Revizija moto klubova ili ?

Status
Not open for further replies.

legajuana

Active member
http://www.motoscena.com/forum_topics.asp?FID=58

vidim da je novijeg datuma
da li netko zna šta se to dešava  :misli:
 
pa ljudi su se ocigledno odlucili preorganizirati i pri tome pocistiti za sobom (y)
ne ostavljati nezavrsene stvari

osobno mislim da je vrlo lijepo od njih i fer sto su javno rekli kako stvari stoje
a ne da samo prepuste sve zaboravu
 
impresivna samokriticnost i spontanost

 
Kraljica said:
pa ljudi su se ocigledno odlucili preorganizirati i pri tome pocistiti za sobom (y)
ne ostavljati nezavrsene stvari

osobno mislim da je vrlo lijepo od njih i fer sto su javno rekli kako stvari stoje
a ne da samo prepuste sve zaboravu
:misli: :misli: nisam baš siguran ...
 
GS550 said:
:misli: :misli: nisam baš siguran ...

teorija urote je takodjer dopusteni oblik tumacenja novonastale situacije :mrgreen:
 
http://www.motoscena.com/forum_posts.asp?TID=6317
e pa sad da nije za smijat se  :jesus: :jesus:
odlukom moto unije moto klubu s Raba prestaje stažiranje  :LOL: :LOL:
ajt lovit rake žmake  :palacdolje:
 
Do sad su bili MK a sad su Moto Klub?
U cemu je razlika? Ako ima neka dobra dusa da mi objasni ukratko.
 
limit said:
Oprostite na malo glupavom pitanju, A šta je to moto unija   :misli:  :mrgreen:
susid evo ja ču stat kuco,a na tvoje pitanje nek odgovori krajica ona je upoznata sa ''teorijon urote'',a da ti iskreno rečen šta više razmišljan sve mi je manje jasnije šta je šta,a očito su godine u pitanju :misli: :misli:
 
koma1 said:
dobro da niste odavdi odkud san ja , pa to još sve slušat i gledat
mogu samo pretpostavit jer jednim dobrim djelom sam jako dobro upoznat sa stnjem na sjevernom jadranu i u istri :LOL: :LOL:
 
eto i onda se neki pitaju odkud ovaj nick, + toga ja sa Sušaka-Pariza, /za one koji to kuže-fiumani/
ma koma totalna  (y)
 
Tu su PRAVILA, a piše i "MORAJU"... nemoj da netko nije priupitao kako se smije oblačiti i kako smije izgledati. Imamo, znači, nove modne dizajnere koji će vam, za vaše dobro, ODREDITI što smijete...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
pa ako je takvo pravilo u cilon svitu, jbg. takvo je pravilo i što sad!  :mrgreen:
 
Sledgehammer said:
Tu su PRAVILA, a piše i "MORAJU"... nemoj da netko nije priupitao kako se smije oblačiti i kako smije izgledati. Imamo, znači, nove modne dizajnere koji će vam, za vaše dobro, ODREDITI što smijete...  :LOL: :LOL: :LOL:
predobro

:lolcry:
 
paranoid said:
pa ako je takvo pravilo u cilon svitu, jbg. takvo je pravilo i što sad!  :mrgreen:

Da? Gdje je to pravilo ozakonjeno? Mislim, reci barem jednu zemlju, kada već veliš da je u cijelom svijetu... :wink:

Jer dok ne bude zakonski određeno, takve odredbe mogu davati samo sami sebi, tj. onome tko na to dobrovoljno pristaje. Sve ostalo je igranje sa vatricom, ali ne onom ljubavnom...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Sledgehammer said:
Da? Gdje je to pravilo ozakonjeno? Mislim, reci barem jednu zemlju, kada već veliš da je u cijelom svijetu... :wink:

