Quadovi na moto susretima

zvjerko rider said:
Kao što sam napisao na početku teme nemam ništa protiv quadova niti onih koji ih voze. Otvorio sam temu ponukan nekim defileima na kojima sam bio pogotovo unazad godinu dana, gdje mi se neki likovi nadrkavaju sa tim quadovima a oko njega hrpa motorista i fali samo mala greška pa da nastane lančana reakcija a lik ko fol ni ne kuži da je on kriv. Nisam namjeravao vrijeđati invalide jer vjerujem da se neki pojavi i u invalidskim kolicima koja bi gurao rukama da bi ga dečki na ulazu pustili na susret. Problem vidim u likovima koji se previše "ubiju" a ipak sjedaju na to čudo jer su sigurniji da neće past, a da takav sjedne na motor pao bi na mjestu, pa nebi ni krenuo na defile.
Vidiš, problem je u defileima. Naime, motociklima nije namjena drkeljat u nekakvoj kvazi koloni. Motocikl služi za vožnju. I tu dolazi do lančane reakcije. Zbog količine gluposti koja se nalazi u jednom takvom eventu dolazi do iskrivljavanja prostor/vrijeme kontinuuma. I quadovi valja podivljaju...
 
Nit su kvadovi i skuteri motori,
Nit je krava tele,
Nit su motosusreti nekaj važno,
Nit je fićo auto  :misli:

Hebale vas "ladice" i svrstavanje ljudi u ove ili one....
 
Ma zicer yebe nekog quad da ga slučajno ne sruši s motora  :LOL: sjećam se, bil sam klinac (i sad sam al prije puuuuno godina), bila motorijada na dravi kod bazena, tip mrtav pijan sa relativno novim zecom došel palit gume, prvih par pokušaja je izgledalo ko kod onog kuma na svadbi sa cebeerkom, kad je konačno izgledalo da je uspel, motor mu poletel u prazni bazen  :LOL:
 
Brijem da je to bilo doba di je najbolji mob imal kameru od 1.3 megapixela tak da sumnjam da je neko snimal, da je već bi nekaj zaradil na autorskim pravima kod ovih kaj rade fail kompilacije  :mrgreen:
 
Fronius said:
Vidiš, problem je u defileima. Naime, motociklima nije namjena drkeljat u nekakvoj kvazi koloni. Motocikl služi za vožnju. I tu dolazi do lančane reakcije. Zbog količine gluposti koja se nalazi u jednom takvom eventu dolazi do iskrivljavanja prostor/vrijeme kontinuuma. I quadovi valja podivljaju...
:lolcry:

Samo se nadam da će se uslijed mase/koncentracije gluposti formirati kakva crna rupica pa da će cijela rišpekt populacija pasti iza horizonta događaja. Neka kroz crvotočinu iscuri u neki drugi, njima bolji, rišpekt-svemir. :mrgreen:
 
gastajbarter said:
uskoro ce na moto-susrete moc uc samo coperasi...jer oni jos jedino i idu na te seoska okupljanja :mrgreen:

A idu i kuferaši
 
da uđemo još malo dublje u tematiku, jel smiju quadovi na blagoslov MOTORA?? :misli:
 
MOONSHIELD said:
da uđemo još malo dublje u tematiku, jel smiju quadovi na blagoslov MOTORA?? :misli:

to ide pod: "Nit' moto susreti, nit' party - a ima motora"

pa smiju i ako nemaju prslučić  :mrgreen:
 
da, ali kako da dobiju prslučić ako nemaju motor?? :misli:

možda krunica namotana oko governala i kipec majke božIJe nakeljen na rezervar pomognu pri ulasku :misli:
 
MOONSHIELD said:
da, ali kako da dobiju prslučić ako nemaju motor?? :misli:

možda krunica namotana oko governala i kipec majke božIJe nakeljen na rezervar pomognu pri ulasku :misli:

:LOL: nekada davno si imali, ponekad posude, ali kad je :klopa: od nekud se uvijek stvore,

e sad, pitanje je jedino: hoće li svećenik dati graha iza, ili ne  :LOL:



... jedino pivu oproste "Gospodinu", jer ipak; nije se s tim zayebavati  :mrgreen:
 
DADO+ said:
:LOL: nekada davno si imali, ponekad posude, ali kad je :klopa: od nekud se uvijek stvore,

e sad, pitanje je jedino: hoće li svećenik dati graha iza, ili ne  :LOL:



... jedino pivu oproste "Gospodinu", jer ipak; nije se s tim zayebavati  :mrgreen:
gamad jedna, samo da je đabe naist i popit, ništa im više nije sveto, čak ni sveta kuća :shock: nek teraju s tim traktorima u šumu, na brdo, bilo gdje :021:
 
Tebi su se opako zamjerili  :google:
 
Fronius said:
Vidiš, problem je u defileima. Naime, motociklima nije namjena drkeljat u nekakvoj kvazi koloni. Motocikl služi za vožnju. I tu dolazi do lančane reakcije. Zbog količine gluposti koja se nalazi u jednom takvom eventu dolazi do iskrivljavanja prostor/vrijeme kontinuuma. I quadovi valja podivljaju...

A gle , nitko nikoga ne tjera na defile ili vožnju u koloni to je činjenica ali od kada je bilo motora i do kada ih bude bilo biti će i takvih vožnji. Sudeći po zadnjem defileu u Puli , neće se ta tradicija samo tako ugasiti.
 
Ja uvijek kažem što više gayeva toliko više cura za mene, pa tako i quadovaca..Opet više riba za mene... :mrgreen:


Samo...riba još nema  :misli: