Ronjenje s bocama

pamzor said:

Jacket - Shark O.K. 3000 L/XL
Jacket - Technisub S
Dva puta prvi stupanj sa dva regulatora, manometrom i izvodom za jacket ( scubapro )
peraje s cipelicama 38 i 45 ( to dajem na poklon uz gore navedene stvari )
Imam i remen sa nekih 8 kg olova...
 
strasilo said:
komplet čega ? ...  :misli: :mrgreen:

trebam kompenzator (kompletan naravno) ... i peraje (također kompletne) ...  :mrgreen:

Svega!

CRESSI DUGE PERAJE, PLAVE
GARA2000 CRESI-SUB
Veličina 42-43 (8-9)
Torba za nošenje

SEPADIVER JACKET
Veličina: M

RONILAČKO ODIJELO SEPADIVER CLASSICC
Debljina: 7mm
Dvodjelno

RONILAČKA BOCA FABER
JEDNOSTRUKI VENTIL
Veličina: 15 L
Zaštitna mrežica
Nosač za nošenje
Kupola

PERAJE SA OTVORENOM PETOM
SCUBAPRO VCA Veloce
Broj: 43/44

ČIŽMICE ZA PERAJE SA OTVORENOM PETOM
SCUBARPO
Veličina: 43-44 (L)

ČARAPICE BEST HUNTER
Broj 42/43
Nove, nikada korištene

RUKAVICE SEPADIVER
Mnogo korištene
Veličina: L

RUKAVICE AQUATIDA
Nove, nikada korištene
Veličina: XL

MASKA TECHNCISUB
Model: IDEA
Plastična kutijica za masku
DISALICA
Cressi-sub

SCUBAPRO REGULATOR
I. stupanj: MK25
II. stupanj: R380 Scubapro
Oktopus: R290 Scubapro
DIN priključak
Manometar
Zaštitna gumena crijeva
Torba za nošenje

UWATEC ALADIN PRO
Zaštitna plastika za ekran

TORBA
Sacca marinaio

SCUBAPRO REMEN I KOPČA SA OLOVIMA:
cca. 10 kg olova

Dostava na trošak krajnjega kupca.
 
ali nemaš ništa što bi meni trebalo i što sam tražio .. ;)

u toj veličini koju nudiš, imam najmanje tri kompleta opreme ... ovo sad tražim za ženu ..  :mrgreen:

i evo jedna sa Line prije koji dan ..  :mrgreen:

10440873_10153318441219768_8186426974275296976_n.jpg
 
ADAM said:
Koji će ti kufer boce i sva ta oprema ?
Pa vidi ove bez boca  :mrgreen:

Nekako se nepravedno ovo stavilo na stranu i nije komentiralo :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


PA KOJI SU TO MANIJACIII :shock: :shock: :shock: :shock:
 
strasilo said:
:mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=QbVOBb_ux-I

Lina? Jel to kod Vodica? Ako je to to, onda sam tamo zadnji puta bio 2006. na 55 metara
4 ostali bez zraka, 2 u baro komoru, 1 i danas bez desne noge...

EDIT: nešto drugo je kod Vodica!
 
ovo je nasuprot Rabca ... na Cresu ...  (y)

i tu su dubine preko 50 .. ;)  .... ali kako brod stoji pod dobrih 45°, mi smo se spuštali do nekih 40+ (mislim da čak na snimci ima prikazan sat na 39) ... i gle čuda, nitko nije završio u barokomori ... i nitko nije ostao bez zraka...  (y)
 
vidim i ja da ima dosta buljookih riba :shock: sad kužim (y)
 
Onda ronioci gdje ste imali najljepse zarone... nije bitno Jadran ili negdje u bijelo svjetskim morima...
 
paranoid said:
Onda ronioci gdje ste imali najljepse zarone... nije bitno Jadran ili negdje u bijelo svjetskim morima...

Meni zaron ko zaron, najbolja zeka peka je na eko akcijama
 
Direktor said:
Meni zaron ko zaron, najbolja zeka peka je na eko akcijama
pa i nebi se bas slozio s tobom sto se zarona tice... postoje ogromne razlike u flori i fauni i samom dozivljaju istih... meni osobno do sada najljepsi zaron sto se podmorja tice bio je u Crvenom moru... dozivljaj indentican onom kao da si u crticu "Potraga za Nemom"...  (y) moj budy diver tada je bio jedan Rus koji je ronio po cijelom svijetu i kaze da su mu zaroni na Maldivima tj njihovi koraljni grebeni jedino ljepsi i zivotopisniji od Egipatskih... na zalost tamo nisam bio, bio sam i ronio na Sri Lanci (takodjer Indijski ocean kao i Maldivi) ali nije bilo ni priblizno lijepo kao u Crvenom moru... :)
 
Direktor said:
Koliko si imal urona ove godine?

premalo ... nekih 20ak ... morao bih pogledati u logbook točno .. zašto ?

paranoid said:
Onda ronioci gdje ste imali najljepse zarone... nije bitno Jadran ili negdje u bijelo svjetskim morima...

ove godine par lokacija u DU i urona na "Linu" su mi ostali onako zapamćeni ..  (y)
 
strasilo said:
premalo ... nekih 20ak ... morao bih pogledati u logbook točno .. zašto ?

ove godine par lokacija u DU i urona na "Linu" su mi ostali onako zapamćeni ..  (y)
ako nisi vlasnik ronilackog kluba ili ti ronjenje nije posao vec hobi po meni je 20 zarona na godisnjoj razini sasvim solidna brojka...  (y) sto se Jadrana tice za sada mi je najljepsi zaron bio na wreck "Ribolovac" lokacija mu je istocna strana otoka Solte...  (y) nazalost na Jadranu sam ronio samo u okolici Splitskog akvatorija...  :(
 
paranoid said:
pa i nebi se bas slozio s tobom sto se zarona tice... postoje ogromne razlike u flori i fauni i samom dozivljaju istih... meni osobno do sada najljepsi zaron sto se podmorja tice bio je u Crvenom moru... dozivljaj indentican onom kao da si u crticu "Potraga za Nemom"...  (y) moj budy diver tada je bio jedan Rus koji je ronio po cijelom svijetu i kaze da su mu zaroni na Maldivima tj njihovi koraljni grebeni jedino ljepsi i zivotopisniji od Egipatskih... na zalost tamo nisam bio, bio sam i ronio na Sri Lanci (takodjer Indijski ocean kao i Maldivi) ali nije bilo ni priblizno lijepo kao u Crvenom moru... :)

Nisam nikada ronil u morima van tak da...ali složio bih se s tobom.
Jebiga, ja sam navknut na mulj, vidljivost 2 cm i puna vreća smeća u ruci poslije piva na obali...