Rat Bike - kategorija za sebe

- rat bike je idealan za moto-susrete  (y) 
ja da imam love, napravio bih jednog samo za raditi py....rije  8)

            :mrgreen:
 
DADO+ said:
- rat bike je idealan za moto-susrete  (y) 
ja da imam love, napravio bih jednog samo za raditi py....rije  8)

            :mrgreen:

    ...teško da lova može napraviti rat-bike i bikera. Ili jesi, ili nisi. Nema vikend učlanjivanja, pa preko tjedna u odvjetnički ured...
 
OldBoy said:
    ...teško da lova može napraviti rat-bike i bikera. Ili jesi, ili nisi. Nema vikend učlanjivanja, pa preko tjedna u odvjetnički ured...

  ... uhhhh, dobro je

ionako me rat-bike i bikeri uopće ne zanimaju  :mrgreen:
 
Uz ovakav motor nista ti vise i ne treba....

A kako su pocele cijene benzina...zavrsit ce sve ovo ko u mad maxu....















 
može li vespa biti ratbike ;)

DSC_1189.jpg


DSC_1169.jpg


DSC_1523.jpg


DSC_9059.jpg
 
dobro, mora se priznati da je bilo više ceste da harley ne bi imao šanse, a i ovo što piše za (samo) 70 ks ne vjerujem, ali je opet fascinantno s kakvim potiskom harley krene na početku. kad ga gledam kao da se radi o ubrzanom filmu, a i smiješno je i kako se stari naslađuje nakon pobjede.
 
      ...jolly, kakvo je stručno objašnjenje za toliko ubrzanje kod HDa u odnosu na Hondu. Jel u pitanju moment?
 
nezelim jolly-u se uplitat u objasnjenje, ali tu bi rekao da najvise uloge igra neznanje ovog na hondi  :mrgreen:

a 70-ak ks je sasvim u redu, te masine imaju poprilicno ¨suplje¨ cilindre  :mrgreen:  ima i momenta, ali vise bi rekao dovoljno veliko zadnje kolo, dovoljno velik razmak izmedju kotaca da se nece dizat na zadnji (a vjerujem nije ni lagan) a i rekao bi da ima i dosta dug prijenos i to sve sa tezinom za skoro pa zadnjem kolu....

:jesus: