Razglednica iz Iraka

To majstore !!!!  (y) (y) (y)

Daj molim te napiši malo još o proceduri na granici, kako si se snalazio za gorivo, smještaj,... ?
 
čini mi se da bu to jedan od najboljih putopisa ove sezone! Svaka čast!!  (y)
Jedva čekam!!  :cool:
 
Bil said:
Nıkola ukratko;usao bez vıze,carneta,5-6 satı pregovora oko motora,uz obecanje 'bıg bosu' da necu napustat terıtorıj pod kontrolom Kurda.Uzelı mı putovnıcu,dalı nekı papır na arapskom ı vozı-velkom tu Kurdıstan maj frend'. 0 novaca.Inace trebas vızu ako ostajes duze od 10 dana ı neka cjepljenja obavıt.
Jucer me sırıjcı ucuzıralı na jedno popodne,prevıse muvanja oko Golana  :mrgreen: Alı prekrasnı ljudı,prekrasne zemlje.Trenutno sam u brdıma na sırıjsko-lıbanonskoj granıcı gdje zıve Armencı...verı najs,bez turısta ı prometa... (y)
trenutno mi je u Siriji frend, u CROSCO-u radi pa ako sta trebas  (y)
 
Bil said:
Zaletil sam se do Irana, ali me nisu pustili prek grane, pa sam otisel u Irak  :mrgreen: ipak je to samo jedno slovo razlike.

HIM jarane  :D,

To i meni nije jasno, na radiju IraN, okrenem TV: ono IraK piše...pametan insan više nezna šta je pravo, a šta krivo  :misli:. Sve se okrenulo naopačke  :LOL:. Najbolje i jest okrenit volan prema istoku pa sam skontat  (y).

Živ bio i uz Božju pomoć se vratio, pa da nam objasniš...sve natenane.
+PAX
 
Danas stigo,putopis kad uzmognem.
Ukratko-30 dana,11 000km,problema većih nikakvih(dan sirijskog zatvora i 3 dana proljeva u pustinji Al Jazira)
Irak...kaj reć.To jos definitivno nije moto-destinacija ako tražite dobre ceste,sigurnost itd.Ako tražite nepoznato i avanturu...same po gasu  :mrgreen:
 
Sretno se vratio  (y)
Pridružujem se čekačima.
 
Bravo lijepo i još ljepše što si tu s nama živ zdrav i  (y) (y) (y) (y)
 
Bil said:
Danas stigo,putopis kad uzmognem.
Ukratko-30 dana,11 000km,problema većih nikakvih(dan sirijskog zatvora i 3 dana proljeva u pustinji Al Jazira)
Irak...kaj reć.To jos definitivno nije moto-destinacija ako tražite dobre ceste,sigurnost itd.Ako tražite nepoznato i avanturu...same po gasu  :mrgreen:

Ako nije tlaka, mozes li napisati malo vise o Iraku?

Da li si bio u sjevernom Iraku ili si isao i juznije?
 
bok Grba,rekli smo se cuti nakon tvog puta pa razmjeniti dozivljaje..Gibam na more pa kada se vratim. Veselim se pivici i razgovorima uz logorsku vatru,


 
Zapru said:
trenutno mi je u Siriji frend, u CROSCO-u radi pa ako sta trebas  (y)

Evo online prijava na natječaj.
http://www.crosco.com/index.php?option=com_akoforms&func=showform&formid=1&Itemid=67