Putopis-Kakav je put do Ljubljane?

fotke...
uz Otočec ide i Izvor Krke, kojeg zaboravili stavit ranije...
 
To je država u 400km ju pređeš uzduž i popreko  :D

Bravo Miha  (y)
 
  Bravo! 

Drago mi je da smo se makar upoznali a  :bananapivo: bumo drugom prilikom. Lijpe slikice i tekst  (y) samo tako nastavite !
 
Iiiiii! :D  (y)

Pa mogla bi i ja malo tako....  :mrgreen:
 
Slatko  (y) Već vas vidim jednog dana kak skidate Chaline naljke okolo po svijetu.

Miha, kad dolaziš po stroma?  :mrgreen:
 
A kad nam je lijepo na motoru...  :wink:

Ovo nam je prvi putopis, ako se može tako nazvati, kratko je trajao put...
Imamo mi još doživljaja i mislim da ćemo ih ''utekstiti'' uskoro.

Ma, čitam ja onog gospodina Darka Labaša, svaka njemu čast, čovjek mi je idol kaj se motora tiče. ( Nek se Linza ne uvrijedi  :mrgreen: ). Čak sam ga htio upoznati na motorijadi u Oroslavlju nedavno, al mi je bad samo tako uletit čovjeku... a još smo i nacugani bili  :piva:
 
miha_vg said:
Opa! Pa nije valjda na prodaju Strom?

Ja sam ti vec stricek, prerastao sam 125 ccm odavno ;) Al nek te to ne zabrinjava, vidim da oboje znate uzivati u voznji i istina je kaj velis, ne treba ti grdosija i oklopnjaca za gustanje (y)
 
ib said:
Ja sam ti vec stricek, prerastao sam 125 ccm odavno ;) Al nek te to ne zabrinjava, vidim da oboje znate uzivati u voznji i istina je kaj velis, ne treba ti grdosija i oklopnjaca za gustanje (y)

(y)
 
miha_vg said:
Opa! Pa nije valjda na prodaju Strom?

Ak si ipak ovdje mislio na mene, naravno da nije. Sad sam ga tek nakitil raznim đinđama i sad bi trebalo počet u tome uživat.
To te samo malo palim jer vidim da imaš tourerskog duha.
 
Freshman said:
Ak si ipak ovdje mislio na mene, naravno da nije. Sad sam ga tek nakitil raznim đinđama i sad bi trebalo počet u tome uživat.
To te samo malo palim jer vidim da imaš tourerskog duha.

Imam ja još vremena do Stroma... Prvo nešto od 500 ccm, pa ćemo vidjet što dalje...
Ali da je Strom dobar, dobar je.
 
Super đirac! Imam osjećaj da je na tom motoru super sve dok ne moraš na autoput jer te svi deru... Iako na svakom motoru je autoput tlaka.. Uglavnom  (y) Di ti je cura u Zaprešiću? Sjever, centar?
 
darkovsky said:
Super đirac! Imam osjećaj da je na tom motoru super sve dok ne moraš na autoput jer te svi deru... Iako na svakom motoru je autoput tlaka.. Uglavnom  (y) Di ti je cura u Zaprešiću? Sjever, centar?

Kod autobusnog.