prosjecno

Status
Not open for further replies.
Sayock said:
Čak i ako daš izjavu, opet murja okrene kako im paše. :x
Pogotovo ako te pogodi nekakav glavonja!  :x
 
CroKick said:
upravo to, i za to smo sami krivi, tu nema opravdanja

(y)

A opet i radi veće brzine se znaju dogoditi ona izlijetanja iz zavoja ili prelazak na suprotnu traku koji su ove godine isto tako odnijeli dosta života - i za to smo krivi. A to se zove neprilagođena brzina. Ideš preko svojih mogučnosti na cesti koju ne poznaš, pa te iznenadi zavoj, izgreban asfalt, šoder i još sto stvari.
 
Sayock said:
(y)

A opet i radi veće brzine se znaju dogoditi ona izlijetanja iz zavoja ili prelazak na suprotnu traku koji su ove godine isto tako odnijeli dosta života - i za to smo krivi. A to se zove neprilagođena brzina. Ideš preko svojih mogučnosti na cesti koju ne poznaš, pa te iznenadi zavoj, izgreban asfalt, šoder i još sto stvari.

a opet, nekad i spora vožnja zaebe stvar, da sam ja brže vozio ovaj me nebi stigao i napucao :wink: :mrgreen:
 
CroKick said:
a opet, nekad i spora vožnja zaebe stvar, da sam ja brže vozio ovaj me nebi stigao i napucao :wink: :mrgreen:
Ti si poseban slučaj! :dobar:
 
alfred stokes said:
Ajmo opetttttttttttttttttt iste gluposti vrtit  :?

Mi jadni nevini...svi na s mrze i ubijaju  :LOL:

JBT
Ajde budite malo realni....
Kako se vozi malo se i gine  :wink:
Uvijek netko najebe i neduzan....ali sta da se radi,....vozite se busom ako vam smeta

AMEN
(y)

Rađe bi se deset puta razbio s motora, sa opremom na sebi nego još jednom prošo prevrtanje autobusa. Vjeruj mi...
 
Novinar koji je to napisao je neuk, zlonamjeran ili jednostavno glup.

btw, nije večernjak nego vjesnik...
 
Chubijev lega said:
Rađe bi se deset puta razbio s motora, sa opremom na sebi nego još jednom prošo prevrtanje autobusa. Vjeruj mi...
ja ne bi ni jedno ni drugo :mrgreen:
 
CroKick said:
a opet, nekad i spora vožnja zaebe stvar, da sam ja brže vozio ovaj me nebi stigao i napucao :wink: :mrgreen:

Dobro ima nešto i u toj sporoj vožnji, kad se vozim polako duže vrijeme moram priznat da izgubim koncentraciju i počnem ili gledat okolo ili razmišljam o razno raznim glupostima uglavnom ne pazim na cestu dok kod brže vožnje nema takvih pojava jednostavno sam onda maximalno skoncentriran samo na vožnju.
 
ne znam braćo moja kad se guram izmedju auta, vozim slalom, prestrojava se auto ispred mene ja kontam da me nije vidio i koćim kad on odustane od pretjecanja i nijednom u takim nekim situacijama nisam imo problema, vozim normalno u desnoj traci auto odjednom krene na mene, tak da ne znam baš kolko je to zbog brzine, kolko do ne pažnje vozaća  u autima
 
Tekst je spoj definicija recenica koje je slagao MUP u svom nedavnom priopcenju za javnost i (pri kraju teksta) nekih mojih recenica iz jednog davnog priopcenja. Ocito na bezinu sklepan tekst koji nema nikakvu vrijednost osim sto je iz nase perspektive nestrucan i jalov (vec smo navikli) a iz perspektive obicnog gradjanina neinteresantan.
 
Incredible said:
Dobro ima nešto i u toj sporoj vožnji, kad se vozim polako duže vrijeme moram priznat da izgubim koncentraciju i počnem ili gledat okolo ili razmišljam o razno raznim glupostima uglavnom ne pazim na cestu dok kod brže vožnje nema takvih pojava jednostavno sam onda maximalno skoncentriran samo na vožnju.
(y) (y) (y)
 
kad bi i te represivne sankcije bile takve da ukoliko te recimo unatrag dvije godine više puta uhvate za volanom motora bez kacige,pijan i sl uzeli ti auto,motor, i dobro te "ozenili" mozda bi se netko i zapitao :misli:
al nije meni 500 kuna isto ko i nekom tajkunu :palacdolje:

al opet,to su samo brojike

pročitao sam na net-u da su podmitili pandure sa 200 eura nakon ludarija po autoputu i brzine od 244,7 km/h,o čemu dalje :misli:
 
uz toliki broj poginulih....najžalosnije je to što se upravo ''ljudi na 4 kotača'' ne pridržavaju pravila....jer....misle da su ovi na 2 kotača manje vrijedni.... :cry: žalosno....ali istinito....
al mislim da se ne treba brojat mrtve i poginule nego žive....i na njih bar malo pazit.... :misli:
 
putujuća_djevojka said:
....jer....misle da su ovi na 2 kotača manje vrijedni.... :cry: žalosno....ali istinito....
al mislim da se ne treba brojat mrtve i poginule nego žive....i na njih bar malo pazit.... :misli:

Ne misle oni uopće, u tome je problem. Po mom mišljenju odgovornost je podjeljena između divljanja jednih te nepažnje i bezobzirnosti drugih.
 
unatoč svemu, brojevi govore o poražavajućem porastu poginulih, a u svemu tome ponajviše si možemo pomoći sami, kao prvo, a tek ona posegnuti i za drugim načinima "preživljavanja". Država u biti uopće osim represivnih mjera ne radi ništa na zaštiti motorista, a i represija koju provodi je vrlo selektivna, neučinkovita i u biti, imam dojam da ih to sve baš previše ni ne zanima. Bitan je proračun. Zato. čuvajte se ljudi, budite pametni, život je vrijedniji od bilo čega. Iznad života jedino je ljubav.  (y)
 
miro said:
u svemu tome ponajviše si možemo pomoći sami, kao prvo, a tek ona posegnuti i za drugim načinima "preživljavanja". Država u biti uopće osim represivnih mjera ne radi ništa na zaštiti motorista, a i represija koju provodi je vrlo selektivna, neučinkovita i u biti, imam dojam da ih to sve baš previše ni ne zanima. Bitan je proračun. Zato. čuvajte se ljudi, budite pametni, život je vrijedniji od bilo čega. Iznad života jedino je ljubav.  (y)

...ne kaže se zalud - čuvaj se i Bog će te čuvat...
...osim toga ne vidim načina da nas država zaštiti (osim represivnih mjera)... kaj ti može država pomoći ak se voziš ko divljak, bez opreme, ak te pokupi neka budala sa autom...  8)
 
perepero said:
...ne kaže se zalud - čuvaj se i Bog će te čuvat...
...osim toga ne vidim načina da nas država zaštiti (osim represivnih mjera)... kaj ti može država pomoći ak se voziš ko divljak, bez opreme, ak te pokupi neka budala sa autom...  8)

mozeš ti vozit normalno,al ako je budala u autu :misli:
 
...prije voznje obucite ciste gace i carape...jer ak vas neko stepe pa ak vas moraju furat u hitnu, da se ne brukate sa zmazanim gacama i carapama... 8)
 
Status
Not open for further replies.