RRiječani..đir????

Plan funkcionira *jos malo i nagovorit ću ih sve da voze skutere


:rolleyes: :mrgreen: :unsure:
Skuteri su super jer ti pod sic stane sve, cijela špeža, ovako moram ruksak nosit jbg..

No mislim da su skuteri preko 300ccm bez veze i bezpotrebni, prije svega su skupi, glomazni , ustvari ne kužim čemu ti bojleri uopće služe osim da misliš da imaš motor... ne kužim čemu služe :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: Octane
Skuteri su super jer ti pod sic stane sve, cijela špeža, ovako moram ruksak nosit jbg..

No mislim da su skuteri preko 300ccm bez veze i bezpotrebni, prije svega su skupi, glomazni , ustvari ne kužim čemu ti bojleri uopće služe osim da misliš da imaš motor... ne kužim čemu služe :rolleyes:

Uglavnom mane su veća masa, veći troškovi,veća potrošnja,manje mjesta ispod sica (zavisno o modelu), nezgrapni u smislu gužve po gradu.

Prednost su performanse i dodatna oprema.

Btw. Zavisno o vozaču, nismo svi isti pa ne pašu manji skuteri svima.. meni je taman 300-400 cc ali bi radi mase vise paše 300cc.
 
Meni je Integra 750 taman. Kad sjednem na nju nakon sto sam vozio ono krme od 360 kila, laka mi je ko perce i okretna ko trotinet. Mislim da bi mi nesto od 300-400 kubika na prvu bilo sada preslabo, ali vjerojatno bih se navikao ako bih morao.
 
  • Like
Reactions: Marin0 and ODST
A jbg, meni je skuter ispod 400ccm bez veze. Premali, nema mista za 2 kacige normalne, ne razumin čemu te konzervice uopće. Mada imam i malo govno i SW i motor. Aj, malo govance služi za po makadamu, za toliko je ok.