Prodaja motora u inozemstvo stranom državljaninu

mate said:
Isusmater.... treba stvarno popušit priču da netko iz Amerike kupuje motor u HR. :mrgreen: Daj da se nađemo na kavi ovih dana da opalimo par fotki s tobom, ili si kralj ili mi imamo uspomenu na .... :mrgreen:

ja nevirujem  :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
mate said:
Pa ja samo na to i aludiram, u tebi se probudila nada i zatitrao nemirni duh dugo priželjkivane prodaje. Pa makar i Ameru. :mrgreen:
ako ima jelena tu zašto ih nebi bilo i u SAD-u.... :LOL: šta ja znam zašto se on zaljubio u moj motor... 8)
ugl. smdila je priča od početka, ali kako sam ležao u bolnici i sada ležim doma dopisivao sam se s njim i išao vidjeti gdje to ide i naravno ako mu ga možeš prodati zašto ne. Motor stvarno vrijedi te novce.  8) Uostalom ne vidim kako bi bio nasamaren time što mi on uplati na račun 2900 eura. Stavim cijelu konverzaciju pa čete vidjeti tijek događaja....  (y) unaprijed se ispričavam zbog mog lošijeg engleskog (a i njegovog  :mrgreen:)... :mrgreen:
 
Ajd" da vidimo :mrgreen:

  Btw. prodao bih i ja Monstera, pa ga pitaj jel zna nekog :misli: :mrgreen: :mrgreen:
 
Oprostite molim vas možete li me prevesti na drugu stranu ulice

ekskjuz mi pliz ken ju translejt mi to di adr peiđ of d street
 
Ak ti sjedne lova, nemoj mu niti slat motor neg ga pozovi nek si dođe sim po njega, a kad dođe, može otić doma ko oni splićani iz Limitove pripovjesti  8)
 
gigi said:
Ak ti sjedne lova, nemoj mu niti slat motor neg ga pozovi nek si dođe sim po njega, a kad dođe, može otić doma ko oni splićani iz Limitove pripovjesti  8)

Od kud ti toliko naoružanih crnaca u Splitu? :mrgreen:
 
Imaju posebnu ponudu platiš pet jedan je gratis a na tih šest dvojicu bijelih ofarbamo, neće se skužit u masi
 
Mislim da bi paranoid trebao žrtvovati svoju kantu i nešto para u znanstvene svrhe da iz prve ruke vidimo kako točno rade. :mrgreen:
 
I mene je kontaktirao neki lik,  pa sam ga odpilio !!!

Ok, actually i live and work here in USA as a sailor, so am going to make arrangement on how this Bike will be ship to my home, What is the body condition??  i will take care of all shipment preparations and think 5000  € is a good price and payment will be sent through PayPal, do you have a paypal account?? get back to me immediate so that i can process the payment and after that the Bike will be pick you at your home..




await your response.




Dennis



There is no such possibility, the only way to come into possession of this bike is to find someone who will bring the cash and take the motorbike !

choose another bike from another dealer from USA

regards
 
mate said:
Mislim da bi paranoid trebao žrtvovati svoju kantu i nešto para u znanstvene svrhe da iz prve ruke vidimo kako točno rade. :mrgreen:
Apsoštrumfno!
U krajnjoj liniji, ako fali sredstava, možemo organizirati kovanica-defile :mrgreen: :wink:
 
limit said:
Ne znam baš detalje ali u pravilu priča ide na način da uvijek ispadne nekakav problem sa transportom koji on ne može riješiti. Zato on šalje jelenu uplatu na puni iznos
motora + uplaćuje i novce za shipping, koji će mu jelen uplatiti kad primi uplatu. Međutim, u vrijeme kad jelen vidi da je stigla uplata uvijek iskrsne nekakva hitna situacija
u kojoj traži od jelena da ODMAH/HITNO uplati novac za shipping na račun "prijevozničke kompanije". U međuvremenu se ispostavi da je njegova uplata lažna, banka pere ruke,
shipping company više ne postoji isto kao i kupac, a jelen ostaje kraći za iznos koji mu je uplatio za shipping  (y)
je to je taj model...  (y)
Shtica said:
I mene je kontaktirao neki lik,  pa sam ga odpilio !!!

Ok, actually i live and work here in USA as a sailor, so am going to make arrangement on how this Bike will be ship to my home, What is the body condition??  i will take care of all shipment preparations and think 5000  € is a good price and payment will be sent through PayPal, do you have a paypal account?? get back to me immediate so that i can process the payment and after that the Bike will be pick you at your home..




await your response.




Dennis



There is no such possibility, the only way to come into possession of this bike is to find someone who will bring the cash and take the motorbike !

choose another bike from another dealer from USA

regards
je, to je taj....  :mrgreen: (y)
mate said:
Mislim da bi paranoid trebao žrtvovati svoju kantu i nešto para u znanstvene svrhe da iz prve ruke vidimo kako točno rade. :mrgreen:
radim na tome... :mrgreen:
Hrvoje said:
Apsoštrumfno!
U krajnjoj liniji, ako fali sredstava, možemo organizirati kovanica-defile :mrgreen: :wink:
sve za posrnulog mladog Hrvata...
 
mate said:
Mislim da bi paranoid trebao žrtvovati svoju kantu i nešto para u znanstvene svrhe da iz prve ruke vidimo kako točno rade. :mrgreen:

sve je i išlo tim tokom dok ti nisi razjebao stvari...i pobudio sumnju u jelenu  :mrgreen:
 
paranoid said:
sve za posrnulog mladog Hrvata...
... katolika, proeuropejca; istančanog smisla za vanjsku trgovinu i međunarodne transakcije.
:mrgreen:
 
Uglavnom prica ide kako je opiso Limit, a kad se shvati da je sve laznjak, nemres si vise pomoc, al jbga, ljudi se uvijek zakace na laku paricu.
 
mate said:
Od kud ti toliko naoružanih crnaca u Splitu? :mrgreen:

Došli buju s ulaskom u EU - tak bar neki tvrde  :mrgreen: