Rikavanje foruma!

Status
Not open for further replies.
Incredible said:
stvarno maestralno "radi", nema šta :lolcry: di se nalazi server? na Papui Novoj Gvineji? :lolcry:

U Bosni
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
moover said:
Garant malaga sa svojom yamahom...  :jesus: pa kad je skužio da ne može više stavljat fotke, otišao uništit i lavadov forum...  :mrgreen:
:lolcry:
 
Ako sutra u jutro ne rikne, odnosno ako ne rikne prilikom vecerasjeg beckupa, onda smo valjda riješili problem servera.

Alene (y)
 
Saša 69 said:
Ako sutra u jutro ne rikne, odnosno ako ne rikne prilikom vecerasjeg beckupa, onda smo valjda riješili problem servera.

Alene (y)

Ne bi trebao, 20 dana radi bez imalo zastoja...  a niko se nije sjetio pohvalit  :LOL:
Jedino mi se ne sviđa novi plugin šta prikazuje video na stranici jer malo usporava prikaz samih tema, dok ostale rade jednao brzo, ali nije puno primjetno...

Code:
top - 10:35:28 up 20 days,  8:45,  1 user,  load average: 0.57, 0.73, 0.78
Tasks: 314 total,   2 running, 311 sleeping,   0 stopped,   1 zombie
Cpu(s):  4.7%us,  4.0%sy,  0.0%ni, 91.1%id,  0.2%wa,  0.0%hi,  0.0%si,  0.0%st
Mem:  16468076k total, 12395624k used,  4072452k free,   352312k buffers
Swap:  1999984k total,     1280k used,  1998704k free,  8749804k cached
 
moover said:
Garant malaga sa svojom yamahom...  :jesus: pa kad je skužio da ne može više stavljat fotke, otišao uništit i lavadov forum...  :mrgreen:

bmw m 5 said:
malaga.... :lolcry: :lolcry: :lolcry:
8)

btw.drago mi je da neki ne mogu zamislit zivot bez mene,pa me prate po virtualnom svijetu,ali nemojte se sramit,dodite kod mene...druzit cemo se,otic na sladoled,bit ce svima zabavno :zaljubljeni:
 
malaga said:
8)

btw.drago mi je da neki ne mogu zamislit zivot bez mene,pa me prate po virtualnom svijetu,ali nemojte se sramit,dodite kod mene...druzit cemo se,otic na sladoled,bit ce svima zabavno :zaljubljeni:
Gang bang. :mrgreen:
 
Daleko ste mi. :(
Nego da pitam, prije je bio link ispod popisa online forumaša koji je vodio na forumsku statistiku. Nema toga više?
 
maRRio 8 said:
Daleko ste mi. :(
Nego da pitam, prije je bio link ispod popisa online forumaša koji je vodio na forumsku statistiku. Nema toga više?
a sad bi ti jos i to,forum jedva radi,suti i budi sretan :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.