Prodajem (ne znam smijem li)

migi said:
Pa zar nikoga ne zanimaju motori otkako je sezona završila? :mrgreen:
Kaj ne.. :mrgreen:
Daj nabaci slike i info Horneta, SVa i Bandita ( Bandita, ne Bandita :mrgreen: :mrgreen: )..

i malo informativnog informiranja.. :mrgreen:
ak si mozda prodaval ZR-7 - imas slike i isto info.. i po tvom misljenju dal se da nabaviti ZR-7 ko nov, neostecen, novijeg godista ( 2002/2003 ) po cijeni ER-5 ili KLEa.. znaci do kakvih 40-45k kn? (buduci da je nov dosel oko 50k kn (?)) :|
 
aurellie said:
E Migi, imam i ja još jedno pitanje!

Mene zanima dokad ti je "radno vrijeme" - htio bih nabavit motor negdje u siječnju pa me zanima hoćeš se i tada motat ovuda po forumu? :D

Ako ti bude usput pogledaj cijene gs500e ili f, htio bih si uzet nešto 400-500kubika (mislim da ću u vrijeme kupovanja raspolagat sa max 4000, 4200€...) [mislim da je gs500F samo novijih godišta pa ako nije problem nać nekog ogrebanog ili lagano oštećenog za taj novac...]

Tnx!

Moje radno vrijeme je od do! :mrgreen:
 
Pozdrav svima!
Prijatelju ima koji ZZR600, ili CBR600 ili YZF600 a može i ZX9R i koja cijena??? :D
 
:mrgreen: ZX6R 96, ima u zg i kog interesira javite se na mob ili mail na p.p. :anger:
 
4rijeke said:
evo, mene zanima Z1000, i cijena do rege...... ne da me zanima nego ga kupujem!

više se ne traži, kupljeno :mrgreen:
 
migi said:
Zaboravio sam spomenuti da mogu nabavit motore po naruđbi i da se može isposlovat kredit!
kompadre srdacan pozdrav upravo sam se registrirao na forumu pa bi ti odma ostavio broj telefona jel me interesira neki cvajo 250 pomogucnosti ako bi islo na otplatu zainteresiran sam odmah pa ako imas kakvu kombinaciju ostavljam ti broj sa povijerenjem 098 226 532 zeljko hvala unaprijed
 
ovak, odluka je pala na KLE...ovdje se moze naci 02 godina, s 15-20000km za oko 4500 €...jel ima sanse za nesto jeftinije nabavit...ili bolje buksat lovu pa kupit novoga
 
beorn said:
ovak, odluka je pala na KLE...ovdje se moze naci 02 godina, s 15-20000km za oko 4500 €...jel ima sanse za nesto jeftinije nabavit...ili bolje buksat lovu pa kupit novoga

Za te ti novce odmah istog trenutka prodam svoga, 2002, 11.000 km, kao nov, wings i kofer, nova zadnja tourance guma. I još napravim servis na 12.000 o svom trošku.
 
je fresh, i ja bi ga prodao za te novce...al bas da bi kupio :misli: ...ne bi
zato i trazim nekog malo skromnijeg u zahtjevima..
btw. kaj je s migijem nis se ne javlja....da nije u buksi :? :)
 
beorn said:
je fresh, i ja bi ga prodao za te novce...al bas da bi kupio

Gle, Freshov motor jer jednostavno predobar, i po izgledu (ocuvanosti) i zvuku i vrijedi svake lipe koju trazi za njega.

Fresh, ako ja frknem svoga frendu, prodas mi svoj?