PRVENSTVO HRVATSKE U POŽEGI...

BLADERIDER said:
BorisZ said:
speed attack said:
BorisZ said:
Kako mi se rezerva upalila vec nakon prvog kruga prve utrke poceo sam lakse voziti i stediti benzin. ..
:shock: :?: :?:

Jasno mi je da se čudiš. Ljevao sam benzin "od oka" i ulio litru manje. :neznam: Uglavnom, ostao sam bez benzina odmah nakon završetka utrke u počasnom krugu... :zid:

Ćuj , ja dolazim u Kž sa transparentom:
"BorisZ"

Bolje ti je da pobijediš tamo i, inaće ti uzimam hondu i na sljedećoj utrci ti voziš moju klasu na mom motoru, a ja tvom!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I u KŽ ti ja ljevam gorivo 8)

Hvala na podršci ali bi volio da dovedeš neke cure da drže trasparent... :wink:
 
BorisZ said:
Hvala na podršci ali bi volio da dovedeš neke cure da drže trasparent... :wink:

Ma mogu, ali sumnjam, to ti samo donosi nesreću, još budeš gledao žensku pa se razbiješ, ili te Kec pređe, A AKO TE OPET PREĐE , U KŽ IMA DA TE UBIJEM!!!
Boli me kurac, stisni hondu preko granice, super voziš i imaš super motor, nije on toliko bolji!!!! :wink:
 
Sasa MK Motori said:
Nije Kec od Zujica, ali Suzuki od Honde !?! :poke:

:eek:pakoljut:
Stvar je u boji, treba Boris ofarbat u Candy tahitian blue boju, onda će bit najbrži!!!!!! :smoke: :rock: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :peace: :peace: :peace:
 
BLADERIDER said:
BorisZ said:
Hvala na podršci ali bi volio da dovedeš neke cure da drže trasparent... :wink:

Ma mogu, ali sumnjam, to ti samo donosi nesreću, još budeš gledao žensku pa se razbiješ, ili te Kec pređe, A AKO TE OPET PREĐE , U KŽ IMA DA TE UBIJEM!!!
Boli me kurac, stisni hondu preko granice, super voziš i imaš super motor, nije on toliko bolji!!!! :wink:

Vidiš šta se desilo redom Mocibobu na speedweeku, Kecu na AA, Simonoviću i Radmanu u Bjelovaru i Radmanu i Kemotu u Požegi.

Ja sam marljivi sakupljač bodova i trenutno sam prvi u ukupnom poretku.
Hladna glava je najbitnija za dobar plasman u ukupnom poretku jer svaki pad ili odustajanje je teško nadoknaditi....

p.s. Križevci, kao ni Bjelovar mi ne "leži" tako da ne očekuj neki plasman od mene...
 
BorisZ said:
BLADERIDER said:
BorisZ said:
Ja sam marljivi sakupljač bodova i trenutno sam prvi u ukupnom poretku.
Hladna glava je najbitnija za dobar plasman u ukupnom poretku jer svaki pad ili odustajanje je teško nadoknaditi....

p.s. Križevci, kao ni Bjelovar mi ne "leži" tako da ne očekuj neki plasman od mene...

Boris/Iceman
Ništ se ti ne brini za plasman, ja ću se lagano šetat boksom sa pilom za željezo u ruci!!! :yes: (y)
Pa će bit puno odustajanja!!! :mrgreen:
Kak meni netko prerzo ručku od koćnice, majku mu.....
 
...gdje se može vidjeti tablica bodova odnosno poredak prvenstva Hrvatske po utrkama i po klasama...hvala unaprijed
 
Znam da je za klasu superstock 1000 poredak slijedeci. ostale klase uc objaviti u reportazi veceras nadam se.

zujic......................52bodova
erdec....................50bodova
mocibob................47bodova
kemenovic............40bodova
vrdoljak................36bodova
kezic.................... 31bodova
radman................25bodova
barisic..................23bodova
grgan....................17bodova
vugrinec................14bodova
zrinic....................10bodova
benat....................8bodova
martinovic.............5bodova
rusak....................3boda
simonovic.......DNF
 
Nažalost, stranica HMS-a se obnavlja svake godine jednom tako da ćeš rezultate moći vidjeti druge godine.

Neslužbeni rezultati....

http://18110.forendienst.de/show_messages.php?mid=4478328&page=3
 
Evo pozdravljam sve vozače i čestitke na ostvrenim rezultatima, malo Vas je vrijeme zezalo i bilo je dosta vode (pogovotovo u zadnjem zavoju :| ) ali sve je dobro završilo i čak smo dobili jedno paljenje guma. Pozdrav i nadam se na će Vas sljedeće godine dočekati bolje vrijeme i više ljudi.
 
ovaj momak je stvarno imao gadnih okršaja u zasnjem zavoju, pogotovo u trećem krugu
 
Kak je Krmpotić prošo?
 
krmpa je par krugova prije kraja odusto s emzom, a slijedeću utrku čini mi se da nije starto jer kawasaki nije htio upalit
 
..evo ja sam pokupio od krono sluzbe rezultate za klasu 600 i 1000 na USB..za druge klase nemam...

http://img102.echo.cx/img102/7146/poutrka9au.jpg
 
Damir said:
..evo ja sam pokupio od krono sluzbe rezultate za klasu 600 i 1000 na USB..za druge klase nemam...

http://img102.echo.cx/img102/7146/poutrka9au.jpg

Hvala ti Damire , ali problem i je u tome kaj nisu vozili samo klase 600 i 1000 , jer gdje su ostale klase :?:
Naprimjer mene interesiraju Old Timeri , to mi se cini malo bezobrazno prema drugim deckima koji su vozili , a niko ih ne sljivi za suhu sljivu kao da oni uopce NE postojiju i mislim da to nije u redu
Gigo , Emil kaj vi velite na to :?: