psi na cesti

bruno

New member
danas idem kroz grad malo bržom i širom cestom i neki šugavi crni koker-španijel mi počme trčati pred motor, ja kočim, sviram, ali pas ko da je pijan leluja i vidm da će mi završit pod kotačem, i odjednom mu šibne u glavu i okrene se i pizdac nazad!!! I šta da sam pao, koga tužiti, odakle popraviti motor. Kroz glavu su mi prošle misli da stanem i odem mu zgnječiti mozak, ali na kraju krajeva nije pas kriv što je pas i što ne razumije šta radi...
 
Meni se slično događa sa ženama za volanom...ali šta ćeš, u pravu si, nisu one krive kad ne razumiju što rade... :mrgreen:
 
nemoj trubit zivotinjama...onda se jos vise uplase i onda si ga tek najebo!!!
 
Jesi čuo, Mate....još se više uplaše :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Meni se slično događa sa ženama za volanom...ali šta ćeš, u pravu si, nisu one krive kad ne razumiju što rade... :mrgreen:

Zato ekipa ako budete naisli na crni Peugeot 106 DU- xxx-xx bjezite glavom bez obzira. :mrgreen:
To je moja zena ,a zamislite kako vozi kad ja ne sjedam vise s njom :mrgreen:
xxx-xx je iz sigurnosnih razloga pa se uvijek mogu vaditi da se netko drugi logirao :D
 
Meni je isto nedavno pesek i to malo većih gabarita prelazio cestu
i to na ravnom dijelu :yikes:
jeba sam mu sve po spisku. a gazdarica je bila prva na listi :mrgreen:

ZLATNO PRAVILO:

ZA PASA: uspori i prođi mu kraj repa ( vidi da mu nećeš dat jest i ne jebe te 5% )

ZA MAČKU: daj gas i prođi kraj glave jer se one ukopaju kad čuju motor

ZA TIGRA nemoj prolazit !!!!!!!

mačke su najpametnije životinje :D
 
od trube se uplaše još više? to sam i ja razmišljao, ali kad sam vidio da mi ide pod kotač, nema druge nego da ga uplašim još više pa da krene bilo di dalje umjesto pod motor.
 
Ma jebes koker spanijela... meni se svinjce na cestu postavilo !!!! :lol: :D :D :D 8)
Isao ja pravac Krizevci i tamo u nekom selu idem u zavoj, i bas kad ga izvlecem vidim svinja nasred ceste.. Usporim, lagano prolazim i kad sam pokraj nje pocne bezati ! :| :evil:

A i dozivio kamikaze macku.. Pelam se 50 km/h po nekoj ulicici i kraj rubnika a pokraj park.. i sam najemput vidim macor s rubnika meni U kotac!! ( onda sam imao motor kakvih 2 tjedna.. )
Totalno neocekivano mi dojuri i u kotac! Pa dobro da se nisam razbio.. Jadna maca, zbunjola.. malo se dlaka rasipalo, al macak nist. Okrene se i dalje spura u dvoriste..

Toliko od mene :mrgreen:
 
Je, lako za macku. Trebas ti uletit usred brzog nepreglednog zavoja (jbg ja sa scooterom) u stado ovaca ili koza, kako koj dan. Nema te trube koja ce te spasit osim pokoje akrobacije i srece
 
evo da se i ja pohvalim, prošli petak, autoput za Zadar, kod izlaza za Posedarje, ja u lijevoj traci, a malo lijevo naprijed slatki mali pas tornjak. Krenuo preko autoputa sa svih 60 kila težine. Već sam se vidio kako mrtav lezim u ogradi, kad on, ničim izazvan, stane, i to tako da mi je ostao na par centimetara od fuzića.

Kod Novske su mi dva frenda jesenas pokupila po srnu, totalke na autima pri 160 km/h.

Ja sam bio brzi, na motoru....

Valjda bi Hrvatske auto ceste platile odštetu mojoj obitelji....
 
mate said:
Meni se slično događa sa ženama za volanom...ali šta ćeš, u pravu si, nisu one krive kad ne razumiju što rade... :mrgreen:
:mrgreen: :peace: stvarno, ima ih da im ne bi dao vozit ni bicikl, čast izuzecima!!!
dok sam bio klinac pod APNca mi se zaletio neki mali štakoraš. išo sam oko 50, njemu ništ ja se zgulio i sav natuko, još mi gazda poćeo napadat šta je njegovog bobija gazim? :bonk: pa me htio šamarat, pa sam jedva zbriso!
:mortal:
 
da zajebana su stvar ti cucki na cesti,frend je čak pokupio srndača u mađarskoj vjerovali ili ne a trofej je donio u leđiuma :D
 
franc said:
Valjda bi Hrvatske auto ceste platile odštetu mojoj obitelji....

Ne bi... jer "nisi prilagodio brzinu uvjetima na cesti" :pandur:
 
alkar said:
da zajebana su stvar ti cucki na cesti,frend je čak pokupio srndača u mađarskoj vjerovali ili ne a trofej je donio u leđiuma :D


:mrgreen: bar je imao mesa za srneći paprikaš :mrgreen: