Ragal Raptor Hawk VS Keeway LandCruiser

profi23

New member
Znači oba motora su 250cc. Vrlo sličnih konfiguracija i izgleda...

Molio bi vas iskustva, i savjete. Može i neko rješenje slično, ali ove dvije firme imaju servis u osijeku, pa onda dolaze u obzir.

Hvala unaprijed
 
kad si več otvorio temu daj malo više o motorima teh. karakteristike i slike ak ni problem :D
 
Pa iskreno Hawk mi je kić privlačniji, a što se servisa tiče mislim da je isto potpuno...
 
ja bi definitivno regal raptor odabrao......

10 puta mi je ljepši.....
 
Ja sam isto za Regal Raptor i to zato šta je lipši (subjektivan dojam), jači, brži, karizmatičniji(ipak ga je konstruirao Jimi Pag koji je zanat ispekao u H-D) (y) (y) (y) (y)
 
Charlie said:
Ja sam isto za Regal Raptor i to zato šta je lipši (subjektivan dojam), jači, brži, karizmatičniji(ipak ga je konstruirao Jimi Pag koji je zanat ispekao u H-D) (y) (y) (y) (y)

Johnny Pag (y) (y) (y). A kolega mi je ovlašteni zastupnik za obadva i kaže da je keeway kako tako al ti raptori da nisu ni za k...
 
Ja sam imao regal raptor hawk 125ccm i nisam baš bio previše zadovoljan zbog mašine.Ujutro je teško palio i trebalo mu je dosta da se zagrije inače ti se ugasi na cesti kad staneš i gas mu je stalno štekao,to sam popravljao ali opet.Ali dok se zagrije i ne šteka gas išao je super,izgled mu je dobar,posebno kad mu staviš vjetrobran i bisage,izgleda kao pravi chopper,jedan me čovjek čak pitao jel to harley.Ne mora značit da na 250ccm ima ovih problema,serviser je rekao da je to potpuno drugačija mašina tako da ono...Meni je ljepši od keeway-a stoga moj glas ide Johnny Pag-u.  (y)
 
Ghostrider-SB said:
Johnny Pag (y) (y) (y). A kolega mi je ovlašteni zastupnik za obadva i kaže da je keeway kako tako al ti raptori da nisu ni za k...

za koje ti je ovlašteni zastupnik keeway i h-d ili  ???
 
Raptor! (y)
 
Svojevremeno sam čitao putopis lika koji je južnu Ameriku prokrstario na Keeway Cruiser-u  i nisam primjetio da se nešto žalio na motor, evo mali "review" motora: http://southamerica.dshodgson.com/2008/03/03/keeway-cruiser-250cc-review/. Obadva su ista klasa i bilo bi dobro "uživo" ih pogledati i odabrati prema vlastitim  kriterijima, a mislim da ne bi trebalo biti nekih velikih problema ni sa jednim obzirom da su već godinama u proizvodnji.
 
Vozim hawka i nemam nikakvih problema, kolega ima Keewey LandCruiser i malo ga zeza čok osim toga sve je O.K. Ja sam dakako za Hawka. (y) (y) (y)
 
vozim cruisera godinu dana, 9000 km, putovao po jadranu, ZG-DU, osim sitnica koje su otklonjene u garantnom roku (24 mjeseca), nemam prigovora, generalno gledano za te novce i tu opremu ne postoji bolji..  (y)
 
vozim hawka 250 i za sada sam prezadovoljan.Motor je dobar,malo treba paziti na šarafe,pogotovo od kočionih čeljusti,malo troši,a svugdje s njim stigneš.Evo,baš jučer sam bio sa suprugom u Karlobagu,spustili  smo se i popeli terezijanom,bez ikakovih problema.Prešao sam s njim 3500 km,servisiram ga redovito i to je to.  (y)
 
dragoon said:
vozim hawka 250 i za sada sam prezadovoljan.Motor je dobar,malo treba paziti na šarafe,pogotovo od kočionih čeljusti,malo troši,a svugdje s njim stigneš.Evo,baš jučer sam bio sa suprugom u Karlobagu,spustili  smo se i popeli terezijanom,bez ikakovih problema.Prešao sam s njim 3500 km,servisiram ga redovito i to je to.  (y)

lol, koliko si ga puta mora servisirat u tih 3.500km???  :mrgreen: (ma vjerojatno je 35.000km ali moran zafrkavat)