ROĐENDAN MK BILICE 21.11.2009.

Added to Calendar: 21-11-09

Mi se vratili u Zagreb (y) Pozdrav ekipi i još jednom sve najbolje za rođendan, a nešto slika slijedi kad se odmorimo :D
 
biličani naši, bilo nam je predobro na partiju, vidjeli puno dragih ljudi odasvud, sretan vam rođendan još jedanput i pismeno (usmeno je bilo uz tortu famoznu)  :mrgreen:  

zahvaljujemo se Nixonu i ekipi na gostoprimstvu, Maxu , Grofu i pozdrav Caru

jedva čekamo ponovno dobro druženje  (y)

hvala Leoni i Draženu za okrijepu na putu, pozdrav prijateljima Veteranima i pridruženima, te barabi Gluvom na okrijepi u povratku

:cool:

]

















(Powered by frubar.net)
 
HE he eto i mi dosli ovi cas!! Billlo nam je super i hvala svima al posebno hvala Maxu Grofu i ekipi koja nas nije jutros pustila do iza podneva iz Billica
Uglavnom svima vam hvala i najljepsi pozdrav......... (y) (y) (y) :D :D :D
 
Pozdrav MK Bilice,bilo je super!!!!! :peace: :cool:
 
mrva1 said:
biličani naši, bilo nam je predobro na partiju, vidjeli puno dragih ljudi odasvud, sretan vam rođendan još jedanput i pismeno (usmeno je bilo uz tortu famoznu)  :mrgreen:  

zahvaljujemo se Nixonu i ekipi na gostoprimstvu, Maxu , Grofu i pozdrav Caru

jedva čekamo ponovno dobro druženje  (y)

hvala Leoni i Draženu za okrijepu na putu, pozdrav prijateljima Veteranima i pridruženima, te barabi Gluvom na okrijepi u povratku

:cool:

pozdrav i vama  (y)
ono je spremno za vas donosim u sisak  :mrgreen:
 
Glava nam je teška, al isplatilo se zbog ovakvog druženja!!

Pozdrav Bilićani, a pozdrav i zagorcu s greškom  ( (y)MAX)=!!!!!!!
 
Vidim veselo društvo se skupilo. J..bi ga, ne more se i jare i pare. Next time. U svakom slučaju, SRITAN VAM ROĐENDAN i poživjeli mi još dugooooooooooooo....
 
maredm1 said:
Pozdrav Nixonu i društvu, party je bio fenomenalan, nastavak još bolji!  (y)

:misli: koji nastavak ? pokaži slike da i mi vidimo  :yikes:
 
Fala svima na lipim ćestitkama.
Ujedno zahvaljujem svim ljudima i klubovima koji su došli na naš rođendan,
posebno hvala LEONI na orahnjaći-nadam se da sam ispunija njenu želju :klopa: :klopa: :klopa:
Šta se tiće WC-a to smo vidili tek ujutro,i jako nam je žao ako je bilo kakvih neugodnosti.


JOŠ JEDANPUT FALA VAM SVIMA (y) (y) (y) (y) (y)
 
Nixon Bilice said:
šlag na kraju


:misli: :misli: :misli: NIJE ŠLAG NEGO TORTA  :jesus: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

 
RRZagreb said:
Mi se vratili u Zagreb (y) Pozdrav ekipi i još jednom sve najbolje za rođendan, a nešto slika slijedi kad se odmorimo :D

te prosla ludara  :mrgreen:
Pozdrav svim dragim ljudima koje sam vidjela .... sike sljede tek popodne.
 
jccar said:
:misli: :misli: :misli: NIJE ŠLAG NEGO TORTA   :jesus: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Jebiga stari bija san ti čuva komad torte :tortica: :tortica: :tortica:
Al jebiga nisi uspija doč :cry: :cry:
Vidimo se