procjena; aprilia sr nekompletna

b.r.t

New member
Sep 18, 2008
268
0
0
31
zagreb
evo priča gazde
ja sam apriliu kupija na početku lita i mislija sam je sebi napraviti
jer ima samo 600 km ali kako sam pre zauzet odusta sam od toga , a šta se tiče nj priča ide ovako ; " otac kupi sinu skuter i on nakon par dana
vožnje ostane bez benzine po noći i nesretni sin otvori čep od rezervara i upali upaljč da posvitli ka ono gle čuda motor se zapali i tako gori par minuta dok ga ovaj ne ugasi i tako je nastradala instalacija , plastike podnice , komplet rezervar i on ga poslije pokušava napraviti i napravi još jednu grešku ; rastavi skuter i pogubi prednje i zadnje svitlo i još neke sitnice , a kako je to bija još nov motor instalacija je bila skupa ka sam vrag i on odustaje zbog financijskih razloga i svoje naravi i tako motor leži sve dok ga ja nisam kupija , da stvar bude gora njego otac za to vrime je preminuo i
sad su papiri na sudu i pitanje je kad će se to srediti , to je to ukratko  
slike:

b.r.t

New member
Sep 18, 2008
268
0
0
31
zagreb
i ako mi neko može reči kaj tu sve fali na motoru kaj se vidi sa slika.
meni je ovako rečeno :fali prednje i zadnje svitlo , fast back , rezervar i posuda za ulje , pumpa goriva , plastike ispod nogu

kolko bi vi dali za to motor ima 600 km..2003 god ali papirinisu čisti ostavinska traje tako da papire ne računate ja mislim da bi išla u dijelove...

full88

Active member
Jul 7, 2006
1,139
0
36
39
ZCB
Ja ti nebi dao nist za ovo  :wink:

Mislim da bi ti bilo najjednostavnije fino sve rastavit, pocistit i prodat u dijelovima  (y)

malaguti

Guest
koja prica,rastavi skuter i izgubi far i stop,je da :mrgreen: stavi na sve forumu oglas da prodajes dijelova i tako pomalo prodaji,samo to ako ne uspijes prodati u kompletu onda dio po dio ces prodavati jako dugu i nista tu od zarade kad tako pomalo dobivas novac,dakle ili u komadu ju prodati takvu(trenutno bez papira) ili cekati da se papiri rijese pa napraviti i onda prodati...frend prodaje gileru runner 2003 kompletnu sa kvarom na masini(purejet) za 2000 i nemoze prodati....

b.r.t

New member
Sep 18, 2008
268
0
0
31
zagreb
malaguti said:
koja prica,rastavi skuter i izgubi far i stop,je da :mrgreen: stavi na sve forumu oglas da prodajes dijelova i tako pomalo prodaji,samo to ako ne uspijes prodati u kompletu onda dio po dio ces prodavati jako dugu i nista tu od zarade kad tako pomalo dobivas novac,dakle ili u komadu ju prodati takvu(trenutno bez papira) ili cekati da se papiri rijese pa napraviti i onda prodati...frend prodaje gileru runner 2003 kompletnu sa kvarom na masini(purejet) za 2000 i nemoze prodati....

ovaj isto oče 2000 kn ali sam mu dava mini bike blatau zamjenu reci mi kaj je u kvaru ja sam zainteresiran daj mi broj od frenda...

b.r.t

New member
Sep 18, 2008
268
0
0
31
zagreb
meni je za taj skuter sve nekaj čudno zapalio se rezervar 8da z)i zgorila instalacija (a rezervar nije spojen sa instalacijom...a rama nema p od paljevine.... :palacdolje:

Shepa

Well-known member
Nov 16, 2008
15,646
7,399
113
Kerumville
b.r.t said:
meni je za taj skuter sve nekaj čudno zapalio se rezervar 8da z)i zgorila instalacija (a rezervar nije spojen sa instalacijom...a rama nema p od paljevine.... :palacdolje:
Ma možda je tija reć da je "popaljen"... zato i nema papira.  :LOL:

full88

Active member
Jul 7, 2006
1,139
0
36
39
ZCB
Shepa said:
Klasični Darwin Award Nominee...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Shepa said:
Ma možda je tija reć da je "popaljen"... zato i nema papira.  :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y)

b.r.t said:

Kombinacija je preluda, smrdi na sve strane  :?

malaguti

Guest
moj savjet je da vratis taj skuter,jer bez papira neces na cestu a od prodaje u dijelovima ti nema zarade...

ive_xxx

New member
Nov 12, 2007
413
0
0
zagorje
ovu masinu spremi u podrum, nema gore kompresor zraka (radilica i lezajevi i cilindar vjerojtano pohrđavili i u kurcu su.. samo lezajevi za tu masinu su ti oko 150-200 kn. kompresor zraka mozda nabavis za 200 kn.
elketronika+pumpa goriva ti je isto oko 500 kn.
a di je jos klip i busenje.. tako da ti treba jos samo 2000 kn da bi ga upalio+ostalo kaj je i sam motor 2000 kn totalno neisplativo kad za 5000 mos nac ditecha koji uredan pali i vozi..

160R

New member
Aug 18, 2009
106
0
0
37
dgo
ak ces kupit za 1000 isplati se

ak ti nije zao love i rastezanja s prodajom djelova

al da se obrnut 2000 bez jeb

rama bez papira i vrijedi jer je fakin sr kojem zamjenis plocicu da ni sam ne skuzis da si to napravio
vile s mostom i stupom 500kn odma mos dobiti
masina komplet ako nekom treba za djelove prijenos i ostale drkalije 1000kn mos okrenut. a, mos i 0kn okrenut
tockove s diskovima 500
ovi par plastika 500 mos i vise, ak je prednja u ok stanju, zadnja sa sicom vrijedi 400kn
amort 100
killer
oba kociona cilindra s kljestima i crijevima 500
volan 100
auspuh 100
itd

nakupi se toga ak ti se da i ak ces ga uzet za sicu

ive_xxx

New member
Nov 12, 2007
413
0