RIP - jedan je previše, a ono već preko 30!

Baby Nexus said:
Miro... bog ce ti platit  :mrgreen:
hoce, cvrsto sam uvjeren u to.

A dok cekam i svi cekate isplatu preko 35 duša izgubilo je život ove godine na motorima i već su primili svoju plaću. Preko 35 sinova, očeva, muževa, prijatelja...

samo ove godine prisustvovao sam 4 pada, neki pred očima, neke sam izvlačio, neke sam gledao razbijene na licu mjesta.

Neki su dobro i prošli i mogu slaviti novi rođendan, nadam se za život, ne novo umiranje, recimo ekipa od par multistrada i još nekih bajkova iz s. broda...  Bogu hvala kako je moglo biti ljudi su dobro.  (y) (y) (y)
 
miro said:
hoce, cvrsto sam uvjeren u to.

A dok cekam i svi cekate isplatu preko 35 duša izgubilo je život ove godine na motorima i već su primili svoju plaću. Preko 35 sinova, očeva, muževa, prijatelja...

samo ove godine prisustvovao sam 4 pada, neki pred očima, neke sam izvlačio, neke sam gledao razbijene na licu mjesta.

Neki su dobro i prošli i mogu slaviti novi rođendan, nadam se za život, ne novo umiranje, recimo ekipa od par multistrada i još nekih bajkova iz s. broda...  Bogu hvala kako je moglo biti ljudi su dobro.  (y) (y) (y)

:shock: i još u ovom trenutku imaš interesantan broj postova

... oduzimaš mu posao :no:  :LOL:

4KFjM4F.jpg
 
DADO+ said:
:shock: i još u ovom trenutku imaš interesantan broj postova

... oduzimaš mu posao :no:  :LOL:

4KFjM4F.jpg
šestica viška ali znam što si mislio. :LOL: Čuj, čistima srcem je sve čisto, pa i taj broj, susrećemo ga svakodnevno, nije preskočen ni kao stranica u Svetom Pismu.

Nego, ti nisi bio među stradalima iz broda?  :misli:

update: naravno, ja ge ne bi nikad uzeo kao neki znak raspoznavanja ili neku subliminarnu poruku. Radije bi odabrao broj 3 jer je broj Boga ili 7 kao znak savršenstva ili 12 kao punine. ALi ne treba mi to, dovoljno je što mi na motoru piše 1000 - to je broj neizmjernosti  :mrgreen:

(kad smo već ušli u biblijsku terminologiju  :mrgreen:)
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,254515.0.html
ima nekakva ideja za aplikaciju koja bi možda mogla spasit kojeg bajkera na cesti, radi se o aplikaciji koja u sebi ima crash alarm, ukratko obavjestavala bi iste sekunde hitnu da ste pali sa motora i dozivjeli nesrecu, pa ako nekoga zanima moze dati svoj doprinos,ideju,kritiku.