ti svetinja i da on tebi baš mora pomoći i ljubiti te u guzicu akj si došel kod njega.
nemojte sve doslovno shvatit ali u biti to je to


Vedran NEMA GARANCIJE. To ljudi nikak da shvate. Moja lova, idem di hoću. A ti vidi što meni treba da bi se vratio.

Jesi dobio privjesak za ključeve kad si kupio motor? Nisi, jer visi na pultu sa cijenom od 110 kn. Jebeni gumeni privjesak za ključeve na kojem piše Yamaha. Jebote trebo bi bit sretan kaj oćeš to gumeno govno uopće objesit na ključeve svog motora.


Frend kupio novi motor u Njemačkoj. Ducati. Dobio orginal ruksak, 8 majica, privjeske, karticu za popust u njihovom servisu (pa ti idi negdje drugdje).
Na motoru je uspio spustit cijenu 5%.
Ups, zaboravio sam: cijena je u startu bila niža 20 (DVADESET)% nego kod nas.
Kaj misliš da li će se vratit u taj dućan??

e da, i nije potpiso nikakvu GARANCIJU


srki
 
Srki said:
http://www.motorist.si/vsebine/pdf/cenik_08_2004.pdf

prije usporedbe sa hrvatskim cijenama preporučljivo je sjest na stolac

i jebo priče o trošarinama, ovome il onome.

ak može Kawa kod nas koštat isto ko i tam, onda može i Honda i Ducati i Yamaha.

srki
jebo

Kaj ti misliš da su exportne cijene za sve države iste, varaš se.
 
Bandit said:
Srki said:
http://www.motorist.si/vsebine/pdf/cenik_08_2004.pdf

prije usporedbe sa hrvatskim cijenama preporučljivo je sjest na stolac

i jebo priče o trošarinama, ovome il onome.

ak može Kawa kod nas koštat isto ko i tam, onda može i Honda i Ducati i Yamaha.

srki
jebo

Kaj ti misliš da su exportne cijene za sve države iste, varaš se.

E sad, export u HR i SLO za kawu je isti, a za ostale marke različit???
???
 
Bandit said:
Srki said:
http://www.motorist.si/vsebine/pdf/cenik_08_2004.pdf

prije usporedbe sa hrvatskim cijenama preporučljivo je sjest na stolac

i jebo priče o trošarinama, ovome il onome.

ak može Kawa kod nas koštat isto ko i tam, onda može i Honda i Ducati i Yamaha.

srki
jebo

Kaj ti misliš da su exportne cijene za sve države iste, varaš se.




Vjeruj, iste su.
Za sve dilere koji ispunjavaju uvjete proizvođača. Kae Slovenija neko tržište, neki potencijal za budućnost, pa da imaju povoljne cijene? Njih 2,5 Slovenca kaj ih tam ima?

Velike firme rade razlike u cijenama na nivou kontinenata ili dijelova kontinenata, a ne između 2 dvorišča.




srki
 
Razmislite da li svako od nas kada prodaje svoj motor bez obzira koliko je star i u kakvom je stanju daje motor na probu svakom potencijalnom kupcu koji dodnje na oglas.Mislim da ko god resi da kupi nov motor i ode u prodavnicu vrlo dobro zna po koji motor je dosao, ako bema vec neko licno iskustvo i ili necije tudje onda neka nekuje taj model dok ne stekne odredjena iskustva , a jedna voznja ne moze biti merilo da li nesto treba da se kupi ili ne.
 
Srki said:
jbga, ja sam kupio tam di je bilo :mrgreen:

cijena je bila ista kod svih.

i bila je povoljna. Da su 2 dilera imala taj motor po istoj cijeni, dobro bi si razmislio di ću ga uzet.

:roll: nešto mi nije jasno :?: :?: :?: prvo kažeš:cijena je bila ista kod svih a onda :Da su 2 dilera imala taj motor po istoj cijeni, dobro bi si razmislio di ću ga uzet, što je u stvari :?: :?: :?: nadam se da ne pričaš o Kawasakiju jer cijena a niti kvaliteta servisa NIKAD nije i neće biti ista.....nadam se jer ako je priča o Kawi onda jednostavno ne može biti istinita :mrgreen: