"Pucanje" u sitne sate na moto-susretima

Smeta li vam "pucanje" do jutra na pojedinim moto - susretima?

  • Smeta mi pucanje uopce

    Votes: 81 26.1%
  • Smeta mi pucanje u sitne sate, nakon zavrsetka programa

    Votes: 137 44.2%
  • Ne smeta mi

    Votes: 85 27.4%
  • Ne znam

    Votes: 7 2.3%

  • Total voters
    310
Status
Not open for further replies.

Gato

Active member
Evo, dragi moji prijatelji bikeri i bikerice, nakon sto sam se usudio javno kritizirati navedenu pojavu na jednom susretu i zbog toga bio popljuvan od nekolicine clanova kluba organizatora; pitam vas sto vi mislite o tome?
Da ne bude nesporazuma, s godinama postao sam prilicno tolerantan prema vecini toga na bikerskoj sceni i nacelno smatram da svako ima pravo sa svojim motorom raditi sto ga volja, (pa i "ubijati" ga na razne nacine ako mu to predstavlja zadovoljstvo), ali samo dok time ne smeta druge.
Znaci, poanta price je utvrditi smeta li i vama pucanje i turiranje u kasne sate, (nakon 2- 3-4 ujutro), tj. nakon zavrsetka programa, kad se vecina nas zeli malo odmoriti prije puta kuci? Prije odgovora pokusajte se staviti u situaciju da nakon svih, (ponekad i visednevnih), cari moto susreta pred jutro pokusavate malo odmoriti prije voznje od napr.500 km, dok neki "majstor" u blizini pokusava istjerati klipove kroz uzarene grane jadnog motora. :mrgreen:
 
meni smeta uvjek,samo je to problem spriječiti jer su i oni(pucači)gosti koji su došli tu popiti,pojesti i potrošiti pa ih i nije red otjerati sa susreta,treba biti strpljiv pa će toga biti sve manje i manje!
 
a jesi razmišljao da si nađeš neki apartman koji km dalje od održavanja moto susreta :misli:
čepići za uši :misli:

jer da ti smeta ili bi sam našao rješenje i ne bi druge zamarao sa svojim problemom... nismo mi krivi što imaš lagan san :mrgreen:
i rđavom qur.... dlaka smeta  :jesus:

tutankamon said:
bude ti Mate objasnio s gumicom kako pucaju ovakve teme :LOL:
misliš da mate stavi gumicu prije nego ih počne nabijati... :hehehe: koliko se sjećam jučer je neku trojicu nabijao bez gumice  8)
 
najbolje bi bilo da ne idete po susretima.Kakav je to susret bez pucanja. Jel ti smeta glasna glazba u subotu ujutro u kafiću u koji odlaziš?
 
Ako se i zabunim i dođem na koji susret, pogledam motore, nekaj pojedem, popričam s nekim i put pod kotače.

Pucanje iz auspuha je sastavni dio moto susreta i to u pravilu usred noći i taj dio susreta me ne zanima.
 
live-for-ride said:
najbolje bi bilo da ne idete po susretima.Kakav je to susret bez pucanja. Jel ti smeta glasna glazba u subotu ujutro u kafiću u koji odlaziš?

nije ti neka usporedba...
- ako ide ujutro u kafic pretpostavlja se da mu je blizu (znaci nemora voziti neznam kolko km)
- tamo nece spavat..
- a i nikad nije ujutro u kaficu glasna glazba (ili je tebi glasno  :LOL: )

p.s. sto se tice pucanja... ne smeta mi.. mix rakije i piva cijelu noc, i nebih cula ni miga kad probije zvucni zid  :mrgreen:
 
ne..ne smeta mi uopće
to se i zove MOTO susret zbog specifičnog sadržaja inače bi bila fešta (kirvaj,vašar) nazovi to kako hoćeš :wink:
također poštujem susrete u kojem je najavljeno da nema pucanja, turiranja i sl. no to nisu susreti na koje idem i gotovo....
nezgodno je kad su kamp i mjesto događanja jako blizu jer je onda to nemoguće odvojiti, no netko je gore napisao...ljudi su došli, potrošili i vesele na svoj način...šta bi sad organizator trebao????
pripaziti se mora samo da se spriječi ne daj bože uništavanje tuđe imovine...a šta će on sa svojim motorom, to je njegova stvar :mrgreen:
meni više od pucanja idu na živce babe koje kopaju po smeću i otimaju boce sa stola i kad vidim malu bebu u naručju "brižne"majke u ponoć u tom dimu i pucanju...eto  :mrgreen:
 
