Prostranstvima Osmanskog carstva*

Bravo momci, odlicna tura... (y)
Drago mi je sto ne odustadoste od Istanbula...
 
(y) super đir  , odličan putopis i dobar iskustveni temeljac za daljnje đirade  (y)
Eto poučeni iskustvon par stvari koje moraš imati (osim šoldi , zuma i pivkana  :wink:)a vama falile ,negdi na sliji vidija da kolega Nino nešto evidentira u neku tekicu  :wink:...ee i još koja je piva najbolje prošla  žirii  (y)

Kotrlj !
 

Tko se u Drakulinom dvorcu u tajnom prolazu nije slik'o, magarac je bio :)

BTW, fini djir ste odradili  (y)

drakulj.JPG
 
lipo odrađeno .vožnja-putopis sa slikama  (y)
 
Au pa vas dvoje ste odvozili u jednoj turi, to što sam ja u tri (http://sunami.freehost386.com) - SUPER!

A tajni prolaz, evo...
 
Ne znam zašto, ali ne vidim sve slike  :(. Put je sjajan - neku sličnu turu sam i ja do nedavno planirao, ali morat će sačekat neka sretnija vremena. Slike su odlične, baš dočaravaju atmosferu.
Nego kako si zadovoljan s TA na putu, vidim da je AT imala malih problema. Onaj nedostatak 6. brzine o kojoj svi govore - kakvo je tvoje iskustvo nakon puta?
Kakva je bila na kraju finacijska konstrukcija (može i od oka)?

(y) (y) (y)
 
fala svima na komentarima  :)

2bev: Neznan koji preglednik koristiš, instaliraj Operu, ona će ti sigurno sve otvorit
 
ivan_m said:
2bev: Neznan koji preglednik koristiš, instaliraj Operu, ona će ti sigurno sve otvorit
Explorer -probat ću..

A ovo?  :wink:

bev said:
Nego kako si zadovoljan s TA na putu, vidim da je AT imala malih problema. Onaj nedostatak 6. brzine o kojoj svi govore - kakvo je tvoje iskustvo nakon puta?
Kakva je bila na kraju finacijska konstrukcija (može i od oka)?
 
bev said:
A ovo?  :wink:

Na TA san se odlučija nakon bezuspješne potrage za AT. I nije mi ža, ovaj motor mi se svakim kilometrom sve više i više sviđa...
Dovoljno je reći -17000 km u 6 mjeseci  :wink:
Šta se tiče 6-brzine, i fali i ne fali, ne može TA ni petu iskoristit, možda bi 6-a dobro došla da ga malo umiri na većim brzinama, ali opet nema on snage za to... Ma znaju japanci šta su napravili, ne boj se  :wink:

Za ovo drugo imaš PP, a oni koji su putovali znaju o kojoj se cifri radi...
 
svaka cast :)
i ja se nadam da cu jednog dana nes slicno obavit, najvise mi fali financijske potpore ;)
nego, kak slikate sve one slike u voznji, onak normalno, desnom rukom vozis ljevom fotkas ili ima jos nes? jer ova - >
i slicne slike mi se recimo cine dost opasne za fotkat pri voznji jednom rukom ;)
 
njuskalo13 said:
svaka cast :)
i ja se nadam da cu jednog dana nes slicno obavit, najvise mi fali financijske potpore ;)
nego, kak slikate sve one slike u voznji, onak normalno, desnom rukom vozis ljevom fotkas ili ima jos nes? jer ova - >i slicne slike mi se recimo cine dost opasne za fotkat pri voznji jednom rukom ;)


nije problem slikat ako ti aparat visi ako vrata pa ga mozes samo pustiti kad primjetis da ti opet trebaju dvije ruke za voziti,

za sljedece putovanje cu trebati napraviti neki drzac za kameru jer snimat i vozit je skoro pa nemoguce, a ima puno lipih krajeva za napravit malo video sdrzaja...
 
super djir, super fotke, svaka čast  (y)


drago mi je sto ste uspjeli rjesiti problem s AT