Pustolovine jednog bikera

Jebenica, takav plan i ruta se dugo kali u mojoj glavi ... trebalo je biti prošle goine na Suzani k4 niti suzane niti puta ove godine se nadam Dorsduru a ljeto je blizu .
 
Hvala sto si podijelio s nama....
 
Zanimljivo (y) (i pozeljno, samo da je vise love i boljeg zdravlja)...
 
odlično, jednostavno  (y)
nije lako sam putovati, to znaju svi koji su bilo gdje dalje bili sami, ono kad gledaš hoće li te oteti, zaklati ili izjebati... no u tome ima nešto što cijeniš kad se vratiš kući  :mrgreen:
 
"Vozim iza njega kojih dvadeset minuta kroz neko selo i razmišljam idem li ja tamo darovati bubreg"
Vjerujem da je svatko, tko putuje sam, barem jednom ovo pomislio  :mrgreen:
Inace, putopis je jako lijepo napisan. Sve cestitke!  (y)
 
Odlican putopis, svaka cast... Sto se tice Crne Gore dobro si prosao, sa nocenjem u Budvu, cesta ka' Cetinju i do mauzoleja na Lovcenu je odlicna za voznju... Zao mi je sto moje Cetinje nije ostavilo bolji utisak... :embarrassed: Kada se putuje ljeti prava destinacija je Cetinje, jer su vrucine podnosljive navece je svjeze, moze sa nociti za male pare i hrana je vise nego jeftina...
I naravno kroz Crnu Goru pazite se  :police: novi zakon rigorozan a kriju se u svakom zbunu pogotovo kod znakova 40-50 km ogranicenja i jos presretaci... :?

Dobar odabir masine... :)
 
ma svaka čast....Sam putovati,,,e triba tu imat muda.Nedaj bože kvar motora ili još gore pad...Najeba bi ...Fala bogu sritno si doša kući nakon "ludog"početka...Neke od tih zemalja i ja sam obiša motorom prije dvi godine,Lipo je bilo.Nadam se ove godine nekim novim avanturama.Ipak priznajem nikada nebi iša sam.ŽIVIJA.Ako budeš ovo lito dolazija u ŠI javi mi se :wink: