prvi kilometri ove godine....(+vožnja u kopačkom ritu str: 2.)

danas opet pala vožnja (ako pola sata sjedenja na motoru,možemo računati pod vožnju,i okrenutih 10tak km), snijeg se nije još otopio upotpunosti......temperatura oko 5 stupnjeva.......

opet sa kymcom......al cobra otišla prije mjesec dana.......pa sinoć došao drugi kymco, malo veći.......od 150cc

evo i par sličica......od sinoć



 
malaguti said:
bez uvrede,ali zasto si ne kupis neki bolji skuter?


a što fali ovom????

a za nešto bolje treba puno novca......razmišljao sam i o tome, ovaj je sinoć došao iznenada, nisam ni mislio kupiti.......razmišljao sam i o grand dinku 125/250.....jer je dosta povoljniji od npr. X9......koji mi se također sviđa,al skupo je održavanje.......a za kymca meni nisu problem neki djelovi......a za ovog što sam uzeo, djelova koliko hočeš, i jeftini su......a to mi je i najvažnije.....
 
malaguti said:
bez uvrede,ali zasto si ne kupis neki bolji skuter?
dobar je kymco, ima smiješna fora u vezi oglasa kada sam prodavao svoj bwin 125...
Nazove me lik i pita što je to i koliko točkova ima !?
E toliko prosječan kupac u RH zna o Kymcu,nažalost.
 
johnny the boy said:
dobar je kymco, ima smiješna fora u vezi oglasa kada sam prodavao svoj bwin 125...
Nazove me lik i pita što je to i koliko točkova ima !?
E toliko prosječan kupac u RH zna o Kymcu,nažalost.


koliko čitam okolo o kymcu, ljudi su zadovoljni, uloženo-dobiveno.........samo, čini mi se da je problemu uvoznicima, i s tim djelom ljudi nisu zadovoljni, te dobavljivosti nekih djelova.......
 
zeto said:
a što fali ovom????

a za nešto bolje treba puno novca......razmišljao sam i o tome, ovaj je sinoć došao iznenada, nisam ni mislio kupiti.......razmišljao sam i o grand dinku 125/250.....jer je dosta povoljniji od npr. X9......koji mi se također sviđa,al skupo je održavanje.......a za kymca meni nisu problem neki djelovi......a za ovog što sam uzeo, djelova koliko hočeš, i jeftini su......a to mi je i najvažnije.....
ne fali mu nista i znam da za nesto bolje treba vise novca,ali recimo nades skipper ili leonardo za cca 1000e,samo treba trazit...
dobro ovo je sad za drugu temu,ali nisu skupi dijelovi za piaggio i isto ih ima svugdje...
 
malaguti said:
ne fali mu nista i znam da za nesto bolje treba vise novca,ali recimo nades skipper ili leonardo za cca 1000e,samo treba trazit...
dobro ovo je sad za drugu temu,ali nisu skupi dijelovi za piaggio i isto ih ima svugdje...


da, za piaggio ima djelova,al su skuplji.....barem kod nas

razmišljao sam i o leonardu.....on je dosta povoljan.......čini mi se manji od ovoga, neznam......budem vidio, kada više kilometara napravim s ovim, kako će se pokazati.......al koliko sam ga probao, dosta je udoban......što mi je trenutno i najvažnije......
 
jučer pala vožnjica od 310km.....cilj je bio otići, barem na kratko do Vidovaca, na moto-party.......fotki nažalost nemam, jer večina puta je bila po mraku......osim jedne fotke, pred požegom......  :(

samo, iznenađujuće niska temperatura, od 5-7 stupnjeva.......  :? Lidlove hlače su dobro izdržale hladnoću, zadovoljan sam...... (y)

ruta: Aljmaš-Osijek-Valpovo-Donji Miholjac-Podravska Moslavina-Crnac-Orahovica-Kutjevo-Požega-VIDOVCI, te nazad, Vidovci-Našice-Bizovac-Osijek-Aljmaš......

motor je trošio 3,4 litre, al još nisam stigao provjeriti potrošnju ulja, nakon zamjene, što me i najviše zanima......

 
...ovaj vikend bila vožnja 100-tinjak km..ali nebi tako bilo zanimljivo da taman što sam prestigao neki kamion (brzina nešto iznad 100km/h) ...i meni čudno nešto taman dok sam ga prešao, ali glupo mi odmah kočiti ispred njega.
..ali sve gore i gore..nešto mi opako počelo bacat zadnji kraj i moram stat i imam što vidjeti...zadnja guma prazna, rupa očita od nekog čavla.

...zašarafio u rupu vijak i s njim otišao do kraja i čak i do doma  :mrgreen:

 
i meni guma pušta nakon dan-dva.......trebam novu, al nevidim da je nešto unutra......
 
jučer u popodnevnim satim, došla ideja otići u park prirode, kopački rit......pa dalje do spomenika u Batini, prijeđenih 145km.....


- ulazak u kopači rit

- spust do vode, gdje se može kroz park voziti brodom

- turistički brod






 
....dolazak u Batinu, kod spomenika.....te pogled s njega, na Dunav......i mjesto, te most.....