"Pucanje" u sitne sate na moto-susretima

Smeta li vam "pucanje" do jutra na pojedinim moto - susretima?

  • Smeta mi pucanje uopce

    Votes: 81 26.1%
  • Smeta mi pucanje u sitne sate, nakon zavrsetka programa

    Votes: 137 44.2%
  • Ne smeta mi

    Votes: 85 27.4%
  • Ne znam

    Votes: 7 2.3%

  • Total voters
    310
Status
Not open for further replies.
Osobno nepucam zato što moj motorić to nemože, a i da može nemam novaca viška pa opet nebi pucao. Kome nije žao motora nek puca.
Meni u globalu nesmeta jer ako mi se spava, onda spavam. Više mi smeta kokodakanje ispred šatora, vikanje tipa "ustaj idemo doma", "ko vidio spavat" i slično u 6 ujutro.
Ja im lijepo kulturno kažem "Odjebite", okrenem se na drugu stranu i nastavim spavat dokle ja hoću.

Slažem se u tome da bi se trebalo malo suzdržati od pucanja nakon završetka programa iz solidarnosti sa onima koje čeka puno km do kuće.
Kamp je obično dosta velik da se šator može postavit u neki udaljeni kutak gdje je koliko-toliko mir i tišina, a i kako su neki naveli prije mene, postoje raznorazni moteli, hoteli i slično.
Zadnji primjer je od subote u Vukovaru kada je lik (nije organizator) došao oko 9 naveče dosta arogantno reći pucačima da je ovo kamp, da se tu spava i šta tu neki imaju pucati. A vani još dan.  :misli:  :misli:  :misli:
Svi su ga u čudu pogledali, neki se nasmijali, i šta je dobio s tim? Još jedno sat-dva turiranja i pucanja njemu u čast sa svih strana. Upravo suprotno od onoga što je htjeo postići samo zbog svog pristupa.  :jesus:  :jesus:
Ako organizaroti najave da nema pucanja, slažem se s tim i podržavam.
 
tutankamon said:
bez straha si trebao prvog zabit među rogove, pa bi vidio kako bi odmah prestali :wink:

Znas isao sam sa zdravom zeljom da nekom trisnem roditeljsku, ali vidio sam da bi tek tada poceo pravi cirkus, a da bi ja bio u prvom redu :mrgreen:
 
A ja sam vidio na jednom susretu (bilo je to daleke 2001.) kad je dečko iz šatora izašel sa pištolom i krenul prema "pucačima". :mrgreen:
Ostavili su i motore i ključeve u bravama i motori su delali :mrgreen:
Al je nakon toga bil mir.
 
To je kao pohvalno ?  :mrgreen:
 
Bandit said:
A ja sam vidio na jednom susretu (bilo je to daleke 2001.) kad je dečko iz šatora izašel sa pištolom i krenul prema "pucačima". :mrgreen:
Ostavili su i motore i ključeve u bravama i motori su delali :mrgreen:
Al je nakon toga bil mir.
dakle, pucanjem protiv pucača :mrgreen:

 
Bandit said:
A ja sam vidio na jednom susretu (bilo je to daleke 2001.) kad je dečko iz šatora izašel sa pištolom i krenul prema "pucačima". :mrgreen:
Ostavili su i motore i ključeve u bravama i motori su delali :mrgreen:
Al je nakon toga bil mir.

e pa ni pored takvog ne bih htjela biti u blizini  :?
 
Bandit said:
A ja sam vidio na jednom susretu (bilo je to daleke 2001.) kad je dečko iz šatora izašel sa pištolom i krenul prema "pucačima". :mrgreen:
Ostavili su i motore i ključeve u bravama i motori su delali :mrgreen:
Al je nakon toga bil mir.

cekaj... s pravim pistoljem? :uzi: :skriven:
 
Bandit said:
A ja sam vidio na jednom susretu (bilo je to daleke 2001.) kad je dečko iz šatora izašel sa pištolom i krenul prema "pucačima". :mrgreen:
Ostavili su i motore i ključeve u bravama i motori su delali :mrgreen:
Al je nakon toga bil mir.
:LOL: :LOL: :LOL:

kaj svi pizde oko pucanja na susretima?? to je ajmo reci sastavni dio toga ,ako nekoga smeta kao mene npr u umagu kada sam vec bio umoran i spavalo mi se ,iznajmio sam apartman izvan kampa i naspavao se ko beba.. simple as that.... najbolje da se jos sa prigusivacima dolazi na susrete i da se ne smiju drzati okretaji iznad 3000 rpm/a.  :mrgreen:
 
