prvi kilometri ove godine....(+vožnja u kopačkom ritu str: 2.)

zeto

New member
Danas sam napravio prve kilometre ove godine, obišao Erdut i kulu, te dvorac i vinariju.......  :skuter:

temperatura oko 5 stupnjeva........

evo par sličica......
 
lijepe slike (y) prekrasni pejzaži :D
ja napravio tek nekih 30-ak km, nažačost nisam imao vremena za više :?
 
bravo ,bar netko da se vozi,a valjda če jednom več stat padat kiša
 
rus said:
bravo ,bar netko da se vozi,a valjda če jednom več stat padat kiša


:misli:

ma kakva kiša :misli: :misli: :misli:

jučer i danas se izguštali na bikeu za zadnjih misec dana kiše :mrgreen:
 
hehe ja imao prvi 'veci' đir proslu nedjelju kad je sunce provirilo pa kao da prodem do Labina i natrag,kad u Opatiji neki panj mi otkine prednji blatobran jer je vozio kombi u rikverc u koloni a ja iza njega,nije me vidio i tako mi skrsio prednji blatobran,tako da sam brzo se okrenuo i vratio kuci... a jbg
 
rus said:
bravo ,bar netko da se vozi,a valjda če jednom več stat padat kiša


sve je OK, sunce sja......al jako hladno, zavoji mokri i skliski.......al dovoljno, da se razbije monotonija bez motora u ove zimske dane........

ako stignem i ako put kroz šumu bude dobar.......odem do ušća drave u dunav, pa nabacim i od tamo koju sličicu......
 
Danas napravio đir od 50-ak km po baranji (Kopački,Tikveš ...)
Blinka mi cijeli put 2 stupnja celzijeva na displeju, eh da, i prvi power slide na mojoj makini  :mrgreen:
Kad sam vidio da moja aždaha od 22 ks radi power slide mojoj sreći nije bilo kraja  :mrgreen: :mrgreen: :inlove:
 
johnny the boy said:
Danas napravio đir od 50-ak km po baranji (Kopački,Tikveš ...)
Blinka mi cijeli put 2 stupnja celzijeva na displeju, eh da, i prvi power slide na mojoj makini  :mrgreen:
Kad sam vidio da moja aždaja od 22 ks radi power slide mojoj sreći nije bilo kraja  :mrgreen: :mrgreen: :inlove:
:LOL:  malo je potrebno da čovjek bude sretan (y) :D
 
johnny the boy said:
Danas napravio đir od 50-ak km po baranji (Kopački,Tikveš ...)
Blinka mi cijeli put 2 stupnja celzijeva na displeju, eh da, i prvi power slide na mojoj makini  :mrgreen:
Kad sam vidio da moja aždaha od 22 ks radi power slide mojoj sreći nije bilo kraja  :mrgreen: :mrgreen: :inlove:


ja sam jednom otišao preko bilja, pa u kopački rit, i tako vozio cjelo vrijeme kroz šumu,al nisam izašao u mirkovcu, nego sve do batine, pa se izađe tamo na tzv. "tenkovski put"........al dio puta, od nekih 5-10km koliko se sječam, se vozi po nasipu.......čim pukne proljeće, opet bi to volio obići.......

stvarno si hrabar......danas na 2 stupnja, uh........planirao i ja danas opet malo, al radio vani nešto, smrznuo se, i nisam pomišljao više sjesti na motor.......brrrrrr
 
Je hladno al nisam više mogao izdržati,nisam od silvestrova napravio đir ...
Nisam znao da se može i produžit u Mirkovcima .... Eto moje sljedeće ture  :wink:
 
johnny the boy said:
Je hladno al nisam više mogao izdržati,nisam od silvestrova napravio đir ...
Nisam znao da se može i produžit u Mirkovcima .... Eto moje sljedeće ture  :wink:


iz njega imaš 2 puta, da izađeš u jasenovcu prije kneževih,a drugi da izađeš u suzi......a u šumi imaš put koji vozi preko nasipa do batine......javi kad budeš išao, pa napravimo đir......al kada bude malo toplije.......
 
Jutros je teperatura bilao oko -4C. Vozio sam frendovu Apriliu Pegaso na doradu držeča bisaga.Ispred garaže snjeg i led, morao sam ga izgurati na cestu koja je bila puna šodera. A do majstora ima nekih kilometar, vozio sam kao po jajima i taj kilometar mada sam imao rukavice ruke su mi se smrzle a kad sam došao kod majstora kacigu nisam sklidao još pola sata eto tolika je bila šljiva. Brrrr....Za vožnju nije definitivno.