Ragal Raptor Hawk VS Keeway LandCruiser

alpine said:
a neki polovni virago? bar znas sta imas..
To nije loše,vidio sam kod mog servisera jednu polovnu a izgleda kao nova,stvarno očuvana,10000 km,daje i na kredit...
 
modus15 said:
To nije loše,vidio sam kod mog servisera jednu polovnu a izgleda kao nova,stvarno očuvana,10000 km,daje i na kredit...

test voznja, detaljan pregled i uzimaj!!!!!
hm, a koliko trazi? pazi se kredita... bolje ga uvati da ti da dobar popust na kes.. i lipo mu reci da je to bolje nego mrtvi kapital koji ce mu zauzimat misto cilu zimu.. a ti imas mjesece i mjesece sta za glancat (osim je'l  :sucky:.. ) i necem se radovat  (y)
 
Za te novce moš nabavit polovni virago 250 a ako hoćeš novi motor malo je skuplji al i bolji uzmi Kymco Venox 250 (moje mišljenje).
 
ŽUĆO said:
Za te novce moš nabavit polovni virago 250 a ako hoćeš novi motor malo je skuplji al i bolji uzmi Kymco Venox 250 (moje mišljenje).

ali novo je novo...  a venox je 30 tisuća.. novi. bija je jedan na akciji za 20 tisuća prošlogodišnji ali ga nema više..mozda netko nema tih 10 iljada viška pa je primoran uzet regala..

ali nisi mi baš objasnija zašto ne regal... ? ima nekih tehničkih nedostataka ili?  osim sta nije marka šta mu fali?
 
Ko prvo nije naveja da li kupuje u kešu ili na kredit i neznam dali može odvojiti 10000kn više i kupit venoxa ja samo dajem svoje mišljenje jer sam i sam to proša prije lita i na kraju od svega odusta i kupija staru yamahu XS u kešu a kredit ostavija za neki bolji motor iduče godine.  :misli:
 
Slažem se...bolje polovni japanac.....Virago...  (y)
al ne zgleda ni ovaj loše....

 
To je regal raptor 350 i prilipo izgleda (ima jedan u zadru i prodaje se ,ima u oglasu moto pulsa) ima veliku rupu između mašine i rezervara te jako puno trese (zato ga i prodaje) ,kažu da je kostur di mašina dolazi isti ka i u shedovice te da se može staviti mašina od honde (tako mi je bar reka taj isti vlasnik od tog raptora).
 
ŽUĆO said:
To je regal raptor 350 i prilipo izgleda (ima jedan u zadru i prodaje se ,ima u oglasu moto pulsa) ima veliku rupu između mašine i rezervara te jako puno trese (zato ga i prodaje) ,kažu da je kostur di mašina dolazi isti ka i u shedovice te da se može staviti mašina od honde (tako mi je bar reka taj isti vlasnik od tog raptora).

Ne znam.....  :misli: možda prije od "Rebel-ice" jer shadow-ica, i 600 i 750, su V2.....  :misli:
 
Neznam ,tako mi je reka tip koji ga ima a njemu je reka prodavać u dučanu a i moguće je da kažu svašta samo da prodaju  :misli:
 
ŽUĆO said:
Ko prvo nije naveja da li kupuje u kešu ili na kredit i neznam dali može odvojiti 10000kn više i kupit venoxa ja samo dajem svoje mišljenje jer sam i sam to proša prije lita i na kraju od svega odusta i kupija staru yamahu XS u kešu a kredit ostavija za neki bolji motor iduče godine.  :misli:

napisa je da za drugo nema para  :jesus:  .. pitanje je bilo koji od ova dva motora da uzme... i mene zanima koji je bolji  :jesus:
 
Jelky said:
napisa je da za drugo nema para  :jesus:   .. pitanje je bilo koji od ova dva motora da uzme... i mene zanima koji je bolji  :jesus:
Onda moj glas za Raptora , ukoliko to nešto nekom znači!!!



PS: Jelky nemoj se ljutit ,samo sam dava predlog!!!  :LOL:
 
što sam čuo ,po netu ,u zadnje vrijeme raptori uglavnom imaju problema s kvalitetom....al ideja vodilja ,kod uzimanja takvog stroja je da nakon 10-15k km izbaciš mašinu van i ubaciš polovnu ali veću,i onda imaš homologiziranu ramu koju možeš bez problema ili s puno manje problema regati.....
 
mali shile said:
naravno...na pp sta god treba..

zašto pp? daj objavi ode sve sta mu nevalja tako da svi buduci potencijalni kupci znaju sta mu nevalja da ne bacaju pare uzalud misleći da su kupili nesto sta valja...
 
regal raptor 250 2cilindra-redni,ajnspric itd...odlicno izgleda,veliki diskovi,puno (laznog) kroma,s cijenomod 25tkn,ne cini se lose...ali..sa 28km dolazi na servis,ne radi u leru kakotreba te nakon par sati stelovanja svega i svacega,a na kraju i dijagnostikom nismo uspjeli nista,motor je odlican trener zivaca,dan danas nije otkriveno sta je s njim,u leru se sam pocne turirati i sl...e da je samo malo kvalitetniji...