ROĐENDAN MK BILICE 21.11.2009.

Added to Calendar: 21-11-09

dobro jutro svima... sinoć je bilo..... asti koja magla po cesti... put se činio kao da nikada nečemo doči a kad ono onda kad se najmanje  nadaš  ettee ttee ...  :LOL:

prostor dobar  (y)  muzka dobar  (y)
odma na dolasku naletila na Leonu.. ona dilila orahnjaču i dočekala ma  s osmjehom na licu , pomislih da nisam mozda u gračacu ali ipak ne... Leona ti si kraljica. to sam ti rekla sinoć i evo sad ću opet.. drago mi je što sam te upoznala, doduše prvo preko ovog foruma a zatim i u živo al me fasciniraš svakom prilikom pri svakom našem susretu....da sad da ne duljim da se ovo ne pretvori u ljubavno pismo Leoni ....  :LOL:  da kazem dalje...

dosta svita se zbilo pa je odma bilo toplije (ne samo oko srca) .kome triba grijanje kad imamo stiskavac  :LOL: Isprike momku koji je dobija blagu trisku od mene, sad znaš da ubuće ne petljaš po mom dupetu  :nono:  :jesus:
Konobari tj.ekipa koja je bila iza šanka svaka vam čast na brzini i uslužnosti i ispunjavanju zahtjeva pogotovo kad sam trazila torte  :LOL:
Pozdrav curama koje su se u wc-u pojavile crnih lica umazanih od torte  :neznam:
Pozdrav Medi ili onome šta je mene zva  medom i njegovim prijateljima koji su se trudili da ja jadna pod antibioticima ne ostanem žedna  :mrgreen: :mrgreen:

morat cemo organizirat neku akciju da onoj  :cice: šta je plesala kupimo štagod drugoga outfita a ne da je uvik u istim mudantama i grudnjaku... neču komentirat ples jer da nije valja nebi ona ni plesala  (y) .. pun pogodan je bilo montirat je kraj stakla tako da i ekipa iz vanka ima pogled mada neznam koliko su vidili od pretjeranog dahtanja po staklu  :LOL:
Veliki pozdrav Mrvi,Jeji i RR-u , vjerovali il ne uljepšali ste mi veče a da toga niste ni bili svjesni, bilo vas je ugodno za vidjeti...

E sad.... dragi Biličani...  pa šta je ono s wc-om ... koji majmun je poskida vrata i tko i zasto je razbija staklo u zenskom wc-u. ajd nemojte sad rec da je to neka lipotica razbila kad se vidila na šta liči jer stvarno nije bilo potrebe za tim... ma pribolit cu ja i to staklo ali vrata???  to nemogu da svatim.

nazalost ipak neki ljudi su mi izostali iz vida a baš sam ih tila vidit  :cry: . a do iduce prilike..
Sve u sebi potrudili ste se i to se vidilo i hvala vam za sinoćnje druzenje .. Isprike ako mi je ovaj post malo nesložen ,, to alkohol iz njega isparava  :mrgreen: 
Do idućeg susreta veliki pozdrav  :drunk:
 
eto i mene  :shock:
moja malenkost orvorila je okice i podigla glavu iz kreveta  :kuku:  jedva

nakon mliječne magle na dolasku svanulo mi sunce kada sam vas vidjela - sve dobre i drage ljude ,
bez kojih, možda nikada , nebi shvatila koliko život može biti lijep, zabavan i interesantan.

volim vas sve i hvala vam što ste me prihvatili i pustili da uđem u vaš svijet  :naklon:
hvala vam za još jedno ugodno druženje, puno pažnje koje sam dobila i jako fine  :klopa: (samo za mene)

velika  :kiss2: svakom članu mk bilice , a najveća i  :hug: nixonu predsjedniku

oprostite mi što se nisam javila svima kada sam odlazila, ali to bi trajalo duže nego što bi moje noge mogle izdržati

:wave:  od vaše tete leone i dva muška poskoka :whip:


 
evo i slikice da svi vi koji niste bili, vidite kako je nama bilo lijepo , jaaaakoooo lijepooooooo........
 
