Rezervar iznutra

ne vidim ja na što pikiraš.. :D :D

objasni mi go 6-o godišnjem dijetetu :D




seronja  :LOL:
 
bude dovršen ugrubo za vikend..onda počinju finese  :0648:

pa možeš il doć vidjet,il se strpit za slike  :jesus:  :smiley:
 
ovo mi upravo iskočilo iz paštete (pop up)  :shock:  http://www.subito.it/accessori-moto/power-tank-serbatoio-costa-meno-di-tankerite-roma-106982630.htm?xtor=AD-17-  ...pa ti vidi  :mrgreen:
 
gledao sam to već..ima kod za kupit u bek doru..samo traže 600+kn za to
stvar je,da to očisti sve,i da samo neku kao glazuru..koja štiti određeno vrijeme..i treba ponovit postupak u vremenskom intervalu

ja želim iznutra baš neki epoxy,koji će mi ako i je kakva rupica od varenja ostala,fizički zablokat..


@enduro,dakle 3x da natočim,u intervalima od 2 sata?
si miksao kako kažu uputstva,il malo jače?  (y)
 
i meni..
al je vec pofarban..i izgleda kao da sam kupio novog orginal od necega
nerelano dobro..

sljedeci napravim mozda od aluminija,pa ga ispoliram  (y)
 
irsel said:
gledao sam to već..ima kod za kupit u bek doru..samo traže 600+kn za to
stvar je,da to očisti sve,i da samo neku kao glazuru..koja štiti određeno vrijeme..i treba ponovit postupak u vremenskom intervalu

ja želim iznutra baš neki epoxy,koji će mi ako i je kakva rupica od varenja ostala,fizički zablokat..


@enduro,dakle 3x da natočim,u intervalima od 2 sata?
si miksao kako kažu uputstva,il malo jače?  (y)

Da, mozes 3X u intervalima od 2 sata (ja sam u svome 2X). Tri puta je idealno, dva puta je dovoljno. Miksao sam po uputstvu 2:1. Samo nemoj odmah sve zamjesati, stvrdnut ce se, prvo zamjesaj pola, ulij dobro promuckaj, izlij visak, taj visak stavi u frizider da usporis reakciju, kada trebas drugi put stavljati zamjesaj sve, ulij, dobro promuckaj, izlij visak, visak u frizider, i isto napravi treci put.
 
enduro..koliko ti se sušilo to??  :misli:
 
Nakon zavrsenog postupka, susio se na balkonu 3 dana. Ja sam bio nestrpljiv, ti mozes ostaviti i duze, ali mislim da je ovo bilo dovoljno, sve je u najboljem redu.







Dijelom sam ga i vani obojao sa tim prajmerom (ostatak boje, da se ne baci).
 
ja san susia u mali wc u radionu, ostavia unutra i upalia uljnu grijalicu preko noci, bilo jej jedno 40 C sutra kad san dosa  :mrgreen: