PRVENSTVO HRVATSKE U POŽEGI...

..a znas kako to ide..ako se sam ne pobrines za sebe nece nitko drugi..ja sam zamolio ove iz krono sluzbe da mi skinu ove dvije klase i napravili su mi to kao i zadnji put na grobniku..nisam trazio druge jer nemam interesa za njima,ali oni koje to zanima ili netko od trkaca iz tih klasa bi mogao nakon svake trke napraviti sto i ja...ja uzimam to samo radi foruma da imamo uz reportaze nakon utrka..stoga,decki,USB u ruke i kopiraj..
 
Slavek Francuz said:
Damir said:
..evo ja sam pokupio od krono sluzbe rezultate za klasu 600 i 1000 na USB..za druge klase nemam...

http://img102.echo.cx/img102/7146/poutrka9au.jpg

Hvala ti Damire , ali problem i je u tome kaj nisu vozili samo klase 600 i 1000 , jer gdje su ostale klase :?:
Naprimjer mene interesiraju Old Timeri , to mi se cini malo bezobrazno prema drugim deckima koji su vozili , a niko ih ne sljivi za suhu sljivu kao da oni uopce NE postojiju i mislim da to nije u redu
Gigo , Emil kaj vi velite na to :?:
:cool: E ja znam samo da sam celu trku bil treći, i nakraju sam zabrljal pa sam četvti to je ziher, a rezultate nigde nisam uspel naći, znam samo ovak na pamet, Emil je bil prvi, gigo ima jedno drugo, jedno četvrto, zoki treće , mudri isto treće mesto u svojim klasama, kolko sam se uspel setiti, a i ja bi volel malo pogledati makar i neslužbene rezultate
 
bukva said:
fire__blade said:
a kako je bilo u klasi 125' jel ima šta slika od njih?
od 125 klase ja imam samo ovo:


Vilim Erdec iz Malog Lošinja. Vozi nevjerojatno pogootovo po zavojima! :cool:
Vicko, ako čitaš, čestitam i puno pozdrava, imaš piće kad dođeš! :mrgreen:
 
Budući da sam tek sad posjetio forum,kasnim sa informacijama o klasi 125sp i 250sp.Situacija je bila sljedeća: na prvom treningu nije padala kiša tako da se normalno vozilo pozicije su bile sljedeće: klasa 250sp-1.K.Erdec,2.D.Perkušić,3.M.Jandrlić KLASA 125sp-1.T.Hrg,2.M.Perkušić,3.M.Devčić. Na 2. treningu je padala kiša tako da su vremena s 1. treninga odredila startnu listu.Odmah na početku su D.Perkušić i K.Erdec otišli naprijed i vodili su borbu do zadnjeg kruga te je K.Erdec tijesno pobjedio za 0,020 ispred D.Perkušića.U klasi 125sp Hrg i Devčić su dobro krenuli i odvojili se od M.Perkušića (Hrg za 30metara,a Devčić za 15metara),činilo se da će tako i ostati ali Perkušić je stigao Devčića kojemu je stao motor i odustao je.Perkušić se bacio u lov na Hrga te ga stigao i prošao u 5. krugu utrke,Hrg je na kraju zaostao 6 sekundi,a trećeplasirani V.Erdec čak 54 sekunde... :cool: