Reinkarnacija skutera

Jolly

Member
Evo nakon jednog nesretnog preleta preko automobila,skuter je bio skoro otpisan ali uz malo muke i truda evo ga opet među živima.
 
Kao da nikad nije padano sa njega. Dobro odradjeno (y) Jesi li sam radio plastike ili?
 
hotazmaj said:
Kao da nikad nije padano sa njega. Dobro odradjeno (y) Jesi li sam radio plastike ili?

Par dana igranja sa poliesterom i kao nove. :mrgreen:
 
Jolly said:
Evo nakon jednog nesretnog preleta preko automobila,skuter je bio skoro otpisan ali uz malo muke i truda evo ga opet među živima.


odlično obavljeno  (y)
 
jaki said:
Jako dobro..a što je sa vilicama i ramom? :misli:


autor je bio malo škrt sa detaljima  :mrgreen:
 
jaki said:
Jako dobro..a što je sa vilicama i ramom? :misli:

Rama je bila u redu ali trokut vilica je bio smotan,ali sam ga uspio izravnat.
 
Jolly said:
O kakvim ti  koracima pričaš druže? :shock:

O postupku reinkarnacije, nadam se  :misli: da si bilježio svaki detalj koji si i kako radio pa nam opiši uz slike ako ih imaš  :mrgreen:
Možeš sve to popratiti i s cjenikom dijelova koje si mijenjao (y)
 
mravac said:
O postupku reinkarnacije, nadam se  :misli: da si bilježio svaki detalj koji si i kako radio pa nam opiši uz slike ako ih imaš  :mrgreen:
Možeš sve to popratiti i s cjenikom dijelova koje si mijenjao (y)

Ma nisam ništa mjenjao,svi su djelovi poljepljeni a vilice sam ravno.
 
Jolly said:
Ma nisam ništa mjenjao,svi su djelovi poljepljeni a vilice sam ravno.


Eh, pa ti si se samo igrao sa o-ho-ho ljepilom i tek malo sa čekićem  :jesus: :LOL: :LOL:
 
mravac said:
Eh, pa ti si se samo igrao sa o-ho-ho ljepilom i tek malo sa čekićem  :jesus: :LOL: :LOL:

Fiksao sam se sa oho-ho ljepilom u radioni.. :jesus:
 
Hm da ti je baš pametno ravnat vilicu nisam baš siguran a znam i zašto si je ravnao nova košta za mog peugeota 2500 kn ali sam je uspio nabaviti polovnu za 1500 kn koja nije ravnata,tvoja nije ništa jeftinija ali na tvoj skuter ne bi sjeo ni da mi ga pokloniš ,mani se ti tog prometala sa ravnanom vilicom dok se nisi u zavoju raspao i nabavi polovnu koja nije ravnana. (y)