:misli: reakcija na dojavu malog prasca da neće doći u bilice  :cry:
 
moj najdraži širokobriježanin  :inlove:
 
evo me,živ zdrav i naspavan
pozdrav bilicanima i svaka cast na svemu (y)
i pozdrav svima dragim ljudima koji su bili a fala bogu bilo ih je odsvuda (y)
i vidimo se nadam se ubrzo :B:

bura!,popili smo ja i olja za anu ali i za tebe :jesus:
 
honda vtr said:
evo me,živ zdrav i naspavan
pozdrav bilicanima i svaka cast na svemu (y)
i pozdrav svima dragim ljudima koji su bili a fala bogu bilo ih je odsvuda (y)
i vidimo se nadam se ubrzo :B:

bura!,popili smo ja i olja za anu ali i za tebe :jesus:
[/quote
Svaka čast prijatelju
jasam znala da mogu natebe računati (y) (y) (y)
 
LEON-a said:
:misli: reakcija na dojavu malog prasca da neće doći u bilice  :cry:



  :mrgreen: iviću ovo je za zabrinuti se....
:misli: nemogu virovat da te već par puta tvoj prasac iznevjerio..... :jesus: :LOL:
 
8) AJMO NIXONE SLIKA DA VIDIMO KAK JE BILO....... :mrgreen:

-sjedeči jutros na kavi sa veteranima zagreb-zabok-šibenik-itd...,štefom RR i njegovom aždajom  :LOL:,mrvom i jejom,sisčanima i ostalima da ne nabrajam...
bilo je odlično svaka čast znao sam da če tako bit i tako treba, (y) (y) (y)


(y) gore za biličane moje




sad da to sve vidimo slikovito :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Sretan rođendan biličani,žao mije što nismo navratili,ali prehlada me skockala u postelju.vidim da ste se dobro zabavljali  (y) (y) (y) (y)
 
LEON-a said:
moj najdraži širokobriježanin  :inlove:
hhahaahhaa,hvala Lenice!Morao sam doći kad je bilo puno prijatelja na jednom mjestu!
Pozdrav Poskocima!
 
pozdrav Biličanima
od Duhova i Dušica!!!

party prva liga
domaćini svaka čast!

torta............
(y) (y) (y)
 
Jelky said:
dobro jutro svima... sinoć je bilo..... asti koja magla po cesti... put se činio kao da nikada nečemo doči a kad ono onda kad se najmanje  nadaš  ettee ttee ...   :LOL:

Sviđa mi se tvoj opis.. :mrgreen: ..more bit zbog fibre :crazy: koja me drma, al baš je ono..  8) ..a ovi ''stiskavac'' je posta tvoj zaštitni znak, dobro se vadiš na to..  :wink: :LOL: :LOL: ..ža mi je što nisan mogla bit s Vama..  :(

 
pantera said:
Sviđa mi se tvoj opis.. :mrgreen: ..more bit zbog fibre :crazy: koja me drma, al baš je ono..  8) ..a ovi ''stiskavac'' je posta tvoj zaštitni znak, dobro se vadiš na to..  :wink: :LOL: :LOL: ..ža mi je što nisan mogla bit tamo..

triba znat  :mrgreen:
 
Biličani, Sritan Van rođendan..  :zelje: :piva: :zelje:
Namjeru dolaska san imala, al su me fermali virusi..  :x
Želin Van puno dobre vožnje i lipi druženja..  (y) (y)
 
Jelky said:
triba znat  :mrgreen:

..je, je, mogla bi biti dobar fotoreporter moto susreta  (y), obziron si na Beštijama dobila od mene peticu za slike mojon slikaćon škatulon..  :mrgreen:
 
hehehehehe mi ipak došli i nismo požalili samo da smo mogli malo dulje ostati,jbg moralo se ujutro na put!