Quadovi na moto susretima

Na moto susret najbolje je doći pješke i to u štiklama. To posebno znaju sinjanke :LOL: :LOL: :LOL:
 
Što sam upoznao Sinjanki, Boga mi one su hrvatske verzije hercegovki. Opasne su :)
 
samo su R tisućice  motori ostalo je šaša,quad je kao i traktor,nema šta tražit na motorijadi isto tako i skuterasi bez obzira na kubike!!!
ja kad vidim skuterasa na cesti najradije bi mu vrucim auspuhom sprzio potkoljenicu :laugh:
 
uz R tisućicu još su poželjni na moto susretima RR tisućice ili jači motori, ali bitno je da koštaju miljon jevra ili više.
oni jeftinij od toga nemaju što tražiti na susretima...
svela se i ova tema kao i većina tema na ovom forumu na to "čiji je veći" ili još bolje "čiji je skuplji"
samo je to bitno; da je motor R, da je nov i da puno košta, ostalo nisu motori  :palacdolje:
 
Vikendaši  :mrgreen: pitam R i RRiste koliko su puta bili moto mrazovi ili išli na winter partije sa motorima? I na koliko su dugo regani 6 mj pa odjava  :palacdolje:
 
zlogi said:
Vikendaši  :mrgreen: pitam R i RRiste koliko su puta bili moto mrazovi ili išli na winter partije sa motorima? I na koliko su dugo regani 6 mj pa odjava  :palacdolje:
Pa nisam RRetaRRdiRRan da hodam na te debilane, bokte...
 
Moš skuterom u dućan, al na motosusret samo ako dostaviš picu (nema veze koju  :misli: bitno da nije predebela  :misli:)

Isto tak, s kvadom u šumu drva vuč
 
ja imam quad ferguson englezac,jos nisam na susretu bio sa njim ali iduće ljeto idem u livno na motorijadu,jos vatrogasci ako budu svirali to ce biti  8)
 
moto mrazovi :shock:
ranil bum se, nepovratno :LOL:
 
Kad sam dolazio ili dolazim na susret i tak dođem radi ljudi, a ne vozila. Ovisno o susretu nekad se radi samo o promatranju u znanstvene svrhe, a nekad o zabavi  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Pinta 001 JA said:
Kad sam dolazio ili dolazim na susret i tak dođem radi ljudi, a ne vozila. Ovisno o susretu nekad se radi samo o promatranju u znanstvene svrhe, a nekad o zabavi  :LOL: :LOL: :LOL:

mene više ništa ne može iznenaditi/šokirati  :LOL:
 
Hmmmm.  . . da.  . .ali moraš priznati da se uvijek nađe fascinantnih primjeraka homo sapiensa. Ponekad si čovjek u normalnom životu dok ne vidi u živo to nemre zamisliti  :misli: :mrgreen
Iako su prvotni šokovi i iznenađenja nestali, mislim da ipak dobro dođe s vremena na vrijeme podsjetiti se da nismo sami u svemiru i da smo okruženi svakakovim bićima  :LOL:
 
Quadovi na susretima ili ne, manje bitno. Žalosno je (ili nije  :misli: ) da su susreti sve manji. Al jebeš susrete, ne zbog njih. Sve je manje motorista na cestama općenito, što besparica, što izginuli, što desetkovali mlade debilnim zakonima..