RRiječani..đir????

A jbg, meni je skuter ispod 400ccm bez veze. Premali, nema mista za 2 kacige normalne, ne razumin čemu te konzervice uopće. Mada imam i malo govno i SW i motor. Aj, malo govance služi za po makadamu, za toliko je ok.
Pa Xmax300 ti ima više mjesta ispod od tmax ili čak i burgmana400 ispod sica. Neki dan bas bio gledao u dućanu..
 

Attachments

  • IMG_20240729_135511.jpg
    IMG_20240729_135511.jpg
    234.9 KB · Views: 0
  • IMG_20240729_135532.jpg
    IMG_20240729_135532.jpg
    341.9 KB · Views: 0
  • IMG_20240729_135557.jpg
    IMG_20240729_135557.jpg
    253.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: maRRin 06
ja imam končarov bojler, 50 litara, onaj sa displayom čovječe..sasvim mi je ok..
Uzmeš lipo dragu sa sobom na skuter . Staviš kofer s naslonjacem i odradite 300 km đir (bez da kuka).
staneš na kavu i spremis dvije moto jakne i dvije integrirane kacige i kabanice i ostalo u motor. Na povratku nazad nakrcas se u ludlu krumpira mlijeka i pivi jer ti je uz put, šta ćeš auto palit ..
Zovite ih bojleri , ne motori itd. ali prednosti su im velike. ;)
 
  • Like
Reactions: ODST and WraGG
motor služi da se makneš od drage..kuiš.. tako da ovo dalje nema smisla ni komentirati..
Pa dobro to ne kužim jer je meni puno ljepše provesti dan u điru sa dragom nego sam na motoru.. no dobro, svi imamo svoje razloge i gušte.

Skuter nije motor. Tko položi za skuter i ne smije vozit motor a kad položiš za motor onda smiješ vozit skuter.:)
..ja sam položio (vani) za motor a vozim skutere.
A i to je apsurdno, sa internacionalnom dozvolom sam imao A i B kategorije,dakle legalno sam mogao voziti gold wing a sad sam napravio HR vozačku i dali mi A2.
A nije baš da mi treba više od toga..
 
  • Like
Reactions: DRbodul
Sad sam u k..., ne stanu mi kacige u kofere od Californije.🤔
 
ja sam položio (vani) za motor a vozim skutere.
A i to je apsurdno, sa internacionalnom dozvolom sam imao A i B kategorije,dakle legalno sam mogao voziti gold wing a sad sam napravio HR vozačku i dali mi A2.
A nije baš da mi
Sam si dao odgovor zasto vozis skuter, ali samo gas i pazi da draga negdje ne ispadne dok se ganjas sa motorima.
 
Sam si dao odgovor zasto vozis skuter, ali samo gas i pazi da draga negdje ne ispadne dok se ganjas sa motorima.
Ma ne..rijetko ganjam bas kad je draga iza ..desi se da se malo uživim u brzoj vožnji ali ipak se maknem i mahnem da me prodju. Nema smisla.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Pa Xmax300 ti ima više mjesta ispod od tmax ili čak i burgmana400 ispod sica. Neki dan bas bio gledao u dućanu..
Znam, imao sam. Samo malo zahebavam. SW ima mista čudo jedno. Skuter je za u spizu zakon. A i npr moja gospoja neće na motor a na ovom čudu uživa. Sto ljudi, sto čudi - sto žena, dvista sisa.
 
  • Like
Reactions: Marin0