R1200 GS special edition

fensi,trendi,baš onak advokatsko-japijevski  (y) ali mi nekak najviše ima slastičarski look...  8)
 
dr.chala said:
fensi,trendi,baš onak advokatsko-japijevski  (y) ali mi nekak najviše ima slastičarski look...  8)

Ahaaa, znači tebe ovo bijelo podsjeća na sladoled!?  :misli:  :LOL:
 
dr.chala said:
fensi,trendi,baš onak advokatsko-japijevski  (y) ali mi nekak najviše ima slastičarski look...  8)
e lako pituru riješit samo da je nega nekako do konobe dovuč :misli:
 
Inace mi se jako svida GS,ali ovi je stvarno lip,bila bi steta negdi ic offroad s njime,hehe
 
Mislim da ovaj special edition je samo za EU tržište, sumnjam da se kod Tomića može naručiti. Nego vidite što je special edition...... prerada GS 800.... :misli: :misli:
 
crni konjanik said:
Mislim da ovaj special edition je samo za EU tržište, sumnjam da se kod Tomića može naručiti. Nego vidite što je special edition...... prerada GS 800.... :misli: :misli:

:slinavac:
 
crni konjanik said:
Mislim da ovaj special edition je samo za EU tržište, sumnjam da se kod Tomića može naručiti. Nego vidite što je special edition...... prerada GS 800.... :misli: :misli:

To je Touratech katalog zašarafljen na 800 GS.  :wink:

Evo i fotke "uživo" sa AdvRidera.

DSC02289.JPG


Ima tu još fotki: http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=428565&page=4
 
Znam, to su ugradili gotovo sve što nude, ima čak rezervoar veći od 1200 Adventure , mislim 33 ili 36 litara?? :misli:
 
...GS je najljepši motor (y) ...samo sam se pitao zašto već 20 god. ima ogledala od tamića  :mrgreen:,  na ovom 800 konačno promjena... :wink:
 
Bome motor je strava,stvarno su ovu 800-ticu napravili ludilo,na kraj svita sa njon :slinavac:
 
ma ovo je zakon i da su švabe pametne i običnog GS bi prodavali s rađama,a ne aluminijska konfekcija
 
Konacno mi se ispunila zelja o probi GS-a i sad sam na muci, moram samo rec da vrijedi svaki euric  (y)

a sta se tice special edition nemam rijeci :naklon:
 
Svi modeli GS-a su mi prekrasni i za voziti i za vidjeti samo što sam ja još uvijek prejak na  gasu. Kad bi imao barem  150 PS  bio bi taman.
 
:shock: wtf 150 ps  :LOL: Pa di bi to iskoristio  :LOL:
 
Spremno cekam na prezentaciju  :jesus: