Revizija moto klubova ili ?

Status
Not open for further replies.
koss said:
I u ratu su neki htjeli skidati oznake pa im to nije uspjelo.
onima nije ali ovi očito uspijevaju ...ovi koji su skinuli samo su prv(ima ih koji to nisu javno obznanili)i bit će ih još
 
GS550 said:
ali taj klinac ima trodjelne oznake....pa ti vidi

A PTSP-ovac dugu devetku za pojasom i par recki na dršci  :mrgreen:
Uopće ne kužim te spike,svatko se nek vozi gdje i kako hoće i nitko nikome ne treba smetati....Ako mi se sviđa taj dan ću prijeći pol RH a kao mi se ne vozi otići ću do prve birtije i poslije će me frendove otpeljati doma- u čemu je problem?
 
U principu poštujem stav MC skupina i neka je to njihovo pravo na trodijelne oznake i MC...ovi ostali neka se prilagode tome i sve pet....
Moj stari je volio motore .,ja sam volio motore i volim motore i kad umrem znam da iza mene ima jedan klinac koji voli motore i to mi je dovoljno...

:mrgreen: :mrgreen: istine radi znam ekipicu tu kod mene koja je spremna  samo zato kupiti motor ...da se malo prisjete rata  te da im krv malo jače protjera  njihovim tijelom :mrgreen: :mrgreen:
 
ADAM said:
A PTSP-ovac dugu devetku za pojasom i par recki na dršci  :mrgreen:
Uopće ne kužim te spike,svatko se nek vozi gdje i kako hoće i nitko nikome ne treba smetati....Ako mi se sviđa taj dan ću prijeći pol RH a kao mi se ne vozi otići ću do prve birtije i poslije će me frendove otpeljati doma- u čemu je problem?

Upravo tako. Nitko nikoga ne sili da nosi bilo kakve oznake. Svi se svuda mogu voziti koliko i gdje hoće. A oni koji briju na klubove neka se ponašaju u skladu s tim, a godine i rat nemaju nikakve veze.

maxmax said:
:mrgreen: :mrgreen: istine radi znam ekipicu tu kod mene koja je spremna  samo zato kupiti motor ...da se malo prisjete rata  te da im krv malo jače protjera  njihovim tijelom :mrgreen: :mrgreen:

A to je malo krivi razlog. Ak im baš tak fali adrenalina nek skaču s padobranom ili nešto takvo...
 
:mrgreen: :mrgreen:....ma probali sve kažu truba
 
u principu mi je žao što  sad neko komplicira moje poimanje slobode,i svejedno mi je za te grbova ,zapravo u opće nemam prsluk al ide mi na jaja ići na susret i razmišljati jesam li na kineskoj majici koju sam kupio prije dva dana previdio neki znak ili šta ja znam.valjda to mora tako biti ,sve što je ljepo kratko traje a baš sam se fino voziko po hrvatskoj ovih par godina. (y)
 
Sayock said:
Upravo tako. Nitko nikoga ne sili da nosi bilo kakve oznake. Svi se svuda mogu voziti koliko i gdje hoće. A oni koji briju na klubove neka se ponašaju u skladu s tim, a godine i rat nemaju nikakve veze.

A to je malo krivi razlog. Ak im baš tak fali adrenalina nek skaču s padobranom ili nešto takvo...
Mogu i lizati čili cijeli dan ili zuriti u sunce
 
niko mi ne može zabraniti ništa osim moje žene :mrgreen:nadobijo sam se majica od kluba i sad dok to ne poderem moram nositi utoku ili bradvilj,a u kofer mi ne stabne sve pa moram nositi i tank torbu i onda ne mogu po auto putu 200,kužiš jednostavno mi kvare koncepciju.kenjaju mi se u gušt. (y)
 
varadero biti će red voziti se po putevima revolucije po  Bosni...oni malo kasne jedno 5-6 godina :mrgreen: :mrgreen:
vareš-Banovići -Olovo.... kakav h..ca Mc i oznake tamo se gonja bez kacige gol do pojasa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: IHAJJJJJ
 
paranoid said:
E jbg. sad ti ideš u širinu i dužinu kao i uvijek!
Znam da sad u ovoj situaciji s tobom odrađujem Sizifov posao ali ne mogu odoliti a da ne odgovorim.
Dakle, u mojoj kući vladaju nepisani zakoni kojih se svi ukućani pridržavaju, koji su nije bitno ali vjerujem da tako svako domačinstvo ima barem nekolicinu nepisanih domaćih zakona, kojih se ukućani svjesno i nesvjesno pridržavaju jer na taj način to domačinstvo više-manje normalno i dobro funkcionira.
E pa isto to vrijedi i u moto svijetu, barem onom koji je vezan za moto klubove, ustvari ja to tako vidim i na to na taj način gledam gledam. Dakle nitko tebi ne brani da ti obučeš ovo ili ono, ali te s druge strane nitko ni ne zove da dolaziš na susrete, druženja itd. Ali ukoliko si se odlučio doći i sudjelovati, družiti se itd. e onda se već moraš pridržavati kućnih NEPISANIH ali znanih pravila. I to je to!
:palacdolje: :palacdolje:
 
