Putopis-Pit Stop, Ljubljana, Rijeka, Pit Stop, 08.10.2007.

Kak je izgledala? Daj napiši malo ljudima....  :mrgreen: 










*moderatori, dajte zabranite Paoli pristup ovoj temi. Hvala.  :mrgreen:
 
Znate kaj!? Neću više čitati vaše avanture, jer neznate opisati (bolje slikati) ono bitno - a to su konobarice (barem one dobre)!  :mrgreen:

Daj se uozbiljite i drugi put lijepo sve poslikajte. Pa kad već nejdem nikam van, da barem malo pasem oči.  :shock:


 
Nakon podužeg razgovora s moderatorima :mrgreen: odobrili su mi pristup ovoj temi i što ja to vidim....
MIHA!!!!!!!!!  :nasilni: :punch: :boks:
O kakvoj je to konobarici riječ? Odgovori!!
Mene doma ostaviš, mislim si neka dečko moj ode uživat u vožnji jer meni je prehladno, a kad ti zašprehavaš konobarice!!!
 
Vladek said:
Miha slobodno ih stavi poskrivečki ili šalji na pp da Paola ne skuži.  :mrgreen:

Vladek, sve ja kužim!! Sve! Nemojte ni pokušati sakriti nešto od mene...bit će svašta!
:mrgreen:
 
paola said:
Nakon podužeg razgovora s moderatorima :mrgreen: odobrili su mi pristup ovoj temi i što ja to vidim....
MIHA!!!!!!!!!  :nasilni: :punch: :boks:
O kakvoj je to konobarici riječ? Odgovori!!
Mene doma ostaviš, mislim si neka dečko moj ode uživat u vožnji jer meni je prehladno, a kad ti zašprehavaš konobarice!!!
uf svega je bilo............miha miha  :jesus: :jesus:

:cice: :cice: :cice: :cice:

 
paola said:
Nakon podužeg razgovora s moderatorima :mrgreen: odobrili su mi pristup ovoj temi i što ja to vidim....
MIHA!!!!!!!!!  :nasilni: :punch: :boks:
O kakvoj je to konobarici riječ? Odgovori!!
Mene doma ostaviš, mislim si neka dečko moj ode uživat u vožnji jer meni je prehladno, a kad ti zašprehavaš konobarice!!!

Dobar je on, nemoj ga jako  :nasilni:  Poznato je da svaki 3. muškarac pada niz stepenice.  :mrgreen:
Mudra poslovica kaže: Ak smo zauzeti nismo oduzeti (na oči mislim)!  :shock:

paola said:
Vladek, sve ja kužim!! Sve! Nemojte ni pokušati sakriti nešto od mene...bit će svašta!
:mrgreen:

Nisam!  :mrgreen:
 
Miha pali ybr-a i paljevina preko grane! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: