Registracija istekla,a motor nije kod mene

ZP1993 said:
Onda budem već sad platio osiguranje i čekao da motor bude gotov (trebao bi bit početkom drugog tjedna),a onda obavim tehnički i registriram ga.Ako dođe kazna,onda probam sa žalbom,nadam se da bu šljakalo,da ne moram trošit lovu kaj skupljam za kupit auto.Hvala za savjete,ekipa (y)

Kakvu ti ulogu igra platio sad osiguranje, ili neposredno prije tehničkog, ako se ne voziš...samo nekoliko izgubljenih dana osiguranja...
 
Borinjo said:
Kakvu ti ulogu igra platio sad osiguranje, ili neposredno prije tehničkog, ako se ne voziš...samo nekoliko izgubljenih dana osiguranja...
A ne znam,pokušavam si nekako kupit vremena na bilo koji način.Ako pomogne super,a ako ne nema veze.To kaj bum morao par dana prije regat motor druge godine mi nije problem.
 
Update:Bio sam jučer u stanici za tehnički (htio sam već osigurati motor),tip koji radi tamo mi je rekao da mogu sve obaviti drugi tjedan kad motor bude gotov,i da ne trebam brinut za kaznu jer ih šalju tek mjesec dana nakon isteka registracije.Jel to istina,koliko dugo su bili neregistrirani motori vama koji ste dobili kaznu?
 
Meni je došlo nakon kaj sam zakasnil s regom 5 dana i nikakve žalbe nisu pomogle. Neznam zakaj kompliciraš i jednostavno ne odjaviš motor i daš tablice na čuvanje, ak te bude tih 20kn za biljege toliko osakatilo da nemreš kupiti auto onda ga bolje niti nemoj kupovati  :mrgreen:.
 
Ma nisu mi problem 20kn,nego kaj je tablica sa brojevima i slovima po naruđbi,ne želim odjavljivati motor i vratiti tablicu,da nebi kaj tamo zajebali pa da ju ne izgubim.
 
ZP1993 said:
Ma nisu mi problem 20kn,nego kaj je tablica sa brojevima i slovima po naruđbi,ne želim odjavljivati motor i vratiti tablicu,da nebi kaj tamo zajebali pa da ju ne izgubim.

nebuš ju izgubio :D
 
Pa nemaš kaj izgubiti...odjaviš motor, vratiš tablice na čuvanje i teta na šalteru ti veli da imaš 90 dana koliko ti ih čuvaju i izda ti potvrdu na kojoj to piše. Govore ti to od početka teme pa ne vidim u čemu je onda problem  :neznam:
 
A gle,jednostavno ne vjerujem da bu mi je itko čuvao bolje nego ja sam,tako da nebi htio odjavljivat.Ako dođe kazna,probat ću se izvuć sa žalbom.
 
ZP1993 said:
A gle,jednostavno ne vjerujem da bu mi je itko čuvao bolje nego ja sam,tako da nebi htio odjavljivat.Ako dođe kazna,probat ću se izvuć sa žalbom.
Jesi li inace tako skeptican, ili samo oko tablice :misli: :mrgreen:
 
ZP1993 said:
A gle,jednostavno ne vjerujem da bu mi je itko čuvao bolje nego ja sam,tako da nebi htio odjavljivat.Ako dođe kazna,probat ću se izvuć sa žalbom.

Dobil sam istu tablicu koju sam im dal na čuvanje, a znam da je bila ista jer sam izbušil još 2 rupe jer mi one na rubovima nisu pasale. Čak je bila i isto zmazana kak sam ju predal :mrgreen: tak da bez brige, čuvali ti ju budu bolje od tebe  :mrgreen:
 
Ko ih jebe, nedaj svoju tablicu,  i meni su sumnjivi.

using Tapatalk

 
bender_300 said:
Jok, KA, to je onaj moj narančasti zx6r kaj se farba već godinu dana  :LOL: btw, jučer konačno složen i spreman za cestu.  :cool:

Hehehe... tko bi rekao da će doći i taj dan.  :jesus: :mrgreen:

U Zagrebu nisu toliko ažurni, odosno bar nisu bili.
 
strasilo said:
prije koju godinu sam i ja bio u sličnoj situaciji ...

istekla tablica, a motor nije bio spreman za registrciju .... kad sam ga sredio, otišao na regu, ali mi je nakon tjedan dva ipak došla kazna ...

napisao žalbu u kojoj sam objasnio šta i kako je bilo i uz to priložio fotokopiju nove registracije i to je to .. uvažili mi .. nisam ništa morao platiti .. :neznam:
tak isto i kod mene,nisam platio kaznu samo sam kopiral prometnu i dostavio im sa žalbom. (y)
 
Skoro sam već zaboravio na ovu temu,al ide update.Prošli ponedjeljak (27.6.) sam odvezao motor na tehnički,registrirao ga i osigurao.Sve je prošlo u redu i nije mi došla kazna,a nadam se da ni neće.Ako ipak kaj dođe,budem javio.
 
ZP1993 said:
Skoro sam već zaboravio na ovu temu,al ide update.Prošli ponedjeljak (27.6.) sam odvezao motor na tehnički,registrirao ga i osigurao.Sve je prošlo u redu i nije mi došla kazna,a nadam se da ni neće.Ako ipak kaj dođe,budem javio.

Ajd baš javi, zanima me jel to samo karlovačka murija tako ažurna ili su svi  :police: :mrgreen:
 
Evo i update od mene. Istekla rega 11.06. Danas 15.07. odjavljen. Držim fige da ne dodje kazna. Jutros bio u Heinzlovoj u 6:45, 35 ljudi ispred mene čekalo vani dok nisu otvorili u 7. Oko 8 sve obavio. Imaju ljetno radno vrijeme od 7 do 14:30. I ne radi redomat pa se mora doslovno cijelo vrijeme stajati u redu.


Sent from my iPhone using Tapatalk