Rezervar iznutra

nije lose,bome nije.
samo hoce li ta prednja guma strugat u grane?
 
kad se stisnu do kraja,fali još cent do grana  (y)
 
irsel said:
eto ga..
sa neta je..ne znam dal ima na ibeju,al ima vjerovatno (y)
jesi dobio upute za montažu ,gledao sam taj sat za vespu ,ona ima 10 cola pa ne znam da li se može staviti onaj davać na tako malo kolo
 
joj..da bar :)
bez uputa stiglo..gađao 2 dana žice koja je za što..  :palacdolje:

a magnetić,mislim da nema uvijet za colažu felge,samo mora bit izuzetno blizu postavljen  (y)
 
irsel said:
joj..da bar :)
bez uputa stiglo..gađao 2 dana žice koja je za što..  :palacdolje:

a magnetić,mislim da nema uvijet za colažu felge,samo mora bit izuzetno blizu postavljen  (y)
ak je na magnetić, itekako ima veze colaža kotača....uređaj mora znat koliki guma pređe put za jedan okretaj kotača  :misli:
 
a eto..zasebna tema je :D :D 

tu me zanimalo za rezervar..jer sam išao na izradu istoga

razlog zašto sam išao na izradu..jer mi je jedan lokalni limar rekao od 4000 do 6000 somića kekića,moram mu dat neki rezervar za start,i motor na mjesec dva,i da ga ne zovem..a drugi je rekao da ja nemam tih novaca za to,dok on napravi drvene kalupe,itd..i usput da ide Iruda jarca prošetat po njivi

ugl..sa ibeja niti jedan mi nije pasao dimenzijom,ako i oblik prežalim i pristanem na to..
  :smiley:

a magnetić..negdje sam čitao,da mora bit 13cm od centra felge
sad koliko to ima smisla,bo..saznat ćemo i to :D



I hvala!
 
u planu mi je zavarit mesingom..
ovaj prajmer iznutra stavit par puta..
pa ću vidjet kako će se ponašat..

tnx enduro  (y)
 
angelo.ma said:
možda bi se mogao rezervar pocinčat, samo nisam siguran dal može iznutra. progooglaj, imaš u HR.
Svakako bi mogao i bila bi najbolja opcija. I iznutra i izvana.
Pa čak da i na to onda ide još taj epoksi.

Jedino što nisam siguran da li bi za unutarnji dio bila samo ta jedna rupa od čepa dosta da se ne napuhne.
Ne znam koliko bi imalo smisla ako bi se trebalo još negdje bušit.
 
angelo.ma said:
možda bi se mogao rezervar pocinčat, samo nisam siguran dal može iznutra. progooglaj, imaš u HR.

Možda neloša ideja.
Imaš dvije cinčasone na toplo. U Puli i Gospiću. S tim da imam frenda, isto biker, koji radi cinčane ogrde, pa ih vozi u Gospić cca 1-2 puta mjesečno. Kažu da je bolje nego u Puli.

Inače vam je rezervar ispao  (y) . Sviđa mi se.
 
Jako lijepo  (y) cinčaona ima i u dugom selu!
 
Svaka cast na rezervaru a i na pili...  (y) :paper:
 
Ja san radio s Veneciani epoxi dvokomponentni za santine i nakon par godina se isto zavuklo ispod i sad vlazi na jedno mjesto.
Moj rezervar je bia jako jako ruzinav, do te mjere da je na jedno mjesto bila vidljiva rupica
 
ako vas muči propusnost zavara, onda se zavaruje plinski, acetilenom. Ta metoda, od elektrolučnih, daje skoro u 100% slučajeva nepropusan zavar.
 
nema problema sa varovima  (y)


sljedeći je zaustavit ruzinu iznutra  :smiley: