RENT A MOTO -oprema i vulkanizacija-RIJEKA-Moto MIvva doo

...aha.
pozivam sve da provjere SHIRO ponudu kaciga...ko nađe bolje za manje para..kako rekoh,vodim na ćevape i pivo dok ne pukne.
 
Bio, ušao u zatvorenu trgovinu, popričali i ugodno potrošili pola ure van radnog vremena...vrijedi doći, vidjeti i kupiti svašta nešto...respektabilan dućan...želim ti puno uspjeha... (y)
 
Bio danas malo pronjuškat. Lijepa trgovina, solidno opremljena i ljubazno osoblje. Još samo da gumiservis proradi.
(y)
 
Subota udarni dan !! 09-13

Pon Sri Pet 09-16:30

Uto Čet      11:30-19
 
Svi ste dobrodošli..još uvijek kuhamo najbolju mukte kavu i guramo ladnu pivu.

  Od 01.05 starta i lagani moto bar(isto ko i dosad ližemo i pušimo za dozvolu)i moto pijaca.Znači:

Subotama će svatko sa užeg i šireg  riječkog područja( u slučaju lijepog vremena) moći ostaviti svog dvokotačnog ljubimca koji je na prodaju,u našem krugu,sa svim podacima cijenom i ostalim informacijama bitnim kupcu od 09-13h.
  Znači njuškalo Live u Kastvu!
  Kontaktirao sam puno ljudi za koje znam da prodaju i kupuju,i svi su objeručke prihvatili prijedlog..U slučaju da bude kakve gužve,jednostavno će se slagati popis  prijavljenih s obzirom da smo limitirani na nekih 370 m2

 
(y)

moto pijaca je odlična zamisao, nadam seda će zaživiti  (y)

a ja sam tu blizu,čak i radim na Žegotima i još nisam bio do vas  :misli:
 
ropee said:
(y)

moto pijaca je odlična zamisao, nadam seda će zaživiti  (y)

a ja sam tu blizu,čak i radim na Žegotima i još nisam bio do vas  :misli:

Pa što čekaš ?!
 
jel ima šta čizma za žemsku nogu 39 po odličnim cijenama?
 
M12 said:
jel ima šta čizma za žemsku nogu 39 po odličnim cijenama?

Svratim u četvrtak pa ti javim  :mrgreen:
 
Bit ce to hot spot u Ri i okolici...  (y) (y) (y)
 
imaš nešto odmah gore i za probat..
vidio sam par dainese cizmi koje mi se svidjele..i ima jos 4-5 modela mislim..

sto god nudi novema,nudi i payser  (y)
 
Danas je bila žešća promenada...hvala svima na posjeti!!  (y)
  A Pošto nismo radili nikakvu posebnu reklamu i službeno otvorenje planiramo za 01.05.2016 iznenađeni smo kako se brzo,lijepe vijesti šire..

Iskoristiti ću ovu priliku i zamolit ekipu da se strpi ako je malo gužvica,i pričeka tren da dođe na red,te da ne skidaju sami i čupaju kacige sa stalaka jer su malo gušće stisnute nego inače u dućanima,tako da izbjegnemo moguća oštećenja.
    Takođe imamo praksu da se kacige probavaju sa potkapama,da potencijalni kupac kasnije bude zadovoljan.

Iako je dosta upita gumi-servis još nije definiran sa datumom.Pratite forum i FB za najavu.

Pozdrav, Ivan

  PS još uvijek kuhamo najbolju mukte kavu  :mrgreen:
 
PG said:
Krasna trgovina , kvalitetna roba , fer cijene , ljubazno i stručno osoblje ... naročito vlasnik koji je i zaljubljenik u motore a ne ( samo ) trgovac.  (y)
Renta - moto sa tri potpuno opremljena nova V - stroma!  (y)

Još kad uskoro krene i servis sa specijaliziranim gumi-servisom za motore ... a vidio sam da i to super izgleda ... apoteka.  :D

Još i kavica uz neizbježne lovačke moto ćakule ...  :yes:

Pravi mali moto point kakav smo trebali.  (y)

Preporučam !

Potpis na sve napisano (y) Udomljena Dainese jakna, hlače i divna HJC curičasta kaciga :0648: :D

P.S. I kava je stvarno fina :wink:
 
Evo novine barem za naše tržište..


  Odsad kod nas možete kupiti i Grip Lock.Dođite vidjeti uživo

http://www.grip-lock.com/home-en/

 
Jel imaj takav model, samo da ne drži ručku stisnutom, nego obratno.
Pa da mogu lipo i kjuč u bravi ostavit.