meni smeta uvjek ali to je problem organizatora jer uvrijeđeno je mišljenje da na svakom moto susretu, mora biti pucanja, paljenja guma, napijanja do besvijesti i po mogućnosti kakva prepirka i udaranje.
nažalost.
a kad bi morao odspavati malo radi ranog puta, još bi mi i više smetalo. ali kako sam rekao...
 
Cepovi za usi, citavih 4kn za bezbrizan san  (y)
 
Udruga za zaštitu životinja postoji.Tako bi trebalo osnovat i udrugu za zaštitu motocikala od kretena!
 
muflon said:
meni smeta uvjek ali to je problem organizatora jer uvrijeđeno je mišljenje da na svakom moto susretu, mora biti pucanja, paljenja guma, napijanja do besvijesti i po mogućnosti kakva prepirka i udaranje.
nažalost.
a kad bi morao odspavati malo radi ranog puta, još bi mi i više smetalo. ali kako sam rekao...
Jes ti biker ili baba?pa sta bi ti dosao na motosusret i igrao tombolu.Ma nek se puca braco ko voli nek izvoli meni ne smeta.
 
Mozda njegov ne puca?  :mrgreen:

Sve neka profinjena gospoda na motorima danas  :|
 
Nažalost...očigledno je da su se moto susreti pretvorili u "paradu pijanstva i kića" pa se u skladu s tim neki i ponašaju...
žestoki alkoholi uz dvolitre piva donešeni od kuče se konzumiraju u nenormalnim količinama...nekakvi sa tzv.razglasa se krevelje pod krinkom tzv. rock koncerta...nekakvi ženski odroni pijanim ushičenicima pod nos guraju svoja bakteriološka legla...itd.itd.  Naravno da se u tako nakostrešenom i nenormalnom stanju nađe i onih koji svoje motore bezdušno maltretiraju turirajuči ih i pucajuči... !!
Osobno...ništa od ovoga mi se ne sviđa i kad ne želim više to trpiti odem kuči ili u hotelsku sobu !!!
 
zvonko situm said:
Nažalost...očigledno je da su se moto susreti pretvorili u "paradu pijanstva i kića" pa se u skladu s tim neki i ponašaju...
žestoki alkoholi uz dvolitre piva donešeni od kuče se konzumiraju u nenormalnim količinama...nekakvi sa tzv.razglasa se krevelje pod krinkom tzv. rock koncerta...nekakvi ženski odroni pijanim ushičenicima pod nos guraju svoja bakteriološka legla...itd.itd.  Naravno da se u tako nakostrešenom i nenormalnom stanju nađe i onih koji svoje motore bezdušno maltretiraju turirajuči ih i pucajuči... !!
Osobno...ništa od ovoga mi se ne sviđa i kad ne želim više to trpiti odem kuči ili u hotelsku sobu !!!

(y) da bi rec dodal
 
Bolje bi bilo kad bi se poradilo na smanjenju alkohola na motosusretima,od pucanja iz auspuha nece bit nikom nista ali od pijanstva se puno loseg moze dogodit bio na motoru ili ne.
 
zvonko situm said:
Nažalost...očigledno je da su se moto susreti pretvorili u "paradu pijanstva i kića" pa se u skladu s tim neki i ponašaju...
žestoki alkoholi uz dvolitre piva donešeni od kuče se konzumiraju u nenormalnim količinama...nekakvi sa tzv.razglasa se krevelje pod krinkom tzv. rock koncerta...nekakvi ženski odroni pijanim ushičenicima pod nos guraju svoja bakteriološka legla...itd.itd.  Naravno da se u tako nakostrešenom i nenormalnom stanju nađe i onih koji svoje motore bezdušno maltretiraju turirajuči ih i pucajuči... !!
Osobno...ništa od ovoga mi se ne sviđa i kad ne želim više to trpiti odem kuči ili u hotelsku sobu !!!
Potpisujem  (y)
 
Status
Not open for further replies.