Prodajem (ne znam smijem li)

bas sam gledao malo www.motoscout24.de..

pa tamo ima strava dobrih 1999/2000/2001 kawasakia er-5 za nekih 2000 ojra :cry:

pretpostavljam migi, da to dok ti dovezes i sredis papire, dodje vec preko 3000 :?: :?
 
Kao prvo hvala vam na dobrim željama!!!

Evo ovako još nisam ozdravio i danas sam dobio nalaz i vratio mi se kronični bronhitis iz djetinjstva koji nije baš bio ugodan skoro i poguban bar po pričama mojih roditelja ja se ne sječam! Sutra će bit gotovi svi nalazi i dobit ću neku procjenu koliko će to trajat (neki me plaše da to traje po 3 mjeseca) ja im ne vjerujem, bar za sad!

2 eladio za sad ne znam ali mislim da ga ja možda gore mogu naći za manje love tako da bi tu došao okolo 3 soma ali niš ne mogu znat dok ne vidim!
 
hehe migi postao si kao djed božičnjak....dragi migi jel mi možeš za božič donijeti jedan ducati jer sam ove godine bio jako dobar :mrgreen: ....samo tako stari, kad bude bila para u ruci znam koga ču prvo zvati :wink: 8)
 
KtmDuke said:
....samo tako stari, kad bude bila para u ruci znam koga ču prvo zvati :wink: 8)

Potpisujem :D

Samo trebao bi pocet radit, vec se paucina po meni pocela skupljat :mrgreen:

Valjda cu moc uz fax :|
 
Tachyon said:
KtmDuke said:
....samo tako stari, kad bude bila para u ruci znam koga ču prvo zvati :wink: 8)

Potpisujem :D

Samo trebao bi pocet radit, vec se paucina po meni pocela skupljat :mrgreen:

Valjda cu moc uz fax :|

nema rada uz fax, osim ako nisi vandredan ali onda nema faxa...nema nego čekati da završiš fax ili dobiti na lotu...
 
Sto nabavis za 4500€ u klasi ZZR 600, ZR 7S. Jel mozes dovuci ZX 7R da je masina spaljena?Za koliko para?
 
KtmDuke said:
Tachyon said:
KtmDuke said:
....samo tako stari, kad bude bila para u ruci znam koga ču prvo zvati :wink: 8)

Potpisujem :D

Samo trebao bi pocet radit, vec se paucina po meni pocela skupljat :mrgreen:

Valjda cu moc uz fax :|

nema rada uz fax, osim ako nisi vandredan ali onda nema faxa...nema nego čekati da završiš fax ili dobiti na lotu...

Sve mi se cini da je tako :cry:

Frend mi je vanredan. Zasto mislis da nema faxa? Jest da ides petak, sub, ned, na predavanje, ali opet...
 
odlicno migi..
pomalo..

jos cu te ja podsjetiti, ali ocekuj prvi poziv kroz 3-4 tjedna :)
 
2 Migi> Pa kaj je bilo? Neki dan smo bili na cugi i cinio si mi se skroz OK...onda nista od voznje sad koji dan...?
 
pa nedate čoviku mira ni dok je na bolovanju :mrgreen: :!: :twisted:
Migi nedaj se i brzo ozdravljenje želim :wink:
 
Hvala svima na željama za ozdravljenjem!
Nedam se ljudi nadam se uskoro da bum opet zdrav!

2 Cigla Eto čopilo me, Bronhitis i upala pluća!!!
 
2 migi> Kaj da ti velim, zelim brzi oporavak...
 
migi said:
Zaboravio sam spomenuti da mogu nabavit motore po naruđbi i da se može isposlovat kredit!

:?:

Što znači ovo isposlovat na kredit?
 
Lemmy said:
Migi - da te negnjavim sada, a kolko je ovo, a kolko je ono, a možda ipak ono prvo... cijene na www.mobile.de koliko su različite od tvojih (znam da porez ide dole - 16%, a da carine trošarine i ostalo ide gore) pa ajde reci ovako - na te cijene tamo koliko cca. posto moram dodati da dobijem cijenu kada uzimam od tebe. Ako to okvirno odgovoriš mislim da ćeš sebi i drugima uvelike olakšati posao s obzirom da si sami možemo gledati šta nas zanima i koliko bi to koštalo. Pozdrav i čujemo se!!!!

PRAVO PITANJE :!: :!: :!:

brz oporavak Migi!
 
Ejjj Migi 8)

Ajd, ozdravi ti nama.

Frend mi kupuje motor (polovni).
Naravno, htio bi uvest nesto.
Zanima ga za koliko bi se dalo nabaviti Honda Hornet 600ccm ili Shadow 600 ccm ili ZR-7?!
Onak, cisto informativno za sada a kasnije...ce biti nesto.

Thnx.
 
Pozdrav ljudi! Eto malo mi bolje i eto me na forumu!

2 Aurellie To ti znači da možeš dobiti polovni motor na kredit! Uvjeti za kredu su ti kao i svugdje jedino kaj dobiješ ga za 2 dana! Na pm ako te nešto dalje zanima!

2 demzo Sve ovisi koju godinu, koliko km itd! Trebaju mi konkretne stvari da bi zna koliko bi taj i taj motor te i te godine u takvom i takvom stanju došao k nama na cestu!

2 CyberPunk Ista stvar kao i za demzu! Trebao bi znat da hoće npr 99godinu do 15000km i da je motor u savršenom stanju i cijena kod nas je recimo 4500eura a on ako može bi htio taj motor za 4000eura i tad se ja mogu bacit na traženje tog motora i kad nešto nađem javim imam taj i taj motor u takvom i takvom stanju cijena bi mu bila ta i možemo ga otići pogledat tad i tad jedino kaj boja nije crvena nego je srebrna ali mu je cijena 3950eura! Eto to bi ukratko bila procedura!