ROAD HOUSE, Skopje/Makedonija

Status
Not open for further replies.

dvormak

Member
Imam čast pretstaviti novi ROAD HOUSE u Skopju, Makedoniji.

189335_174848589231545_174848379231566_386436_6489844_n.jpg


Gostionica/Bar, u kojoj se danju može nešto pojesti, a uveče nešto meznuti i popiti.

Maksimalno moto-friendly, a za dobronamerne moto-putnike je obezbedjen i besplatni kamp u krugu dvorišta objekta, sa svim higijensko-tehničkim uvjetima

Evo i nekoliko fotografija objekta i okoline

Otvaranje je zakazano za 2.04.2011 (subota) i biće zaista interesantno- danju sa raznim prezentacijama, igre i nagrade... a noću Live Rock'n'Roll i ...  :slinavac:

DOBRO NAM DOŠLI  (y)


P.S. FBstranica je na sledeći link (klik ovde)
 
Vidimo se početkom 6. mjeseca  (y)
 
banditR said:
"...a uvecer nesto MEZNUTI i popiti..."   :misli:
A ja mislio...ma sramota me reci...  :mrgreen:

e pa vidi sad.... tko, kako si naredi...  :mrgreen:
 
Evo i tacne adrese i lokacije:

Road House
Jadranska Magistrala (M-3) bb
1000 Skopje, Makedonija

(na izlazu Skopje, na putu prema Prištini)

map.png


http://maps.google.com/maps/place?cid=11015204273520141133&q=road+house+skopje&hl=en&dtab=0&sll=42.01173%2C21.433&sspn=0.068233%2C0.088796&ie=UTF8&ll=42.116307%2C21.31794&spn=0%2C0&z=12
 
Evo i oficijalno: pozivnica, web strana (malo je štura ali poradicemo na nju) i e-mail adresa...
opening.jpg


www.road-house.co.nr

[email protected]
 
Nažalost, Road House je zatvoren.

U potrazi smo za drugom lokacijom i nadam se da cemo uskoro produžiti...

Zahvaljujemo se onima koji su nas pocastili svojim posjetama te našu malu "kucu pored puta" ispunili vedrog duha bajkerskog prijateljstva.

Pozdrav!  :piva:

 
dvormak said:
Nažalost, Road House je zatvoren.

U potrazi smo za drugom lokacijom i nadam se da cemo uskoro produžiti...

Zahvaljujemo se onima koji su nas pocastili svojim posjetama te našu malu "kucu pored puta" ispunili vedrog duha bajkerskog prijateljstva.

Pozdrav!  :piva:



Žao mi je ovo pročitati! Imao sam prilike više puta vas posjetiti i svaki put mi je bilo, ne dobro nego odlično!
Nadam se da ćete uskoro naći još bolju lokaciju od ove i čim prije početi s radom!
Pozdrav!
 
Kakva ekipa, ljudi još jednom veliko hvala na gostoprimstvu koje se rijetko gdje sreće i nadam se da ćete uskoro naći novu lokaciju.
Ono je stvarno bilo fantastično, ali eto, što bi rekli, viša sila :-(
Nadam se da se vidimo i iduće godine !
 
Samo ukratko da javim da vec radimo na ponovno otvaranje naše "Kuce pokraj ceste" (Road House).
Lokacija je nova, a tim je isti- stari i otkaceni...  :mrgreen:
Bice i nekih novih sadržaja (posebno za bajkere), pa eto, tko planira proci ovim krajevima, nek nam je dobrodošao  :012:

roadhouse_zps1b9bf8bb.jpg


P.S. Otvaranje bi trebalo bit negde na samom pocetkom 4-tog mjeseca, a za tacnu lokaciju budemo javili blagovremeno...
 
Vexxer said:
kuc-kuc...  :blink:

jel otvoreno?

Nažalost još nije, natežemo se sa sadašnjim vlasnikom koji drži lokal, ali bice dogovora uskoro...
U medjuvremenom, otvoreni je novi Bikers Place, u blizini je starog Roadhouse-a, istom cestom, malo bliže prema centru grada...
Koordinati: 42° 1'32.98"N ,  21°24'31.03"E
https://www.facebook.com/pages/Bikers-Place/158150604362114
Potražite nekog od vlasnika (Baže ili Oli) i recite im samo da vas je Beni poslao ;)
 
ako budem u blizini da znam, svaka čast  (y)
 
Eto, polako i nakon višeputnog odlaganja, novi Road House, ili nova Kuca kraj Puta, pocinje radom 2.09.2013 :bananarace:
Stara dobra ekipa, u punom sustavu, s pojacanjem nekoliko novih ljudi (2 devojcice i 1 momak), ponudice svakom moto-putniku dobru klopu, pivo i ostala pica, specijaliteti poput BigBikersBurger, TankBag (od krompirove vekne), Auspusi (Akrapovic/Leovince/Manrelli, punjeni razlicito), Svijecice (od pileceg mjesa), Bombine (pohovane), Felne u razlicitim colovima (sa cuftice, pilece ili teleceg mjesa), Rezervoari (s razlicitim koktelima)... itd...
Obezbedjeni je i smještaj za svakog dobronamjernika, u sklopu istog objekta, po povoljnim-bajkerskim cijenama, ukljucujuci i dorucak, i to Chopper, Enduro ili Touring obrok, a za najmladje tu je i Scooter Meni s iznenadjenjem...  :mrgreen:
Predvidjeli i uradili smo i privatni ogradjeni i obezbedjeni parking za motore u sklopu samog objekta.

Naša nova adresa je:
Road House
bul. Sv. Kliment Ohridski br. 50
1000 Skopje, Makedonija
(u strogom centru grada)
Koordinati:
41°59'50.87"N
21°25'30.48"E
Tel. +38977510189 (Beni) i +38978229299 (Trte)

Dobro nam došli...  8)
 
Status
Not open for further replies.