Bandit said:
A ja sam vidio na jednom susretu (bilo je to daleke 2001.) kad je dečko iz šatora izašel sa pištolom i krenul prema "pucačima". :mrgreen:
Ostavili su i motore i ključeve u bravama i motori su delali :mrgreen:
Al je nakon toga bil mir.

Nisam ja,majke mi  :mrgreen:
Ma,dok je fešta neka pucaju,ali me,osobno,smeta kad se već sve smiri,pa pijane budale zavijaju,tule "pjevaju" i pucaju i nedaju da se ljudi odmore  :palacdolje:
A ako netko hoće ubiti svoj motor,neka ga ubije,boli me kiki.... i ja sam pucao dok sam bio mlađi i vozio suzuki  :mrgreen:
 
deny-zg said:
:LOL: :LOL: :LOL:

kaj svi pizde oko pucanja na susretima?? to je ajmo reci sastavni dio toga ,ako nekoga smeta kao mene npr u umagu kada sam vec bio umoran i spavalo mi se ,iznajmio sam apartman izvan kampa i naspavao se ko beba.. simple as that.... najbolje da se jos sa prigusivacima dolazi na susrete i da se ne smiju drzati okretaji iznad 3000 rpm/a.  :mrgreen:

i kaj ja sad moram voziti par kilometara dalje da mogu spavati?
jer su u umagu pucali i medju apartmanima

i zasto bi neandertalcima uvijek bilo dozvoljeno sve sto zele, a ja se onda moram sklanjati i nemrem spavati u satoru.... jako dobra logika  :palacdolje:
 
Tananda said:
i kaj ja sad moram voziti par kilometara dalje da mogu spavati?
jer su u umagu pucali i medju apartmanima

i zasto bi neandertalcima uvijek bilo dozvoljeno sve sto zele, a ja se onda moram sklanjati i nemrem spavati u satoru.... jako dobra logika  :palacdolje:


Jel mi zivimo u istoj drzavi ?  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Tananda said:
i kaj ja sad moram voziti par kilometara dalje da mogu spavati?
jer su u umagu pucali i medju apartmanima

i zasto bi neandertalcima uvijek bilo dozvoljeno sve sto zele, a ja se onda moram sklanjati i nemrem spavati u satoru.... jako dobra logika  :palacdolje:
a nije ti palo na pamet da bi se mozda s organizatorima trebalo ogradit neko mjesto za pucanje, paljenje itd? :jesus:
 
Nema šanse zabranit pucanje pa to je sport u svim vidovima društva, sjećate se kako Stanković u studiju nedjeljom u 2 nije uspio sprječit pucanje leta 3.
 
jolly the roger said:
a nije ti palo na pamet da bi se mozda s organizatorima trebalo ogradit neko mjesto za pucanje, paljenje itd? :jesus:

da i? onda kad ti u ogradjenom pocnu pucati, pocne pucati i ekipa medju satorima

a organizatori im nista ne kazu jer "to je normalno"
 
cRuNk said:
To je kao pohvalno ?  :mrgreen:

Pa ja sam mu se zahvalio :mrgreen:

A za oucače me baš briga :mrgreen:

cobRRa said:
cekaj... s pravim pistoljem? :uzi: :skriven:
Ne, sa pištoljem na vodu. :mrgreen:

Naravno da sa pravim pištoljem.
 
Tananda said:
da i? onda kad ti u ogradjenom pocnu pucati, pocne pucati i ekipa medju satorima

a organizatori im nista ne kazu jer "to je normalno"
kako znas?
ako vec teoretiziramo, zasto nebi onda redari upućivali vanzonske pucače u prostor za to, npr?
ma u biti i ja sam glup, pokušavam ženskoj promijeniti mišljenje :LOL:
 
Promijenit ce ona misljenje i bez tebe, cek samo da zahladni ili neki drugi x FAKtor  :LOL:
 
Status
Not open for further replies.