Prvi servis

Fenring

New member
Bas sam prije tjedan dana obavio prvi servis na zx6r-u i platio 900-njak kunitja, pa me znaima jel to normalno i kakva sve iskustva imate sa servisima?
 
A gdje servisiraš? ja sam u KMS-u platio 800kn...mislim.Nemoj me sad tjerat da idem trazit račun.
 
Rumeni said:
A gdje servisiraš? ja sam u KMS-u platio 800kn...mislim.Nemoj me sad tjerat da idem trazit račun.

Bijo kod Moto Markez-a u Svetoj Nedjelji, jer mi je to odma blizu, a i tamo sam kupio motor. Inace racun je bio nekih 850kn, samo sam ja zauokruzio na vise, jer se ne sjecam tocno.
 
Kakve veze ima sto ti je blize? Što dalje to bolje jer si tad na motoru :D ,a sigurno je da neće ići na prikolici pošto voziš Kawasaki. A sigurno si i čuo da je tamo najbolje dovesti motor ako ga voliš.I istina je. Oni koji servisiraju sve ti su najgori. Ovi rade samo sa Kawasakijem. Ma 5+ su.(I jeftiniji očito)
 
:shock: :shock: :shock: a ja platio prošle godine 600 ili 650 kn, ne sjećam se točno, ali neću vam reči gdje....... :mrgreen: :mrgreen:
 
Prvi servis? Mislis onaj na 1000 km? Pa prvi servis sam ja platio 600 kn u KMS-u...drugi je koliko mi se cini oko 800 kn...
 
Sa Motul 5100 polusintetikom serviz na 1000 km je bio 670 kn.
Drugi na 6000 isto ulje 730 kn.
Serviz Big Bike u Slav. Brodu.
 
A jesen mu gajde... Ipak ovo mi je bio prvi prvi servis i iako nema izgovora za glupost, dopustite da pokusam. Ne znam ni sta su mi stavili ni sta izvadili, osim da su mijenjali ulje (ne znam kakvo) i filter ulja.
 
U KMS-u po defaultu koriste Shell-ovo ulje, a ne znam sta Markez koristi...
 
Ipak sam trazio račun. I eto sramote :oops: , krive informacije dajem.
Dakle KMS prvi servis 584,40 HRD-a
 
Rumeni said:
Ipak sam trazio račun. I eto sramote :oops: , krive informacije dajem.
Dakle KMS prvi servis 584,40 HRD-a
Kad si ti bio na prvom servisu, prije deset godina. mislim obzirom da plačaš u HRD-ima :LOL: :LOL:
 
Bandit said:
Rumeni said:
Ipak sam trazio račun. I eto sramote :oops: , krive informacije dajem.
Dakle KMS prvi servis 584,40 HRD-a
Kad si ti bio na prvom servisu, prije deset godina. mislim obzirom da plačaš u HRD-ima :LOL: :LOL:
Ja se čudim da ti znaš za kune pošto još pivu nisi platio.
 
total je total. trebalo bit biti francusko. ja to u kola stavljam ali nikad čuo da neko u motore stavlja. u svakom slučaju nebi trebalo bitit loše
 
duka said:
total je total. trebalo bit biti francusko. ja to u kola stavljam ali nikad čuo da neko u motore stavlja. u svakom slučaju nebi trebalo bitit loše

Ma svi hvale taj Total, a kad ga prolijes izgleda isto ko Inino ulje. :mrgreen:
 
Zar ne bi prvi servis trebao biti besplatan?! Naravno u ovlastenog servisera (dealera) kod kojeg si nabavio motor.
Koliko znam u auto industriji trosak prvog servisa refundira seviseru proizvodjac.
Ili su ovi nasi neka posebna sorta?! :neznam:
 
Prvi servis nikad nije besplatan.
To što je besplatno je nulti servis, prije isporuke, ali opet troškove ne preuzima prozvođać, nego uvoznik.
Ne vidim iz kojeg bi razloga prvi servis bio besplatan.