Prosječan hrvatski motorist se ne oblači po JUS-u.

same grešne primisli su vam na pameti al da mi je vidjeti kako bi se ponašali da živite na trusnom području...  8)
 
Rivi said:
Nije opasno, nego riskantno. Svašta se može desit, nemoj odma mislit na najgore. :wink:
kaj je riskantno? da ne dobiješ pimpeka u guzu ili da ne složiš nekome dijete? ...ja mislim da se je što se  toga tiče najbolje držati one atomskog skloništa: VAGINALANA MANIPULACIJA.. pa i brale miran. vjerujem da će se se većina forumaša složiti... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ne?
 
miro said:
kaj je riskantno? da ne dobiješ pimpeka u guzu ili da ne složiš nekome dijete? ...ja mislim da se je što se  toga tiče najbolje držati one atomskog skloništa: VAGINALANA MANIPULACIJA.. pa i brale miran. vjerujem da će se se većina forumaša složiti... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ne?
je, je. dijelom se slažem. odgovori su ti sve lucidniji otkad si postal duc-fan. samo tako nastavi i daleko buš dogural...  8)
 
2miro... Tu nedjelju kad su bile utrke i ja došel gledati ,  imam 18km do kž-a i došel sam oblečeni u rossi majcu , bubrežnjak i kacigu + kapa (isto rossi :) )ispod ffastbacka motora , bilo mi se cudno i glupo voziti jer sam se osjecal go da sam gol i osjecal sam se jako "ranjivo" al jebiga , došel sam prije polaska u kž iz Varaždina di sam bil po onoj fakin vručini na pripremama za prijamni i vozil sam se u fakin Lada njivi kojoj grijanje nemreš gasiti.... + delal sam mešavinu za apriliu po onom suncu koje mi je mozak sprzilo i tak.....da mi je bilo vruceeeee al to nije bil glavni razlog da idem bez opreme , nego to što sam išel samo s jednim frendom a nisam se s nikim dogovoril da mi čuva stvari dole , a jeba me pas , neda mi se 5kg tesku jaknu s full protektori nanašati oko to onom suncu....
 
burnout said:
2miro... Tu nedjelju kad su bile utrke i ja došel gledati ,  imam 18km do kž-a i došel sam oblečeni u rossi majcu , bubrežnjak i kacigu + kapa (isto rossi :) )ispod ffastbacka motora , bilo mi se cudno i glupo voziti jer sam se osjecal go da sam gol i osjecal sam se jako "ranjivo" al jebiga , došel sam prije polaska u kž iz Varaždina di sam bil po onoj fakin vručini na pripremama za prijamni i vozil sam se u fakin Lada njivi kojoj grijanje nemreš gasiti.... + delal sam mešavinu za apriliu po onom suncu koje mi je mozak sprzilo i tak.....da mi je bilo vruceeeee al to nije bil glavni razlog da idem bez opreme , nego to što sam išel samo s jednim frendom a nisam se s nikim dogovoril da mi čuva stvari dole , a jeba me pas , neda mi se 5kg tesku jaknu s full protektori nanašati oko to onom suncu....
razumijem ja tebe. Ono što ja znam da je nosit se s ozljedma još teže i više vruće. ALi, Bože moj, ja sam samo komentirao situaciju u hrvatskoj i neosvještenost motorističke populacije o tome koliko je oprema bitna. Mi hrvati uvijek za sve nađemo izgovor, ali kad bude kasno onda kažemo, e, neću nikad više, al onda je kasno.
 
,,,ja neznam kak vi,,al vjerujte mi,,ja se ne oblačim uvijek u full opremu kak Miro,,,sem kad se idem s njim voziti po Krndiji :mrgreen:,,ali kad nisam opremljen po "Jus-u" totalno se drugačije vozim,,,puno puno opreznije,,bez imalo riizika,,i u glavi mi non-stop,,,drž se zorro nemaš full opremu,,drž se zorro nisi po "Jus-u"  8) (y)
,,tak da ono,,ima tu svega,,može a i ne mora,,,mislim da je više u GLAVI no u OPREMI,,,al dobro  (y)  :D
 
evo ja uvijek pokušavam a i prakticiram da imam što više opreme na sebe. Što se tiće kacige bez nje nejdem nikud!!! možda kojih 100 metara. Bez kacige se nemrem voziti , jakna koju imam je full kožna i prehebeno je  oklopljena protektorima i kad si ju obučem fakat se lijepo i sigurno osijecam u njoj , čak sam ju fural i zimi i jesen onak pjesice :)  :mrgreen: jer sam se osječal baš ok u njoj. Rukavice si koristim kad idem prek 5-10km , jebiga hlače nemam na žalost al to je u planu , u biti kupil bum neki 2-dijelni kombinezon na crnjaka ak se bu dalo kaj iskemija...

Uglavnom u 90% slučajeva furam svu opremu koju posjedujem , isto tak i kad curu vozim pokušavam ju što više zaštiti i naravno drukčije vozim neg kad sam saam.
P.S. mene u kraju poznaju najviše zbog toga kaj uvijek sjedam na motor s kacigom :) od početka su me neki podjebavali kad sam npr. radio đir na nečijem motoru kad sam stavljao kacige. Al sad ko da me gledaju s nekim respectom i dosta frendova koji nisu furali kacige ih sad nose.  (y) (y)

Do sad sam imal 2 pada , jedan s APN-ca di sam pri brzini od 60 opal a imal sam samo kacigu i rossi jaknu neku najlonsku i začudo niš nije bilo ni meni ni jakni!!! A drugi put sam opal s aprilie po ledu tak da opet nije bilo nikakvih oštečenja ni na motoru a ni na meni.
pozdrav
 
Nakon 7 stranica ovog mudrovanja dođe mi da se počnem vozit u boksericama i japankama sa cvikama i bez kacige...
 
Hrvoje said:
Nakon 7 stranica ovog mudrovanja dođe mi da se počnem vozit u boksericama i japankama sa cvikama i bez kacige...
znači dođe ti zapravo da nastaviš kao i do sada.....hehehehehehe
 
miro said:
(y) (y) (y)

al, oprez Hrc... jer ko prizna...pola mu se doda.... :mrgreen:
:naklon:
Kaj ćete mi skupit za pola beemveja? :D