Proljeće u prosincu i viroza glave...

Fala drugovi i drugarice  (y)

Samba said:
Odlično kao i inače!  (y)

No, nije mi jedno jasno; "Nedjelja 12.12.2013"  :misli:

To je da vas držim budnim. Ubaciš par grešaka da vidiš ko čita.  :mrgreen:

Prošla nedjelja, 15.12. Crno vino i kriva tipkovnica. Ovo mi je inače prvi putopis s interpunkcijskim znakovima pa je dobro i prošlo ako samo datume promašujem.  :mrgreen:

posronja said:
Prekrasno.....nevjerojatno...fali mi rijeci...i, za put...za slike (kako mi je lijepo vidjeti uvijek nasmijanog Afra....se on ikada namrsti?)....a, za tekst.....fuck you...u nekoliko sam navrata i zaplakao....cazzo! hocu li ikada doci sebi.....nadam se da necu!
Picoda.....eto, zaista...trebalo bi za ovu pricu puno toga napisati, pronaci.....rijeci...jednostavno ih nemam :0648:
Odusevljen.......idem sada leci i, zatvoriti oci...proci cu sa Vama ponovno cijelu rutu...i da, opet cu zaplakati....boli me kurac!

:LOL: :LOL:

makazica said:
Nda.

Prosinac. A još su siječanj i veljača pred nama.

:budo:

M.

I ožujak... :whistle:

doktor dare said:
Dobro ste prosli u Crnoj Gori...ja letos nisam uspeo da izmolim...cak ni posle pola sata...morao sam u Kolasin u postu, pa nazad po dokumenta...samo tarifa za mene je bila 100€...jbg.  :palacdolje:

Jedva jedvice, nakon teške borbe.
Još mi kaže sjedite u vozilo pa ga upitam jeste sigurni i stresnem mu se pred vratima kao bernardinac poslije kupanja. Momentalno se predomislio.  :hehehe:

 
Zog said:
Ubuntu bi po naški bilo jebemti, ili kako HRT prevede iz stranih filmova-jesemti. :misli: :mrgreen:

Ubuntu je moj putopis kojeg je tajna služba preporučila Obami da pročita kako bi znao di ide...da ne pozdravi ljude s Hakuna Matata ka Bush kad je iša u Južnu Ameriku.  :mrgreen:
 
fakat izvrsno i opet u duhu napisano  :wink:
što se tiče Albanije potpuno si upravu, i ja sam nebrojeno puta samo proletio kroz nju no prošle godine sam ju obišao od samog juga i spavao u takvom hotelu da bi naši ugostitelji trebali na školovanje kod njih koliko se trude  (y) namjera mi je ponovno otići na duže ali nema više onog čara po magistralnoj cesti što je bilo prije 8g  :LOL:
 
mali_bandit said:
fakat izvrsno i opet u duhu napisano  :wink:
što se tiče Albanije potpuno si upravu, i ja sam nebrojeno puta samo proletio kroz nju no prošle godine sam ju obišao od samog juga i spavao u takvom hotelu da bi naši ugostitelji trebali na školovanje kod njih koliko se trude  (y) namjera mi je ponovno otići na duže ali nema više onog čara po magistralnoj cesti što je bilo prije 8g  :LOL:

Je, mijenja se Albanija jako brzo ali je još uvijek zanimljiva.  :wink:
Jučer me pitao prijatelj da mu kažem, ako mogu birat, gdje bi s motorom otišao na godišnji bilo gdje na svijetu. I prije su me to pitali jer svi očekuju neke egzotične daleke destinacije. Pa se razočaraju.
Moj idealan godišnji odmor bio bi dvadesetak dana u devetom mjesecu po Albanskim planinama. Blizu je, jeftino, pomalo divlje i neistraženo. Mislim da je Albanija posljednji istinski off road raj u našoj blizini.  (y) 
Samo je moj problem što sam sezonac pa mi vrijeme kad sam slobodan nikako ne odgovara te moram bježat u toplije krajeve.  :(
 
Samo cu malo signuti temu...da ovu krasnu pricu procita sto vise ljudi..jer...vrijedi..o da..jako vrijedi....

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
Pop je imao srece da je za volanom bio Picoda...mogao je biti...recimo....Casper...i, sada bi mu pop sjedio sa desne strane..gore...Njemu :)

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
Kako je ovaj putopis trebao da bude s turskih terena, al zbog lošeg vremena proteklih mjeseci nije, nekako sam se ipak nedavno našao tamo. Nisam bio motorom već drugim putem nevažnim za ovaj forum ali bi svejedno zalijepio par slika koje su mi drage čisto da ostanu negdje zataknute. Bilo je to zaobilazno preko Graza i Venecije pa je sve smiksano...