Jer dok ne bude zakonski određeno, takve odredbe mogu davati samo sami sebi, tj. onome tko na to dobrovoljno pristaje. Sve ostalo je igranje sa vatricom, ali ne onom ljubavnom...  :LOL: :LOL: :LOL:

a jesi se nasao lovit za pisane zakone :rofl: ko da zato sto su napisani nesto i vrijede ... kao zato ih se ljudi pridrzavaju :lolcry: mojne me zahebavat
pa poglec na kaj nam drzava lici :LOL: :LOL: :LOL:

ali neeeeeeeee ... to su pisani zakoni, oni vrijede ..... daaaaaaaaa, ali ne za sve isto  :belj:
'rvatska ima fenomenalne zakone na papiru ... i kakva korist od toga svega?
super su mi te legalisticke fore  (y) (y) (y) kao "a di to pise u ustavu?" :LOL: :LOL: :LOL:

ajd ti meni ciniku objasni otkud tolika slijepa vjera u pisane zakone? gle ja nisam anarhist ali situacija u kojoj "ako nije na papiru onda ni ne postoji" je meni neprihvatljiva
a i otkud mi garancija da je ono sto je "napisano" i najbolje?
zakoni se mijenjaju s vremenom, sto dokazuje da u teoriji postoji mogucnost da nepisano postane pisano pravilo
sta to znaci? kako okarakterizirati ljude koji se bore da nepisano postane pisano? i sta onda s onima koji su se drzali pisanog i vjerovali u to, pa se to promijenilo ... jesu li oni samo glupe ovce koje plesu kako netko drugi svira?
ovo sve meni otvara vise pitanja nego sto mi daje odgovora

podrzavam ideju da se zakona treba drzati, ali ne podrzavam ideju da je zakon takav kakav je i basta, da je on nepromijenjiv i da ja nemam pravo na misljenje
nemoj mi reci da se u zivotu nisi sreo s "losim zakonom" ili da nisi dozivio promjenu zakona
i otkud ti onda pravo da nepisani zakon u startu diskreditiras i proglasis losim ... sta ako taj zakon s vremenom postane pisani? di si onda ti?
na brzinu se okreces u smjeru u kom vjetar puse, zaboravljas svoju kicmu, stavove pustas poltrona s lajnice i klanjas se novom listu papira?
ili prelazis u rovovsku borbu, ukopavas se i odbijas prihvatiti promjene?
osim toga svaki zakon je u pocetku bio nepisani ili zelis reci da je prvo nastala pravna drzava pa tek onda amebe  :LOL:
iz toga se da iscitati da su i svi ti tvoji pisani zakoni koje tako hvalis jednom bili nepisani, i otkud ti onda pravo da "svoje" zakone iz nepisanih preneses na papir, ali drugima ne dopustas da pokusaju isto?
nije li to licemjerno?

:shock: :shock: :shock: molim vas da me netko ubije jer ja cu inace samo nastavit postavljati pitanja  :LOL:
 
Sledgehammer said:
Da? Gdje je to pravilo ozakonjeno? Mislim, reci barem jednu zemlju, kada već veliš da je u cijelom svijetu... :wink:

Jer dok ne bude zakonski određeno, takve odredbe mogu davati samo sami sebi, tj. onome tko na to dobrovoljno pristaje. Sve ostalo je igranje sa vatricom, ali ne onom ljubavnom...  :LOL: :LOL: :LOL:
E jbg. sad ti ideš u širinu i dužinu kao i uvijek!
Znam da sad u ovoj situaciji s tobom odrađujem Sizifov posao ali ne mogu odoliti a da ne odgovorim.
Dakle, u mojoj kući vladaju nepisani zakoni kojih se svi ukućani pridržavaju, koji su nije bitno ali vjerujem da tako svako domačinstvo ima barem nekolicinu nepisanih domaćih zakona, kojih se ukućani svjesno i nesvjesno pridržavaju jer na taj način to domačinstvo više-manje normalno i dobro funkcionira.
E pa isto to vrijedi i u moto svijetu, barem onom koji je vezan za moto klubove, ustvari ja to tako vidim i na to na taj način gledam gledam. Dakle nitko tebi ne brani da ti obučeš ovo ili ono, ali te s druge strane nitko ni ne zove da dolaziš na susrete, druženja itd. Ali ukoliko si se odlučio doći i sudjelovati, družiti se itd. e onda se već moraš pridržavati kućnih NEPISANIH ali znanih pravila. I to je to!

 
Status
Not open for further replies.