Protest za značajno smanjenje poreza na upotrebu motornog vozila u Srbiji

Zemunac

New member
http://www.youtube.com/user/belisimobgd#p/a/u/0/LgipKUjpZJw

Držite nam palčeve da uspemo!! Subota 17ti april ispred skupštine Srbije!!

zemunac12.jpg


zemunac22.jpg


moja malenkost...
 
Najavljen dolazak skoro svih klubova a i solista. Očekijemo dolazak oko 1000 bajkera. Protest je dugo osmišljan i organizovan od strane MASa (Moto Asocijacije Srbije). Preko 50 redara, ozvučenje, ostavljanje starih patika (moto-izuliste nas)!!

209m4i0.jpg


mjogg3.jpg


Defile ulicama Beograda a posle ponovnog skupa na mesto polaska, Ušće odlazi se na žurku u Valjevo, kluba Lions!!
Tekučine u izobilju...
 
Da smanje ili ukinu porez na luksuz!

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/185242/U-subotu-protestna-voznja-motociklista
 
Al kod vas skupština radi i subotom  :shock:
Naši su danas do podne pa ti prosvjeduj... :LOL:
 
(y) podrška
ipak buntovnički motoristički duh nije do kraja slomljen, barem u susjednim državama  (y)
pa makar i ništa ne postigli osim dobre fešte  :mrgreen:
 
Čini mi se da se borite s vjetrenjačama al u svakom slučaju sretno  (y) (y)
 
Makar imaju petlje pokušati se boriti , sjetite se koliko je zadnjih godina poskupila registracija i koliki porez na motorna vozila plaćamo godišnje skuplje nas godišnje košta motor nego zapadnoevropejce .
Mi samo znamo kukati a nismo u stanju poduzeti ništa ( iznimka za prosvjed oko putarina) za razliku od nas Srbima a pogotovo Beograđanima se mora priznati da imaju MUDA .
 
Ima i bela, prodaje ih pod bubrege  :LOL:

 
Meni je kod nas genijalan onaj porez na luksuz, imao sam motor star okruglo 20 godina i plaćao 600 kuna !  :palacdolje:
Mislim da bi trebali nešto naučiti od susjeda i isto to napraviti i izbiti iz glave guzonjama da je motor luksuz !!!!
U svakom slučaju, želim puno sreće dečkima i da ostanu ustrajni do ispunjenja zahtjeva !  (y)
 
Da je uspit isposlovat osiguranje motora po kilovatima, a ne po kubikaži... to bi bija uspjeh.
 
Kako kome  :mrgreen: :LOL:
 
Tko drugi ima muda pobunit se nego srbi  :mrgreen:, dečki svaka čast  (y), maksimalan podrška  (y), razvikajte to na sva zvona i izborite se za to.
Jga nama su zabranili skoro pa sve, nabili nam davanja za motor ko za kamion  :palacdolje:, sad kad više nebudu znali što će izmislit vjerojatno će svaki motorista na tehničkom morat skinut gaće da ga jebe kako se kom digne  :palacdolje:, ajmo hrvatine šta se čeka, smanjili smo cestarinu prosvjedima možemo i mi odjebat te poreze na budale samo da se organiziramo, ipak smo nacija sa najviše motora po glavi stanovnika  :jesus:  :LOL:


cRuNk said:
Kako kome  :mrgreen: :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL:
 
Apsolutna podršaka!  (y)
 
GIXER said:
....Mislim da bi trebali nešto naučiti od susjeda i isto to napraviti i izbiti iz glave guzonjama da je motor luksuz !!!! .....

(y) (y)

Al opet...ak su trebale godine za prosvjede na autocestama, kolko dugo budemo gledali kak nas strižu ko ovce?
 
    Svaka čast i imate moju podršku......

    Kod nas malo ljudi ima muda za tako nešto, a pogotovo pokrenuti........NHF :?