Sayock said:
Nije uopće retardirano pitanje, jer rat je odavno završio. Jedino u glavama pojedinaca nije i izgleda neće nikad. A svijet ide dalje. Rat treba pamtiti i poštovati, ali isto tako se treba prilagoditi mirnodobskim vremenima. Svoje frustracije statusom u državi ne treba prenašati na moto scenu. Kakve veze ima što je netko bio veteran u ratu, a prije godinu dana je prvi put kupio motor, skupio kumove i izmišlja toplu vodu? Ovo govorim općenito
Ako se ovdje govori o jednoj subkulturi koja je u svijetu jasno definirana, zašto se kod nas mora sve kaotično i dramatično događati?
Za one koji se žele malo obrazovati evo jedan link http://www.rcvsmc.net/id30.html
Hoćeš reći kada frustrirani moto scenom dođu skidati oznake ovome frustriranom ratom da se onda on mora
prilagoditi mirnodobskim vremenima. :mrgreen:
 
Sayock said:
A sad mi samo objasni kakve veze ima rat sa ovim o čem se tu priča? :LOL:

Pa ima posredno veze, jer je ovaj narod puno propatio u ratu, još uvijek puno pati zbog posljedica i rata i svega ostaloga, ljudima je teško i vrlo su osjetljivi na to da im bilo kakav samozvani drkadžija dođe prodavati principe na pravdi Boga i za njihov novac, kao da ih već previše ne jebe sve živo i neživo. Tako da bi takav jedan drkadžija, koji živi u zabludi da mu nitko ravan nije, mogao popiti taj dan puno više stvari od pive, dapače neke stvari koje puno više udaraju i puno duže traju i od sanduka pive...

Rat je u toj priči samo jedan od velikih faktora frutracije mnogih ljudi koji su patili i prošli strahote, i sada kada rata nema jedva čekaju da im nekakav nasilnik dođe serendati i zagorčavati život. I o tome bi morali razmišljati svi oni koji misle da bi mogli prodavati muda pod bubrege i nekakve mafijaške bedastsoće bez pokrića...

Kako vele u Alan Fordu - "netko vjeruje grahu, netko zvijezdama, a ja vjerujem svojem vjernom Thompsonu kalibar .44, koji me još nikad iznevjerio nije...".
 
Sledgehammer said:
Pa ima posredno veze, jer je ovaj narod puno propatio u ratu, još uvijek puno pati zbog posljedica i rata i svega ostaloga, ljudima je teško i vrlo su osjetljivi na to da im bilo kakav samozvani drkadžija dođe prodavati principe na pravdi Boga i za njihov novac, kao da ih već previše ne jebe sve živo i neživo. Tako da bi takav jedan drkadžija, koji živi u zabludi da mu nitko ravan nije, mogao popiti taj dan puno više stvari od pive, dapače neke stvari koje puno više udaraju i puno duže traju i od sanduka pive...

Rat je u toj priči samo jedan od velikih faktora frutracije mnogih ljudi koji su patili i prošli strahote, i sada kada rata nema jedva čekaju da im nekakav nasilnik dođe serendati i zagorčavati život. I o tome bi morali razmišljati svi oni koji misle da bi mogli prodavati muda pod bubrege i nekakve mafijaške bedastsoće bez pokrića...

Kako vele u Alan Fordu - "netko vjeruje grahu, netko zvijezdama, a ja vjerujem svojem vjernom Thompsonu kalibar .44, koji me još nikad iznevjerio nije...".

Evo sad nam fale samo i cajke i ode sve u tri lepe pivske flaše  :mrgreen:
 
Sayock said:
Nije uopće retardirano pitanje, jer rat je odavno završio. Jedino u glavama pojedinaca nije i izgleda neće nikad. A svijet ide dalje. Rat treba pamtiti i poštovati, ali isto tako se treba prilagoditi mirnodobskim vremenima. Svoje frustracije statusom u državi ne treba prenašati na moto scenu. Kakve veze ima što je netko bio veteran u ratu, a prije godinu dana je prvi put kupio motor, skupio kumove i izmišlja toplu vodu? Ovo govorim općenito
Ako se ovdje govori o jednoj subkulturi koja je u svijetu jasno definirana, zašto se kod nas mora sve kaotično i dramatično događati?
Za one koji se žele malo obrazovati evo jedan link http://www.rcvsmc.net/id30.html
isukrsta ti ,a šta je ovo krajica pod drugim nicom
mala ne govori opčenito ,ne provociraj ,o kojoj sub kulturi govoriš ?o kom svijetu govoriš?pa za boga miloga pola tih po tom svijetu su van zakona ,pogledajte film o Roling Stonsima iz '70-ih godina pa mi kaži jel to ta svijetska subkultura koju bi Ti uvela ovdje kod nas ,ma bravo lipa moja
 
Sledgehammer said:
Kako vele u Alan Fordu - "netko vjeruje grahu, netko zvijezdama, a ja vjerujem svojem vjernom Thompsonu kalibar .44, koji me još nikad iznevjerio nije...".
Thompson je kalibar .45  :paper:
 
ruse ajde kad kreneš nekad u slavoniju ili ja u omiš da te upoznam,pravo mi se sviđa kako zboriš.
 
Sledgehammer said:
..., Kako vele u Alan Fordu - "netko vjeruje grahu, netko zvijezdama, a ja vjerujem svojem vjernom Thompsonu kalibar .44, koji me još nikad iznevjerio nije...".
Ovo je prijetnja ili citat iz Alan Forda?  :jesus:
 
A zna li netko gdje pripadaju Blue Knights MC? U one "po zakonu" ili "izvan zakona"?  :misli:
 
Status
Not open for further replies.