AnosVuk.jpg


PLiJULh.jpg


rSATu4M.jpg


RAaEi9y.jpg


GrMDWrI.jpg


OGKuoMX.jpg


X2xyJZC.jpg


Ci5vURK.jpg


bq5hJ2u.jpg


XM2qSQ8.jpg


RJq7A3U.jpg


1Rfs9Ge.jpg


baKLbBN.jpg


pOJ3ccL.jpg


iRxmRWq.jpg


BZq20Yd.jpg




 
Krasne slike..i....kako bi rekao...da, onako...full pozitivno ti zavidim...milim...jako mi je drago da gustas.....i..kako se kaze....i tata bi sine :):)
Prekrasne slike!

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
Kratko i slatko. Toliko kratko da smo morali opet pročitat neki stariji putopis.

 
Picoda, fala sto si mi popravio rucak! Inace uvijek nervozno gutam i gotov sam u 5 minuta, a sad sam fino natanane pojeo citajuci ovo.  (y) (y)
 
zoomzoom said:
Kratko i slatko. Toliko kratko da smo morali opet pročitat neki stariji putopis.

Moga sam ovo i rastezat jer sam se sitija još nekih zanimljivih stvari ali nema to smisla. Ko bi onda čita stare putopise.  :mrgreen:

lb said:
Picoda, fala sto si mi popravio rucak! Inace uvijek nervozno gutam i gotov sam u 5 minuta, a sad sam fino natanane pojeo citajuci ovo.  (y) (y)

Ako sam tebi uspija otvorit apetit onda me prosto strah za Flendrixa... :mrgreen:
 
A vi ste znači ona dva "pacijenta" koje smo sreli negdje oko Dubrovnika....nas je 5 bilo u điru do Splita i činilo mi se da smo odradili neko veliko putovanje, a kad ono neka dvojica se voze na enduro motorima s velikim kuferima, vidi se da su negdje daleko bili...u 12 mjesecu... :misli:...blago im se... (y)

Putopis kao i uvijek - vrh ovoga žanra, a tek oni crni okviri oko slika...
 
Malfyus said:
A vi ste znači ona dva "pacijenta" koje smo sreli negdje oko Dubrovnika....nas je 5 bilo u điru do Splita i činilo mi se da smo odradili neko veliko putovanje, a kad ono neka dvojica se voze na enduro motorima s velikim kuferima, vidi se da su negdje daleko bili...u 12 mjesecu... :misli:...blago im se... (y)

Putopis kao i uvijek - vrh ovoga žanra, a tek oni crni okviri oko slika...

Je, je, vidili smo vas...baš sam se mislija di je ovima priša... :mrgreen:
 
Tako odlično pišeš...tvoji putopisi bi bili fenomenalni i da se ne voziš sa motorom, a tek ovako...uh!
Svaka ti čast prijatelju!
:)
 
super slike, super putopis kao i uvijek  (y)  svaka čast  (y)
 
Fala ekipa  (y)

Montalbano said:
Tako odlično pišeš...tvoji putopisi bi bili fenomenalni i da se ne voziš sa motorom, a tek ovako...uh!
Svaka ti čast prijatelju!
:)

Baš sam danas nekome na vožnji spomenuo kako bi mogao sastaviti jako zanimljive i pomalo čudnovate putopise s putovanja bez motora jer na razne načine putujem već dugo. Puno, puno više nego s motorom. Samo imam jedan mali problem. Nemam ni volje ni želje o tome pisati. Jedino o čemu mi se ikad dalo žvrljati je putovanje motorom. Ne znam zašto ali je tako.  :neznam: 
 
Preeeekrashno,baš sam razmišljao kako bih mogao i ja ovih dana do AL pa nagovaram frenda da se zaputimo pošto nema velike zime i snijega ove godine a jug Al nisam još posjetio.
 
Da mi danas gospodin Zec nije skrenuo pažnju na ovaj kutak foruma popušio bi ga.
Da ne ponavljam hvale, držiš se standarda koji si postavio.
Iako (ne znam zasad zašto) ovaj putopis mi je drukčiji.
Nego, ne pratim baš trendove, sad je selfi muvi in?